Search Results

Search results 1-10 of 10.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from FARNEK: “Sziasztok! A játék kliens folyamatosan bezárodik. Így se boltolni se játszani nem lehet rendesen. Error Code 30500 Security Alert Maximum 2-3 órát tudok boltolni (de többnyire csak 20-30 percet). Ha valakinek van valami ötlete, hogy mi okozhatja a hibát, ne tartsa magában. A segítségét köszönöm előre is. ” Szia , én észre vettem hogy ez a probléma inkább a nagyon régi gépeken szokott lenni, fél éve cseréltem le egy (i7 8th gen, 1050Ti stb)gépre de soha nem volt ez a error mos…

• CheatBlocker hibák (19.1)

ZEN0X - - Hibák; Hibajelentések

Quote from Torpemester90: “ZENOX tehát az egyetlen megoldás hogy kikapcsoljam a vírusirtómat azért hogy játszassak ezzel veszélynek kitéve a gépet?? Így akkor játszok és X időnként ha olyan vírust kapok akkor tehetem helyre a gépet logikus megoldás ” Én adtam ezt az ötletet mivel már ki volt probálva és sikerüld de viszont az antivirusnak nincs semmi értelme ha windows 10 en vagy mert ott van az eredeti Windows Deffender és ha úgy veszed bármilyen antivirus progi át enged virusokat...

• CheatBlocker hibák (19.1)

ZEN0X - - Hibák; Hibajelentések

Ki kell kapcsolni az antivirust mert a leg többnek az szerepel és azért nem indul a játék.

• Több ch

ZEN0X - - Javaslatok

Kell több ch ! Főleg most hogy annyi event van, nem lehet el férni pl elvarázsolt erdőbe és ez így nem oké...kedves GF meg Webzen még nem vette észre milyen kárt tett a magyar szervernek?...

• Több ch

ZEN0X - - Javaslatok

Támogatom ! Kell minimum 6 ch legyen tudjunk nyugodtan el férni ne verekedni egy farm/ fejlödés hely miatt. Nem normális hogy mostanig 6 volt és most csak 3 mikor + 2 szervert raktak Contira.

• Szerintem nagy hiba ez, Contin 6 ch volt és ott is pár mappon nem fértünk el se küldizni se fejlödni. Most viszont 3 ch al senki nem fog tudni nyugodtan játszani mert kevés a hely főleg 95ös erdőbe ahol folyton tele van robot karival( autós). Szeretnék szavazni tegyék vissza legalább a 6 cht ha már ennyi kárt hoztak a játéknak utolsó update után... Vannak játékosok akik akarják még élvezni ezt a játékot de úgy néz ki hogy a GF szereti el vesziteni a játékosokat.

• 18.4 verzió kibeszélő

ZEN0X - - [Általános]

Quote from Tomi9612: “Amúgy nem tudom más észrevette-e, de nekem update után pl a razi runon kegyetlen nagy lagg van. Más helyeken minden oké, de ha runra bemegyek, néha 2-3 másodperces késések is vannak ( meg a vele járó meghalások a semmiből ) ” Nekem pl ez mostanig is volt de az update után rosszabb lett a lag és hiába kapcsolok ki minde effektet...

• 18.4 verzió kibeszélő

ZEN0X - - [Általános]

Elég szomorú hogy annyi “bug javitás “ után evel az updateval most ha ki kapcsolom a bolt neveket meg maradnak abba a pozicióba a képen bárhova megyek és csak ha vissza inditom vissza rakja őket a boltokra.

• 18.4 verzió kibeszélő

ZEN0X - - [Általános]

Quote from Amiran: “ Az egyik új petkönyv adni fog tp szívást, ez azért érdekes mert jelenleg is van egy petkönyv ami elvileg add tp szívást? ” Az új pet skill fog adni tp visszaálitást, a régi ami volt peddig tp veszt

• Sziasztok. Van egy probléma a GameGuard programmal, mikro inditom a játékot minden jó de egy idő után le zárja egyböl és irja GameGuard has initial error: 230 . A reggel ment minden és most eszt teszi nekem, vajon mi lenne a probléma? Ujra töltöttem a játékot is kétszer de mind eszt csinálta. Köszönöm! Témákat összevontam. WolteN