Search Results

Search results 1-20 of 20.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Köszönet!

Sisko8208 - - Általános

Sziasztok! Köszönöm a Gameforgenak és a Magyar szerver vezetőségének is hogy meghallgatták kérésünket hogy újra 6 ch legyen! Nem hiába lett indítva a szavazás és nem hiába tüntetünk! Tisztelettel Sisko Győzzttttttttüüüüüüünnnnnnnnkkkkkkkkkkk!

• Amd gép kérdés

Sisko8208 - - Társalgó

Quote from Sasori95: “Sziasztok! Tudom az amd hiba lerágott csont és vegyek intelt, de szeretem az amd-t. Ugy döntöttem komolyabb gépet rakok össze egy kicsivel az én keretemnek megfelelőt, viszont szintén amds processzort szeretnék. A mostani FX4100 és amit venni szeretnék Fx8350. Érdeklődni szeretnék ezzel a procival volt-e valakinek problémája a metin közösségben? A válaszokat előre is köszönöm Témákat szétválasztottam, áthelyeztem, új threadet nyitottam. Dreamy ” Szia! Ha metinezni akarsz fe…

• Sziasztok! Valaki tudna segiteni? Ez micsoda? board.hu.metin2.gameforge.com/…92779f4115f1b90cbb6554c8a

• Quote from iggor: “Sziasztok, mai napon szerettem volna Win 10 x64 op. rendszerű gépemen elindítani a játékot, és azt írta a windows defender, hogy a játék pontosabban ez a cheat blocker szeretne egy Trójai vírust futtatni, a defender előzményeiben ezt találtam: Trojan:Win32/Tiggre!plock. Mivel engedélyeztem így fut a játék, erre a Cheat Blocker lefagyott és a képernyő tetejéről sehogy sem tudom eltűntetni. ” Szia! Ctrl + Alt + Del kombinációt nyomd meg ott keresd meg a feladatkezelőt. Cb.exe-t …

• Hogy hallgassatok valami értelmeset is : youtube.com/watch?v=wJnBTPUQS5A​ youtube.com/watch?v=liElPwXozno

• Quote from dreamy: “Quote from Sisko8208: “Hali 29s már a GasMonKey céhé légyszives korigáld ” xDEz nem az a téma ezt a képet azért tettem ide, hogy látható legyen a fejetlenség. Mára már változott a helyzet, mégtöbb ugyanolyan kohós lett XD És 2 újfajta, de az is többszörösen Továbbra sem értem a logikát, de biztos én vagyok a furi (am a lelőhelyeknek megvan a témája, bárki készíthet térképet akár sárga, piros biriből is: Alkimisták lelőhelye... ) ” Szia! Mindenki olyat akar csinálni amivel pén…

• Quote from dreamy: “Vártuk a telkeket... vártuk.... mindenki annyira odavolt... s mi lett? Én már 3x cseréltem le az alkist... mert komolyan mondom akik alkist tettek vagy nincsenek maguknál, vagy egyszerűen tényleg buták... Ne haragudjatok meg, de még finom voltam... @SunCo -val építettünk először, ő ében, én mennyei alkist... utánam még lett 6 mennyei és 1 ében(DEMIÉRT?????????????) ... Mondom jó, lecserélem, vettem a fáradtságot körbejártam, ezüst sehol, oké legyen az... ma már összesen 3 vol…

• Ott leszek én is mint a ch javaslat ötlet gazdája! Több cht mindenkinek!

• Több ch

Sisko8208 - - Javaslatok

Quote from Sisko8208: “Quote from Kagagi: “Wexexs: Szerintem ha van egy kis eszed, és képes vagy együttműködni nem csak kerülgetitek egymást. Ha kell kérhetsz tőle segítséget, és mindketten jól jártok, csak akkor nem (45-es szinten) A 30-35-40-45 szintű metint kell keresni, hanem az 50-est. Nyelvgyűrű ajánlott hozzá. Egymás gyilkolászásának meg semmi értelme. Ha jól tudom a Harci övezeten kívül, egymás gyilkolászását még mindig NEGATÍV RANGPONTTAL jutalmazzák. Azt a rangpontot én inkább Szellemk…

• Több ch

Sisko8208 - - Javaslatok

Quote from Kagagi: “Wexexs: Szerintem ha van egy kis eszed, és képes vagy együttműködni nem csak kerülgetitek egymást. Ha kell kérhetsz tőle segítséget, és mindketten jól jártok, csak akkor nem (45-es szinten) A 30-35-40-45 szintű metint kell keresni, hanem az 50-est. Nyelvgyűrű ajánlott hozzá. Egymás gyilkolászásának meg semmi értelme. Ha jól tudom a Harci övezeten kívül, egymás gyilkolászását még mindig NEGATÍV RANGPONTTAL jutalmazzák. Azt a rangpontot én inkább Szellemkő olvasásra használnám.…

• Több ch

Sisko8208 - - Javaslatok

Sziasztok! Nem tudom feltünte valakinek de ilyen feliratot 8 éve mióta metinezek még nem láttam. Ch1 Sok játékos? Na ezért is kell minimum 6 ch! board.hu.metin2.gameforge.com/…92779f4115f1b90cbb6554c8a

• Quote from SlaveEm: “Sd2-3 területén szoktam autózni, ha több időre ott hagyom 2 probléma szokott felmerülni: -1-2 óra után kidob a szerver a bejelentkezési ablakhoz -villogni kezd a képernyő s a karakter álltalában behal Néha érdekes,hogy valamitől meghal a autós karakter és az is amit húzok de akkor nem villog vagy lép ki. Esetleg valakinek van tippie, hogy mi lehet a megoldás? ” Szia! Villogás azért van mert AMD proceszorod van! Múltkor én is megkérdeztem mikor lesz ez javitva. Nézd meg milye…

• Több ch

Sisko8208 - - Javaslatok

Quote from Szeder: “Nem hiszem, hogy ez szavazás kérdése, de persze támogatom. ” Csak egy javaslat Puding próbája az evés!

• Több ch

Sisko8208 - - Javaslatok

- Javaslat címe: Több ch legyen! - Javaslat lényege: Újra 6 ch legyen! - A javaslat részletes kifejtése: Sziasztok! Röviden és tömören a javaslatom az hogy újra 6 ch legyen! Három édes kevés. Köszönettel Sisko

• Amd hiba.

Sisko8208 - - Hibák; Hibajelentések

Sziasztok! Kérdésem az lenne hogy a kedves Gf mikor kivánja kijavitani végre az amd processzor miatt fellépő játék hibákat? Gondolok itt pl a kép hibákra youtube.com/watch?v=wYQAA0NUw6E&feature=youtu.be . Az összevonás és a sok egyéb hülyeségek helyett miért nem a hibákat javitják ki? Auto támadást elfelejtehetem mert bárhol bekapcsolom azonnal beremeg a kép. DT , Barlang, Erdő felejtős pár perc játék és elkezd remegni a kép. Lassan játszhatatlan a játék ez nem zavar senkit? Mert engem már nagyo…

• Idegesítő játékosok

Sisko8208 - - Általános

Quote from Amiran: “Quote from Sisko8208: “Előszór is had köszönjem meg hogy a mod a helyes témába rakta amit írtam! Ivaylo te bent sem voltál amikor odamentem. Egyszer csak rámirtál hogy jössz be. Mondom biztos.. gyere... Aztán szabadban elkezdtél leölni bent anélkül hogy bárki is hozzád szólt volna. Utána a BarbiGirlel együtt elkezdtetek blokkolni engem. Mégis milyen jogon szabod meg hogy én hol ölhetek? ki vagy te? GM? SGM? esetleg a gameforge tulaja? Hazudsz állandóan és még engem hordasz le…

• Idegesítő játékosok

Sisko8208 - - Általános

Előszór is had köszönjem meg hogy a mod a helyes témába rakta amit írtam! Ivaylo te bent sem voltál amikor odamentem. Egyszer csak rámirtál hogy jössz be. Mondom biztos.. gyere... Aztán szabadban elkezdtél leölni bent anélkül hogy bárki is hozzád szólt volna. Utána a BarbiGirlel együtt elkezdtetek blokkolni engem. Mégis milyen jogon szabod meg hogy én hol ölhetek? ki vagy te? GM? SGM? esetleg a gameforge tulaja? Hazudsz állandóan és még engem hordasz le mindennek. Magyar metin2 szégyene vagy emb…

• Ivaylo újabb jó tette .

Sisko8208 - - Általános

Sziasztok! Ivaylo megmutatta ismét mekkora tetü! Ma nyugodtan sziliztem volna dc végében. Erre oda jön szó nélkül és leölt állandóan. Blokkolt állandóan. Kidobott dc mert nem bírtam felkelni és még ö fenyegetőzik utána. Hogy lehet valaki ennyire tetü? Metin videókhoz akartam tenni . Egy mod átrakná legyenszíves? Köszönöm! board.hu.metin2.gameforge.com/…92779f4115f1b90cbb6554c8aboard.hu.metin2.gameforge.com/…92779f4115f1b90cbb6554c8aboard.hu.metin2.gameforge.com/…92779f4115f1b90cbb6554c8a Témákat…

• - Javaslat címe: 95-s pályára való bejutásnak módosítása , valamint ledobás elleni védelem. - Javaslat lényege: 95-s pályára való bejutásnak módosítása , valamint ledobás elleni védelem. - A javaslat részletes kifejtése: Sziasztok! Olyan javaslatom lenne hogy Elvarázsolt erdőbe(95-s pálya) könnyebben és egyszerűbben belehessen jutni SD2-höz vagy lélek barlanghoz hasonlóan. Tehát belépő fejében engedjen be és ne keljen egy fára vadászni. Meglehetne vásárolni SÉ-ért vagy lehetne kreálni egy küldet…

• Melyik?:)

Sisko8208 - - Spam

Éjszaka mert akkor van az igazi élet Fűszeres kaja vagy édes? (melyiket szereted jobban?)