Search Results

Search results 1-20 of 607.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jegyrendszer!

Genius48 - - [Általános]

Ha angol levelet kaptál a jegyrendszerben, akkor valószínűleg nem jó helyre nyitottad a jegyedet. Vagy nem a magyar metin2-őn játszol. De én sanszosnak találom, hogy a billing supportra írtál, ahol csak a fizetéssel kapcsolatos problémákkal foglalkoznak. Ha megfelelő e-mail címet és felhasználónevet adsz meg elfelejtett jelszónál megkell kapnod a levelet, ha ez nem történik meg sajnos esélyes, hogy mégsem az volt az e-mail cím. Próbálgasd ami eszedbe jut. A support is hasznos lehet, ha mégse kap…

• Villám aukció kibeszélő

Genius48 - - [Általános]

A hirdetményt olvasva értelmezésem szerint igen egymásra kell licitálni valamilyen szinten, és igen aki többet fizet az viszi a végén a tárgyat. Csak éppen a licit nem felfelé fog menni, hanem folyamatosan csökken az ár, a készlet erejéig, tehát ha fentebbi példánál akarok maradni lesz mondjuk 10 denevér ami mondjuk elindul 60 sé-ről (most írtam valamit) ha 10 embernek megér 60 sé-t és megveszi akkor már is vége annak az aukciónak. Ha nem veszik meg lesz 58 sé, 56. stb. Te lehet várnál amíg 40 s…

• Több ch

Genius48 - - Javaslatok

Már régen is az volt a szálló ige, hogy ez egy harci játék és tessék mindenkinek megküzdeni a helyért. Ami valakinek biztosan jó és így tetszik, valakinek pedig kevésbé. Ez a 3 ch pontosan ezt hivatott érvényesíteni, illetve eddig volt kihaltabb szerver? Nem probléma, majd teszünk róla, hogy ez ne így legyen. De ez nem éppen a jó irány. Elvileg ez még mindig egy játék, ahova az emberek kikapcsolódni lépnek fel, így had csinálja már mindenki azt amit szeretne. Ha farmolni, akkor farmolhasson, ha …

• Sziasztok! Valóban kissé érdekes és meglepő hír volt ez az összevonásról. Legfőképp, hogy már hétfőn meg is valósítsák a tervek szerint. Nem lett volna baj, ha legalább hetekkel ezelőtt tájékoztattak volna minket róla.. De hát ez van, jöjjön, aminek jönnie kell. Sajnos az összevonás mindig egy megosztó téma volt, már az előző is. Volt aki várta és szerette volna, hogy legyen. Volt aki ellenezte. Ez itt is korábban kiderült, hogy van aki örülne neki, nekik most jó lesz. Van aki nem.. Mindenkinek …

• Sziasztok! Ez szerintem is egy elég érdekes ötlet. Sajnos nem tudom azt sem mennyire lenne nagy a lelkesedés még jutalmak mellett is. Hiszen most is bárkinek adott lenne a lehetőség, de csak nagyon ritkán szerkeszt bele a wikibe felhasználó. És az is csak valami információ módosítás általában. (Legalább is régebbről ez a tapasztalatom). A wiki nyelvezete szerencsére nem túl bonyolult, így bárki számára könnyen megtanulható. De azt is tudni kell, hogy a wiki szerkesztése igen sok időt emészt fel,…

• Szerintem több lesz mint 1 hónap.

• Én is az 1 hét és 1 hónap közti időintervallumra tettem a voksom.

• Mivel félre kattintottam, így a voksom az angolokra esett... xd

• Szia Ball! Ha van vírusirtód azt kapcsold ki és talán megszűnik a probléma. Legfőképpen az Avast vírusirtóval tud érdekes dolgokat produkálni a GameGuard. Nálam ebben a felállásban csak a Google Chrome-ot teszi használhatatlanná a játék amíg fut, illetve rendszergazdai indítás nélkül magától nem mindig indít el más szoftvereket... De talán így már fogsz tudni játszani.

• Szia GLAEDR! Ezt a jelenséget leginkább az antivírus szoftverek okozzák. Az utóbbi időben leginkább az Avast vírusirtó bizonyos verzióinál gyakori ez a jelenség. Nyisd meg a vírusirtód kezelő felületét és a beállításoknál add a vizsgálatokból kizárt fájlok közé a Metin2 mappáját. Ezek után már probléma nélkül kellene hogy fussanak a további kliensek is, amennyiben mégsem úgy a következőt csináld meg. Quote from dreamy: “Fontos infó avast felhasználóknak (arra az esetre, ha a kivételek közé tétel…

• Ha már fentebb emlegetettek beírok ide. Jöjjön Deathgun!

• Quote from DiesIrae: “A frissés óta olyan problémával találkoztam, hogy nem akarja megnyitni a 2. klienst. Eddig minden jól mennt, tegnap jelentkezett először a probléma. i68.tinypic.com/20j4h8j.png Esetleg valaki valamilyen megoldást tud? ” Szia bartos! Mostanában ez a jelenség az antivírus szoftverekkel köthető egybe. Az utóbbi időben leginkább az Avast vírusirtó bizonyos verzióinál gyakori ez a jelenség. Nyisd meg a vírusirtód kezelő felületét és a beállításoknál add a vizsgálatokból kizárt f…

• Kezdő kérdések (6.rész)

Genius48 - - [Általános]

Szia sesomarusamija! Valóban nem pontosan 24 óra szükséges az újra olvasáshoz. Ha elolvastad, hogy milyen üzenetek jelenhetnek meg ott láthatod hogy 18-30 óra van megadva. Valószínűleg ez vonatkozik a két olvasás között eltelő időpontra, ennek függvényében javítom a 24 óra kiírást, köszönjük hogy jelezted ezt. Ami pedig az ördögűző tekercset illeti, valóban egy tekercs csak egyszer használható fel ezután eltűnik. További jó játékot!

• Quote from Vagon: “sziasztok nekem sajnos továbbra is fennt áll a( metin2.create no appropriate device ) problèmám ès sajnos nem találom a megoldást sem, mert hiába raktam ujra a gèpet ès adtam meg èkezetek nèlküli elèrèsi utat vagy próbáltam kompatibilitást állìtani továbbra se indul. Ha valaki segìtene hálás lennèk. ” Szia Vagon! Telepítetted a windows újratelepítése után a szükséges illesztőprogramokat? Különösen a videokártya illesztőprogramjának hiánya vagy annak elavultsága okozhat ilyen p…

• Küldetések ~ 2. rész

Genius48 - - [Általános]

Szia hpmano/82! Én is írnék pár gondolatot a problémádhoz. Ahogy Dalvin is írta ha egy küldetés teljesítése során léptél szintet, akkor előfordulhat, hogy nem kapsz vadászküldetést. Azonban ha van még folyamatban lévő küldetésed és azt teljesíted előfordulhat, hogy megkapod a vadászküldetést is utána. Bár ez lehet, hogy csak egyéb küldetéseknél van így amiket megkapnál automatikusan, de azokat mégsem kapod meg rögtön ez végett. Az Arató fesztiválos rendezvény során pedig annál a küldetésnél aho…

• Szia! Ahogy előttem is írták, minden változót be kell állítani. Ha jól tudom a frekvencia szokott néha üresen megjelenni, ki kell válassz hozzá egy értéket és már el is fog indulni megfelelően. Ahol nem indul el a második kliens ott talán a virusírtóval érdemes kezdeni valamit. Minden esetben a vizsgálatból kizárt fájlok közé célszerű adni a Metin2 mappát és úgy nem szokott probléma lenni. Különösen az AVG vírusírtó szeret belezavarni a dolgokba...

• Quote from Swann: “A csomagleadós mókának volt már eredmény hirdetése? Vagy csak én nem láttam? Köszi. Sw” Szia! Még nem volt eredmény hirdetése annak a rendezvénynek, de hamarosan sor fog kerülni rá, így figyeljétek a fórumon a Híreket.

• Kedves WarKing! Ennek az oka egyszerű, a helyi rendezésű eseményeket igyekszem a lehetőségekhez mérten változatosan összeállítani. Eddig sem került megrendezésre minden hónapban a birodalmi harc. Most úgy jött ki hogy a birodalmi harc maradt ki a havi keretből. Októberben például OX rendezvény nem volt. Ezért kerül az megrendezésre ma. Természetesen köszönöm hogy jelezted az igényt a rendezvény iránt, szerintem még az idei évben lesz lehetősége a birodalmak összemérni egymással az erejüket.

• Quote from CarolusRex: “Sziasztok! Régóta nem játszottam már a játékkal, nem is volt már fent a gépemen egy ideje, de megjött hozzá a kedvem, úgyhogy letöltöttem újra. A probléma csak annyi, hogy egyáltalán el sem indul a Gf Live.” Szia! Windows 10 operációs rendszert használsz? Úgy tudjuk ezen az operációs rendszeren egy új frissítésük miatt jelenleg nem működik a Gameforge Live, de az illetékesek már dolgoznak a probléma megoldásán.

• Elég sok idő eltelt már, hogy ide írjak, tehát itt az ideje ennek. A következő legyen Woliana.