Search Results

Search results 1-20 of 143.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Küldetések ~ 2. rész

nova1997 - - [Általános]

A 24es küldi azt írja KERESD meg Mirine-t és nem azt, hogy Menj Oda. A küldiben ott van az NPC neve, a keresd meg pedig azt jelenti fogod magad, megkeresed és beszélsz vele. Az nem lenne megkeresés, ha az egész map-on villogna. Szerintem fölösleges szőrszálhasogatás ez, köszi. Mellesleg vannak kuldikben elírások, pl az 50es kapitányosnál a megfejtés Ellenség a láthatáron, de nem jo, mivel az Ellenségek a láthatáront fogadja el.

• Lenne egy kérdésem. Ha feltételezzük, hogy X ip címről játszok mindig, de valami ok miatt egy ideig pl az ország másik végéből fogok játszani Y ip címmel... Majd jön egy "Mr.Utálkozó", aki olyan jegyet ír, hogy vett karim van, akkor az ellen nekem lehet érvelésem/bizonyításom? Vagy "Mr.Utálkozó" részéről milyen bizonyítás szükséges, hogy nekem vett karim van?

• Minek vonnál össze 2-3 külföldi szerót? Törökön csak 1 szerveren 1ch-n 1birodalomban annyi bolt van, hogy alig bírja a gépem, na meg a mapon se nagyon van hely... A nyelves dolog már régóta kellett szerintem.

• Fellendítené a PVP-t és a piacot? Az, hogy becsapódik a szerverre discordról kb 40fő, amiből statisztikailag biztos, hogy 5-10azonnal abba is hagyja? A maradék pedig csak marakodna szokás szerint DC-n, kéksárkányon, meg egyéb bossokon vagy jóhelyeken. Most is van annyi játékos contin, hogy jó legyen a pvp, az viszont tény, hogy a kemény 55ák-s FMS-es, 40demis alkikörös 35ös karik ellen senki se akar kiállni és inkább mobra gyúrnak. És ez + pár fő hozzáadással nem változna.

• Úgy tudom van nemzetközi szerver, steam-en elérhető global tudomásom szerint az. Jó ötelet ez a nyelves dolog, de ha pl török szerveren magyart állítok be, akkor az item nevek és optok is lefordítódnak? Mert különben továbbra is macerás lehet a dolog.

• Hali, engem az érdekelne, hogy a zodiákus templomba miért lvl20tól lehet menni, amikor lvl90 alatt kb lehetetlen teljesíteni az első 2-3szintet. Lvl20as karival 2ütés a karakterem egy szörny ellen. Nem az lenne a lényege, hogy kis szintűeknek is meg lehessen csinálni, hogy sok talizmán legyen a piacon és hogy lehetséges legyen akár a +200as szintre feltolni a megszerzett talizmánokat?

• Teljesen igaz, ott a világjáró jegy, nem kell semmilyen összevonás. Conti játékos vagyok és itt is kezdtem újra. Discordot ott akarjátok hagyni, mert nincs pvp? Mert contin van pvp? Jelenelg egy teljesen mobos kiépítésű 61es karakterem van és egyelőre még a kövekért/helyekért se kellett harcolnom. Látom birodalom társaim pvp kariját és látom, hogy semmire se használják. Futkosnak map1en, meg pvpre hívják a rakis karimat, hogy megnézzék, hogyan sebeznek. Akinek annyira nem tetszik, hogy kevés a j…

• Vad kisállat képességek

nova1997 - - Javaslatok

Támogatom akkor, ha hősiesítve felugranak az értékek a mostani nomális állapotra.

• A mai napon... (4)

nova1997 - - [Általános]

SWORDICIA: Nekem hajnalban FLT+0-n esett orkoktól, város kovácsra pakolgattam, amíg 9nem lett... nem tudom mi történt ott, de ilyen még nem volt.

• Global war / Világok harca.

nova1997 - - Javaslatok

Értem, és mi lenne, ha változtatnánk a résztvevők jutalmazásán? Ha mondjuk ez az event ritkán, mondjuk 2-3évente lenne 1x megrendezve, és a nyertes résztvevői kapnának fejenként (a kasztjuknak megfelelően) 1-1 Hwang ruházatot mint, ami a GM-eken is van? A 2. és 3. helyezett pedig nem konkrétan a ruhát, hanem csak a GM-ek átalakítanák egyet (a játékos által átadott) ruházatra? Olyan hihetetlen nagy előnyt egyik variáció se jelentene, viszont egy jelzés, hogy ők ott voltak és azért mégis csak ritk…

• Global war / Világok harca.

nova1997 - - Javaslatok

- Javaslat címe: A világok harca. - Javaslat lényege: Egy hatalmas rendezvény, amit mindenki figyel. Játékosok, team tagok, országok. Országok harcolhatnak egymás ellen. Ahol bizonyított harcosok "képviselnék" az ország erejét. Egy harcban, amire néhány évente jönne el az idő, ám a nyeremény melyet megszerezhetnek, az nem csak a harcosoknak, de az egész országuk szervereire is kiterjedne. - A javaslat részletes kifejtése: (Nem tudom ez beletartozik-e a nem realizálható ötletekbe, mivel nem nyitá…

• Sziasztok, Megoldható lenne, hogy létrejöjjön a Javaslatok részben a Továbbított Ötletek alatt egy (akár nem kommentelhető) szekció, amiben a GF (vagy az erre illetékes) megindokolja, hogy X ötletet miért nem fogja megvalósítani? (Azt nem ér válaszolni, hogy írjam javaslatba és majd továbbítjátok..) Egyszerűen jelentéktelennek érződik visszajelzés nélkül a javaslat és annak továbbítása, mintha egy süllyesztő lenne. köszi.

• Úgy sajnos én se támogathatok egy javaslatot (ha az lenne egyáltalán), hogy nekem kell kitalálni az értelmét. Ha esetleg külföldi lenne morzsa30 és google fordítózik, akkor javaslom figyelmébe, több országnak is van fóruma.

• Holy Jesus, hol megyek én fel 47re ha nincs pénz belépőre sdbe O.o Majd reszelhetem az orkokat +5ös cuccban napokig.

• Én most új szervert kenem, eddig megfogott és szívesen csinálom, de most... korlát? Nope, nemár... Mellesleg SD2 max lv68? Hát hány ember fog kelleni bárónőhöz, hogy leüssük? Úgy, hogy alapvetően elég ratyi a dropja, így 8fővel felejtős a dolog, ha csak a poti és sd2 árakra gondolunk... DT-hez alig várom, hogy beüssem a lv40et, de most mi az, hogy min.47? Mikortól vannak/lesznek ezek a limitek?

• Quote from Night: “Most is az a véleményem, hogy meg kell várni milyen lesz. Jönnek a vélemények arról, hogy nem lesz jó nem lesz semmilyen. Mégsem találkoztam Bétán egyetlen teszt csapattal sem aki pl a zodiákust kipróbálta volna. (Igen van toplista a runokhoz mint a csopis meleyhez és egy magyar nevet em láttunk.) Ezek után nem hinném, hogy nagyon előre kellene véleményezni. Night ” Én kipróbáltam a zodiákust: Persze, amikor bekerült a templom akkor reset-elték a karikat nekem pedig a mérsékel…

• Quote from xNymeria: “Sziasztok! Én már várom az új patchet. Szerintem jó ötlet volt, hogy egyes skillek erejét más-más státuszpontok növeljék, így változatosabbak lehetnek a karakterek, meg kell gondolni mit maxolsz ki először és így eldöntheted mi legyen a sámid erőssége és gyengéje. Azért lássuk be, lvl. 40 után elég monotonná válik a játék, lvl. 75 utánról nem is beszélve... Kell a frissítés. Az új cuccok, map, stb. Nyilván nem fog minden beválni elsőre, lehet másodszorra se, de végre történ…

• Béta teszt 17.5

nova1997 - - [Általános]

Phone: A legjobb, hogy a farkas nerfet 0 cuccal negatív készségkáros fegyoval egy 120asra tolva mutatja meg nekünk, amiből kiderül a leges legminimumabb sebzéskülönbség. Ha a drága lengyel barátunk 1es karira, kasztkővel kk-s fegyóval és intel felpakolva mutatta volna meg a sebzés különbséget, akkor kiderült volna, hogy nem 100 a sebzés különbség a nerf után, hanem akár 5-10k-val kevesebbet tol a farkas. Bizonyára azért nem kaptál engedélyt viszont ő kapott mindenféle speciális engedélyt, mert ő…

• Béta teszt 17.5

nova1997 - - [Általános]

Nagyon nagy szüksége volt a farkasnak lerontani a biborját... egy fair pvp Farkas vs Ninja ellen így néz ki: Video Farkasnak lehetősége volt 1k+ támadót feltennie biborra, ninjanak pedig semmi boost skillje nincsen, még is kb arányos az ütésük... Farkas egyedül azért nyer többször, mert nagy az átható esélye az ütésekre (amit érthető, hogy redukálni akartak, de felőlem ki is vehették volna). De átható is ide vagy oda... Igazából egy ilyen fullos fair pvp esetében az nyer aki előbb mérgezi/vérezt…

• Béta teszt 17.5

nova1997 - - [Általános]

Night: Lényegtelen, hogy teszteltünk-e vagy sem. Farkassal kapcsolatban folyamatosan kiálltam a farkas nerf ellen (béta forumon 2x több a like-om mint a posztom) és a véglegesben is nerfelve lesz a farkas... Ugyan úgy húzom a szám az indokolatlan gyengítés miatt, mint azok, akik egy percet se töltöttek a bétán. Abba ne is merjünk belegondolni, hogy a termék igazgató mit mondott az Interview-n. Ez a frissítés még nem a legvége. Ez csupán mindennek az alapja, utána sorra fognak kijönni még frissít…