Search Results

Search results 1-20 of 355.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Véleményem szerint az ilyenekkel az a fő probléma, hogy valamiért pénteken szeretik aktiválni a dolgokat. Gondolom, hogy a hétvége új, izgalmas event jegyében teljen. Viszont ha légy kerül a palacsintába, javítani sincs már nagyon idejük.

• Megértem, ha információszegénynek látjátok az új játékverziót. Amint kapunk valamit, közzé fogjuk tenni, addig sajnos a "tapasztald ki" verzió működik. (Csak tipp, de szerintem a csapatlétszám limitek nem változtak az eredetiekhez képest)

• Júniusi Metin2 rendezvények

Dalvin - - Események

Kedves Játékosok! Ezen a hétvégén meglepünk titeket egy kis bányász rendezvénnyel! Készítsétek a csákányaitokat és tartsatok velünk! Az esemény időpontja: Június 9. (Vasárnap) 19:00-21:00 (2h) Az esemény helye: Yongbi sivatag, CH6 Az esemény ideje alatt a térkép teljes területén különféle ereket idézünk meg. Jó szórakozást kívánunk! A Metin2 Csapat

• Céhes Megbízások

Dalvin - - Javaslatok

Értékelem a javaslat részletes kidolgozásába befektetett rengeteg munkát, de magát a javaslatot nem támogatom. 500 mob vagy 20 metinkő leveréséért eltúlzottnak tartom a 3% szintnövekedést, illetve 2 fős csoport esetén a 25-35 millió yangot is. Nekem is tetszene ha lennének olyan küldetések amelyeket céhtársakkal közösen kell teljesíteni (a Meleyt kifejezetten kártékony fejlesztésnek tartom), de ebben a formában nem hiszem, hogy valóban elérné a célját.

• Birodalmi Harc [Május 12]

Dalvin - - Események

Érdekességként a részvételi arányok szintkategóriákra bontva * * 15-39 * 40-64 * 65-84 * 85-120 * Shinsoo * 7 * 10 * 8 * 31 * Chunjo * 5 * 11 * 10 * 23 * Jinno * 0 * 6 * 0 * 32

Dalvin - - Események

A birodalmi harc eredményei a következők: * * 15-39 * 40-64 * 65-84 * 85-120 * Összesítés * Shinsoo * 8 * 4 * 8 * 8 * 28 * Chunjo * 12 * 12 * 12 * 4 * 40 * Jinno * * 8 * * 12 * 20 A kiharcolt exp jutalmak egy későbbi időpontban kerülnek majd jóváírásra. Gratulálunk minden résztvevőnek! A Metin2 csapat.

Dalvin - - Események

announcement_metin2_hu_cc18d3c57856103105cd4400e005ce4c.png Kedves Játékosok! Május 12-én újra lehetőségetek nyílik felölteni fegyverzeteiteket és csatasorba állni a birodalmatok dicsőségéért. Sung-Mahi isten halála megnyitotta az átjárót a birodalmak között! Az országok vezetői összehívják a bátor harcosokat minden vidékről, hogy megküzdjenek a mesés jutalomért! A harcterületre a Csata irányítónál léphettek be, amikor erről értesítünk benneteket rendszerüzenetben. A csatára történő belépés az a…

• Ez színtiszta demagógia ami jobb híján az élet bármelyik területén és bármivel kapcsolatban bevethető. Ha jó lenne akkor nem lenne rossz... Szerintem dicséretes, hogy a hiba kiderülésekor milyen tempóban kezdtek bele a probléma elhárításába. Általában éjszaka, főleg hétvégén éjszaka a GF háza táján nem történik semmi mert munkaidőn kívül van. Ja, és a GF nem hamisítja a károsanyag kibocsátási adatokat például.

• Amint a hiba kiderült most is ki lett kapcsolva gyakorlatilag azonnal, az éjszaka közepén. Nem ér rá az sem ha a játékosokat éri kár.

• Kedves Játékosok! Technikai probléma miatt a 6.-7. bónuszok kikapcsolásra kerültek. Sajnos az NPC-nek már leadott tárgyakat nem tudjátok átvenni csak a funkció újra aktiválásakor. A tárgyak nem vesznek el. A kellemetlenségért elnézéseteket kérjük. Hétfőn biztosan több információval tudunk szolgálni!

• Quote from Zarmiden: “Ez nagyon kellett. De Davin is csak védi ezt de gondolom ő mennyit játszhatott a játékkal. Semmi gond az emeléssel emeljenek 5-10-15% al ne 40 el. Kicsit fel mérhetnék hogy mi magyarok mit tudunk megfizetni és mit nem. 40 al emelgetnek de abba nem gondolnak hogy a fizetésünk nem lesz nagyobb 40% al. ” 2010 eleje óta vagyok a metin2 közösség tagja és max szintű karakterem volt játékban mikor GM-nek jelentkeztem. Azóta nyilván más a max szint, azt sose fogom elérni. Quote fro…

• Legyen az ördögnek is ügyvédje. (valahogy az mindig én vagyok, de szeretem a vitát míg nem csap személyeskedésbe) Nálunk a kezdetektől féláras volt a tárgy piac a többi nemzethez képest. Ha jól emlékszem a román és a görög közösségben volt még valamekkora kedvezmény, de nem akkora mint nálunk. Néhány éve a kedvezményünket csökkentették, ami hirtelen 30-50% körüli áremelést jelentett (16 sé-s kölyök doboz akkor lett 25). Akkor is született egy ilyen thread, azt is Lake nyitotta ha jól emlékszem, …

• Húsvéti kirakós

Dalvin - - Versenyek

Tetszik játék volt.

• [ANIME] amit látnod kell

Dalvin - - Spam

Quote from Sasori95: “Javaslom a Gintama sorozatot elvontsága megfelel a kritériumnak ha elkezded legalább 4-5 részt nézz meg mielőtt elvetnéd a végiknézését. ” Több mint 20 részt néztem meg mielőtt abbahagytam. Szerintem nagyon gyenge és értelmetlenül csapongó. Szóval nem jött be. Lehet más lett volna ha én is jelentős ismeretekkel rendelkezem Japán történelmét illetve celebvilágát illetően (amiről annyit tudok, hogy Tom Cruise volt az utolsó szamuráj és Hattori Hanzo kardot készített Beatrix K…

• Pár nap és pár ezer giliszta elpecázása után némileg módosult a véleményem. A korábbi horgászat egyszerűbb és kényelmesebb volt, illetve lehetett több karival is csinálni. Ez most egy kissé macerásabb lett, és garantáltan nem lehet több karakterrel párhuzamosan pecázni. Ezzel szemben az új halakra elég jó a kapás és végre nem halszálka és kagyló az értékes a horgászatban. Szerintem összességében nem lett ez rossz. Már csak annyi a gondom vele, hogy a nixie kulcs rém ritka, és a ládából is igen k…

• Régebben ügyes horgász voltam. Három karakterrel is kifogtam a kapások nagyobb részét. A mostani rendszer nekem nem tetszik. Ahogy ShaoKahn is írta, a horgászhacknek ezzel alighanem leáldozott de egyben a pecázás is értelmét vesztette. Eddig akkor mentem pecázni mikor már sok volt a fejlődés vagy egyéb aktivitás és nyugalomra vágytam. Esetleg a régi szép időkben a céhes pecázásokon. Most a nyavalyás halra elég feszülten kell figyelni hogy hova úszkál a körben, így a beszélgetés mint lehetőség me…

• Quote from Szeder: “Egy idő után tettem fel metines kesztyűt is , az eredmény, több szemetet hagyhattam a földön. Még kk és kavics se esett minden metinből nem hogy hátas. Akkor miről beszélünk? ” Azaz működik a kesztyű, mert több szemetet hagyhattál a földön vele. Quote from Nuttika: “ (Egyszerre zokog bennem a műfordító és a nyelvtan náci.) ” Ha már nyelvtan náci, ezt helyesen egybe írjuk nyelvtannácinak. (Bocsánat, de ezt nem hagyhattam ki )

• Gyors kovács

Dalvin - - Javaslatok

És mikor a kapkodásban rákerül a +8-as csillió ák-s méreg a listára akkor sírás következik? Elismerem, hogy idegölő a hosszas kovácsolás, de a javaslatot ebben a formában nem támogatom.

• Nekem az szúrt szemet, hogy szándékosan rosszul írod a bejegyzést, hogy negatív színben tüntethesd fel azt. - A játékban található Tolvaj kesztyűk mostantól megnövelt esélyt biztosítanak a zsákmányolásra - A Tolvaj kesztyű leírása és tárgypiacos leírása módosításra került

• Birodalmi harc! [Március 10]

Dalvin - - Események

Érdekességként a részvételi arányok szintkategóriákra bontva * * 15-39 * 40-64 * 65-84 * 85-120 * Shinsoo * 25 * 25 * 33 * 31 * Chunjo * 11 * 3 * 13 * 14 * Jinno * 8 * 27 * 15 * 49