Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Alkimia hiba

dreamy - - Hibák; Hibajelentések

Amennyiben összevonás óta nem voltál fenn, az alkímiáidat a tárgypiac raktáradban megtalálod.

• Quote from Sasori95: “más metin2-es játékos csoportok jogosultak ” Kik? Ugyanis ha jól tudom sehol sincs ingyenes. Nem csak nálunk... Mindenhol csak séért vásárolható.

• Quote from AkiNemVak: “milyen fajta memo játék lesz holnap délelőtt ? csak mert ebben a patchbe ígértek meme játékot aztán holnap új patch .... vagy csak az én figyelmem kerülte ez el és bent volt a játékban ? ” Csak ebben a témában 3x (de lehet többször) le lett már írva erre a válasz. Akár ennek az oldalnak a tetején is, tehát olvasgatni nem árt mielőtt sokadjára is feltesszük ugyanazt a kérdést. Magának a verziónak a része a minijáték, hogy mikor aktiválják az egy másik dolog, és volt már arr…

• youtube.com/watch?v=wdgHIj18rqI& A németek egyik kedvenc videósának megjelent a hivatalos 12 perces promója. edit: sőt itt a másik is: youtube.com/watch?v=9SPJjua0mU0&

• Már mind a két féle erőszilánk láda leírása megjavult wiki.metin2.hu/index.php/Er%C5%91szil%C3%A1nk_l%C3%A1da wiki.metin2.hu/index.php/Er%C5%91szil%C3%A1nk_l%C3%A1da_B

• Mod megjegyzés: a fórumon felesleges az ilyen jellegű szurkálódás, amit itt csináltatok, ezért ez ügyben intézkedtünk. A megfelelő hangnemű tanácsokat az emberek szívesen fogadják, de akkor az a problémához kapcsolódjon! @AkiNemVak kártyás és nem utalásos problémát jelzett, így akinek ez idő tájt volt ilyen jellegű gondja szintén jelezheti. Az online kártyás vásárlások függetlenek a banki nyitvatartásoktól és ünnepektől általában. Kérjük ehhez tartsátok magatokat a jövőben! Köszönjük! Dreamy

• Mást is spoilereznek, nem csak a fegyót board.hu.metin2.gameforge.com/…a20517459acc6958cc5c95998 board.hu.metin2.gameforge.com/…a20517459acc6958cc5c95998 facebook.com/Metin2International/posts/2291875347595663

• Ez sem rossz látvány: board.hu.metin2.gameforge.com/…a20517459acc6958cc5c95998

• Shop elirás

Köszönjük a jelzésedet, tudunk a dologról. A tárgypiac árait felemelték ugyan, de az nem frissül automatikusan a wikin. A laptörténetből kiderül mikor módosították a lapot, tehát nem kell azonnal megtévesztésről írni Témát zártam. Dreamy

• Sziasztok! Mivel a facebookos oldalunkon igen kinevették a GF promó képét, hogy 47 lerakott kirakósból lett meg a láda, board.hu.metin2.gameforge.com/…a20517459acc6958cc5c95998 arra gondoltam, jöhetnének a legpechesebb (bevallom nekem volt már 60+), vagy legjobb kirakók képei. Vagy csak mert épp érdekesnek találod Hoztam egyet én is: board.hu.metin2.gameforge.com/…a20517459acc6958cc5c95998

• Alkimisták lelőhelye...

dreamy - - Tippek & trükkök

És akkor lassan-lassan készülnek a map1 térképek is... Kék map1 jelenleg (már most nem nézik mi van... és mi nincs ) board.hu.metin2.gameforge.com/…a20517459acc6958cc5c95998 1. Inception -üres 2. Rainbow -üres 3. xXKingSXx - üres 4. üres 5. Rebellion - üres 6. NoFear - üres 7. üres 8. evolution - üres 9. Shinrai 10. BenzBoyz -üres 11. GoodFriends 12. DirtyHeaven - üres 13. JotunEmpire - üres 14. OnlyOne - üres 15. Next 16. üres 17. BloodRavens 18. FireFiles

• Alkimisták lelőhelye...

dreamy - - Tippek & trükkök

05.31-ei állapotok a grófságokban: (kicsit lehetne jobban nézni mi nincs....dehát ti tudjátok) board.hu.metin2.gameforge.com/…a20517459acc6958cc5c95998 board.hu.metin2.gameforge.com/…a20517459acc6958cc5c95998 board.hu.metin2.gameforge.com/…a20517459acc6958cc5c95998

• Quote from Sasori95: “A céhben csak ő maradt és egy farmja. ” Ha jól látom annak a céhnek jelenleg 27 tagja van... Quote from Sasori95: “Anno volt telkünk a céhmapon és ez alapján a céh kapott telket map1 alján. ” Kétlem hogy ez alapján kapott volna helyet map1-en. A hír arról szólt, hogy akinek jelenleg van céhmapon telke, és esetlegesen jogosult lett map1-en, az válthat, és nem arról, hogy akinek egyszer valamikor ezer éve volt ott. Quote from Sasori95: “ha tudom hogy map1en visszakapjuk a céh…

• Karbantartás 05.28-án A hír adott, itt lehet elmélkedni

• Seon-Pyeong kutatása

dreamy - - Általános

Quote from Lake: “de a 94-es biosz küldi, a 20 db bölcsesség ékkő leszállítási ideje mióta változott meg 12 órára? Legjobb tudásom szerint a 92-es rendelkezett csak 12 órás leadási idővel, míg a 94 küldinél 24 órát kellett várni. ” Quote from Harbard: “Úgy látszik biosz könnyítést tényleg komolyan vették. Az új verzió óta azt vettem észre, hogy a 94-es biosz küldetést 24 helyett 12 óránként tudom leadni. ” Quote from Aimend: “A 92-es és a 94-es biológus küldetést már 12 óránként lehet leadni val…

• board.hu.metin2.gameforge.com/…a20517459acc6958cc5c95998 Legalul ott kell lennie, légyszives nézd meg mégegyszer.

• Lélek pergamen

Valóban bosszantóak ezek a tárgyak (nem csak a pergamen), de azt is vedd figyelembe, hogy ez nem egy sima drop tárgy, hanem bizony séért is volt az itemshopban. Vannak akik ezért fizettek. Ilyen esemény meg bizonyára lesz még, akkor jól jöhet. Természetesen a legjobb az lenne, én úgy vélem, mint a többi ilyen tárggyal, hogy legalább saját döntés szerint, a vegyesbe eladható legyen. A tárgy törlése a sés vásárlás miatt szerintem aggályos, és nem tetszene azoknak, akiknek esetleg maradt pl a shopr…

• Quote from Szeder: “egy tényleg hiba nélkül működő szerver az amit mindenképpen elvárok ezek után hogy a tárgypiac azonos áron fut. Érdekes német szerveren sokkal többen játszanak. Ennek ellenére nem feketedik el a képernyő, nem dobál le nem akadozik, nem omlik össze az egész. Akkor hogy is van ez most ? Csak a tárgypiacon fizessek ugyanannyit, de a szolgáltatás marad a régi alig használható ? ” Meggugliztam a német fórum hibajelentések részét. Napi szinten ugyanazokat a problémákat jelzik, mint…

• Quote from Szeder: “Engem nagyon érdekelne hogy mi a helyzet ezzel a memo játékkal ? ” A minijáték a verzió része, ami nem azt jelenti, hogy mikor a verziót megkapjuk el is indul. Mint ahogyan a ramadán sem indult azonnal, hiszen előtte még húsvét volt. Ez már egy ideje így van, hogy a komplett verziót ismertetik, az új eventek nem azonnal indulnak. Quote from Amiran: “a 6-7. optnak a tekerője csak a keréken elérhető-e? ” wiki.metin2.de/index.php/Segnung Úgy tűnik egyelőre csak a kerék...

• Ramadán rendezvény - kibeszélő

dreamy - - Általános

Quote from szlewi: “hianyolom a reszletes leirasat az eventnek eddig ” Ramadán rendezvény Maga az event menete részletesen megtalálható. Egy-két dolog ami nincs benne, az pedig egy ici-pici utánajárással megtalálható. Quote from szlewi: “amugy remelem az a SÉs talca kereskedheto lesz ” wiki.metin2.co.uk/index.php/Donation_Plate A leírás alapján nem. Quote from szlewi: “hogy nyissak 10k yangokat. ” wiki.metin2.co.uk/index.php/Blessing_Chest Yangot nem tudsz, az nincs benne a leírás szerint. Quote…