Search Results

Search results 1-20 of 90.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kezdő kérdések... (7. rész)

DiesIrae - - Általános

Van 1-2 boss aminek van külön védelme kard ellen. A legjobb példa a sivatagban található teknős, melynek elég komoly kard deffje van, ezért is ütik 2kezessel. Ha nem tévedek akkor a b1-ben található jégboszinak is vannak külön fegyver elleni defje. Tudtommal a boszi ellen a harang hatásosabb mint a többi fegyver. Ez a 2 boss van amiről minimális információt hallottam (teknős 100%, a boszi nem biztos). Az, hogy az új bónuszok mennyire hatásosak ellenük azt már nem tudom.

• Kezdő kérdések... (7. rész)

DiesIrae - - Általános

+1es villám talizmán kell, a +0 olyan mintha nem is lenne. Más értelmes opt ami mehet bele pvm-re az az ájulás és a védekezés.

• Húsvéti kirakós

DiesIrae - - Versenyek

Vagány kis játék, remélem jól teljesítettem

• Ezt a több klienses dolgot most így nem értem. Ennyire természetesnek tűnik az, hogy eddig mennt ha 20 kliens, akkor most semmi grafikai, gépigényi változtatással alig fut 5? Itt nem az a lényeg, hogy kinek hány kliens fut, hanem, hogy semmi komolyabb változtatás nélkül a gép már nem bírja meg a játékot. Lassan odajutunk, hogy a legjobb játékok mennek 4k-ban, bezzeg a metin alig fut...

• A mai nap folyamán nekem se sikerült belépnem, hála a 26001-es hibakódnak. Megnéztem, nem csak a magyar kliens hanem a német is ugyanezt dobja fel. Érdekes, hogy tegnap még minden rendben volt, viszont ma már a vírusírtó trojait jelez, s előjön a hibakód. A frissítés óta most tapasztalom először, szóval elég furcsa, hogy egyik napról a másikra semmi előjel nélkül már nem lehet belépni.

• Sokszor elgondolkodom, hogy a GF-nél nem szoktak tesztelni mielött berakják a frissítést? Kijavítanak 3 hibát, erre kapunk helyette 20 mást. Ha frissítése elött az alkalmazottak tesztelnének talán nem lenne ennyi probléma. Ha már nem képesek erre embert felvenni, akkor legalább ne az összes játékost szivassák. Minden komolyan frissítés elött válasszanak 1 random szervert, ahova beteszik, hogy legalább csak 1 ország utálja őket, ne az összes. A játék grafikailag nem fejlődött, de már jobb gépeken…

• Az új horgászat kb annyira jó, hogy ne tudj egyszerre 2 karival horgászni, mert kattintgatni kell, ha kell hanem. Egy eleve keveset használt tevékenységet öltek meg. Ilyen frissítés mellett szerintem gyakrabban lesz horgász event, kár, hogy sokra nem megyünk majd vele.

• A tolvaj kesztyűnél csak az az érdekes, hogy az event szerveren a megnövelt 75%-os droppal, kesztyű nélkül sokkal jobb volt mint itt dupla kesztyűvel a dropp, pedig az +200% kéne legyen. Felőlem írhat 1000-et is, attól még dropp nem lesz.

• [ANIME] amit látnod kell

DiesIrae - - Spam

Az általad említett kategóriákba többnyire filmeket tudnék sorolni, talán 2 sorozat ami ideillik, az egyik 22 részes ha jól emlékszem, s nem is annyira új ( Shigatsu wa Kimi no uso), a másik új, még most futó Domestic na kanojo Filmek: Koe no katachi Kimi no Na wa Kimi no Suizou wo Tabetai

• Mi az a Pepsi tárgy és miért csak nálunk jelenik meg a frissítési jegyzékben? A hibák egy részét állítólag már 1 ideje " sikeresen kijavították". A horgászat megváltoztatására semmi szükség sem volt, más módszerrel ugyanaz az eredmény. A céh telkeket én is hiányolom, de úgy nézem a horgászat fölösleges megváltoztatása fontosabb.

• Tiltás a fórumon

DiesIrae - - Javaslatok

A fórumon nem hiszem, hogy sikeresen működne ez a funkció. Nem Támogatom! Ha nem látnál bizonyos hozzászólásokat, gyakrabban kapnál figyelmeztetést hsz vadászat miatt (számolós témák, mindig másfele sámolnál). Ha az adott illető nyitva 1 értelmes kibeszélő témát (frissítés, event), de te blokkoltad, akkor nem látnád az adott kibeszélőt? A hsz vadászat miatt értelmetlen az egész. Az, hogy ki hányas karakterrel rendelkezik az meg nem jelent semmit. Te se vagy 120-as pedig te is kb 10 éve játszasz,…

• Most komolyan nem elég, ha csak az egyik fél hülye, már a másiknak is annak kell lennie? Gyerekesen viselkedik mindkét fél, s képtelenek engedni a másiknak. Ha csak egyikőtöket nem érdekelné a dolog már rég vége lenne ennek az egész veszekedésnek. Egó?? Felnőttnek valjátok magatokat, közben egy játékkal kapcsolatban vitatkoztok olyan dolgokról mint az egó. Senkit sem érdekel, hogy mit értetek el, magatokat kivéve. Kikaptok egy pvp-ben s már azt hiszitek megállt a világ. Ez is bizonyítja, hogy a …

• Valentin napi event

DiesIrae - - [Általános]

Amikor látszólag nem jön semmi a rózsából/csokiból, akkor valójában exp-t ad csak épp lusták voltak kijavítani ezt az évek óta fenálló hibát.

• Inkább ne tegyék be az event zászlókat, mert nem ez az első alkalom, hogy valami baj van vele. Senkinek nem hiányozna az a kis dekoráció, s legalább nyugodtan lehetne játszni.

• A raktár jelszó csere aztán fantasztikus, főleg, hogy egyből visszaállíthatod az előzőre, de a bónuszt pont úgy megkapod.

• Persze, hogy nem reális, hogy valaki többet kapott mint más, de erről leginkább ki tehet? Persze, hogy a GF. Én még mindig nem kaptam meg az egyik kuponomat, lehet hogy valakinek többletben odaadták a részem (Kappa). Erre nem az a megoldás, hogy valamit elrontasz s egyből bannolsz. Ha 1 hét múlva se érkezik meg az e-mail a kuponnal, akkor melyik supporton reklamálhatok, német vagy magyar?

• Az egyik e-mail címemre nekem se érkezett meg még a kuponcsomag. A nem beválthatóságra a megoldás lehet az ,hogy nem 1 kódot kapunk, hanem többet. Nem egy hosszú kódról van szó hanem több rövidről, szóval egyenként kell beváltani s nem szóköz eltüntetésével. A kódok sorrendben vannak, szóval kiküszöbölhető, hogy egyszerre legyen aktív a nazar meg a másik gyűrű.

• A haladás szempontjából az egyik legjobb döntés volt, hogy nem lett magyar event szerver. Játszodtam egy keveset az angolon, s többet a német event szerveren s így útólag belegondolva egy magyar szerveren nagyon elszabadultak volna az árak, amik segítették volna a kezdést. Német szerveren több cucchoz is hozzá lehetett jutni amihez egy magyar szerveren nem biztos, hogy megszerezhettünk volna. A kiírások, pontosítások többnyire az adott ország fórumán a kibeszélőben volt közzétéve (mely küldiket …

• Nincs semmi baj azzal, hogy valaki költ a játékra vagy sem. Régebb (ma már nem tudom mennyire gyakori) zavaró volt mikor egy pvp után, egy sés játékos szidott, hogy milyen szar vagyok. Amíg nem kezd el szidni addig szerintem teljesen mind1, hogy valaki sézik vagy sem, csak egy költő játékos szájából kicsit másképp hangzik. Túlságosan is túl van komplikálva a dolog. Ahoz, hogy csak 1 kaszt ellen full defed legyen túlságosan is sok pénzt kell elkölts, és még messze vagy attól, hogy egy tömegbunyób…

• Ha jól értelmeztem amit német fórumon ír akkor az event szerver zárása nem ma hanem a hónap végén lesz. A kuponokért való küldetésezést azért lezárták, de ha valaki át szeretné vinni a karakterét akkor még nyugodtan felvihető 75-re és nyugodtan megcsinálhat vele 50 küldit, mert azokat számolni fogja. Írt ott egy bizonyos Top 500-as jutalmat is, de erről semmit információ nem jutott el hozzánk, hogy létezett ilyen is. Ennek tudatában lehet kicsit tovább vittem volna a karakert :P. Sajnos arról se…