Search Results

Search results 1-20 of 205.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Lehet én látom rosszul, de egy új vért/fegyó bevezetésénél nem lenne jobb ha a hozzávalók között kisebb szinten kifarmolható dolgok is lennének ? Van egy rakat funkció nélküli vagy éppen alig használt fejlesztő a játékban. Lehetne kis szintű vért/fegyver is a hozzávalók között, amit alapból dob el mindenki.... Lenne egy kis yang áramlás a nagyobb szintűektől a kicsik felé is. Ezzel összefüggőbb lenne az egész. Kíváncsiságból ránéztem mit miből kell csinálni, de ezekkel a hozzávalókkal teljesen l…

• Ha tényleg tárgy szintet emelnek azzal csak maguk alatt vágják a fát. Így is szinte lehetetlen húzni a cuccokat...

• Céhes Megbízások

Demi - - Javaslatok

Mivel lassan nincs miért , nem igen játszok de mivel ez egy olyan javaslat aminek a megvalósítása talán nem generálna bug hegyeket ezért támogatom

• Quote from Amiran: “... Minden témában olvasom hogy személy szerint neked Szeder milyen lehetetlen kiütni a napi szilit, nekem mégis megy, szóval nem nem veszem komolyan ezt a jaj de rossz hogy árat emeltek dolgot, ami nem áremelés hanem csak visszarakták az eredeti árakat. 3 kör alatt nem esik ki a napi szili meg azért szimpla hazugság, mert nem csak én, de a céhtársaim is ott ütik és maximum 2 kör alatt sima 3 órással is bőven kiesik. Érdekes hogy nektek semmi nem esik nekünk meg minden.... ” …

• Amíg ilyen szuper a játék, kivehetnék azt a funkciót hogy csak "nyugalomban" levő karakteren lehet cuccot cserélni. Tegnap bossokat csapkodtam, és néha úgy belassult (1kliens) hogy mikor segítségnek fel akartam venni egy mérgezős sapit (ami csak nyugiban megy) a végén már azt sem tudtam milyen sisak van rajtam. Mert ugye ott a boss, ütöd, nem akar lemenni, no para fel a mérges sapit, "maradj nyugton" 3x, közben a boss üt, 3katt után se az a sapi van fent és az életed fogy rendesen,vársz 1-2mp és…

• Lehet tudni hogy az a pár erőszilánk amit bossok dobnak, melyik bossból jön ?

• Ramadán rendezvény - kibeszélő

Demi - - Általános

Quote from szlewi: “a memoria minigame-el mi a helyzet? ” Már nyertél, mert emlékszel hogy volt róla szó Hogy ne legyen off, ne várj semmit az eventektől és nem csalódsz

• Szuper hogy most már dc is korlátozzák a yang droppot. Engem közvetlen nem érint. De amit beszedett a GF mindenféle trükkel, így még tudta pótolni a játékos állomány, most ha azt a csapot is elzárják érdekes szituk lesznek. Nem lesz yang jelmezt forgatni pl és szerintem azt várhatják hogy a yang csomag lesz a legnépszerűbb a tárgypiacon. 6-7 opt feleslegesen túl van bonyolítva. Szinte biztos hogy nem fog menni tárgypiacos cucc nélkül (vagy még azzal se.....de ott lesz az ESÉLY!!!!) Inkább hallga…

• Húsvéti event 2019

Demi - - Általános

Egy ideje nincs kedvem belépni játszani, sajna ha megint olyan lesz az event mint az előző évben ,akkor ezután is ilyen aktív maradok....lassan teljesen értelmetlen játszani..

• Quote from Szeder: “Amikor bekerült a Meley run akkor akadt ennyire a játék nekem , és azóta komolyabb gépem van, nem is volt idáig gondom vele runon. Tegnap gyakorlatilag állókép volt végig. 16-an voltunk runon és ebből 14 embert ledobott run közben, volt akit kliens bezáródással, volt akit úgy hogy csak bejelentkező ablakig, de azoknak azt jelezte online a kari. Tegnap első bejelentkezés után fél óráig folyamat kidobált engem 2 percet nem volt fent egyfolytában a karakter, hibaüzenet sehol. Ut…

• Csak jelzés képpen : Itt a fórumon az van kiírva vastag betűvel: Hogy a vörös láda 16.-án egész nap elérhető. 23 óra 18 perckor már nincs bent a tárgypiacon. Gondoltam veszek még egyet mert az első 3-ból , normális keretek között csak 2 sárkánymedált és egy sietség italt sikerült, de már nem elérhető. Lehet jobb is...

• 10 percig próbálgattam, nem teszik ez a horgászós marhaság. Ahogy irták nem lazulós inkább felidegelős. Legyen kisebb a kör és lassabb a hal ha már ilyen vagy kifogod vagy nem, de ne kellejen már snipert játszani horgászás közben.

• Kicsit nevetséges ez az új szerencsekerék. "Március 04. 14:00 h - 07. 14:00 óráig bőséges Cor Draconis várható!" Emlékszem mikor még a "bőségesen" jelző a játékban eső szilánkokra volt érvényes. Igaz akkor a fejlesztését lehetetlenítették el. Mikor tényleg javítás történt -igaz visszavették a gyűjthető darabszámot- de ténylegesen használható volt a játéknak ez az eleme is. Most meg mit kap a játékos ? Lassan 1 karira is nehéz kiszilizni ha nem kockul az ember, nemhogy az összes játékban tartott …

• Nem. Mattból, vagy bármilyen legendásból

• Quote from fincs: “Sziasztok! Mondhatnám "ez is megvolt"de ugyan mi is? Nem panaszkodás inkább tanulságképp leírom,hogy számomra,hogy is volt ez a remek születésnapi event. Kezdetekkor úgy gondoltam nem foglalkozom vele,de miután kevés ráfordítással szépen lehetett kukázni DC-ben zászlót, hát nekiálltam,az érmék szépen gyűltek. Tavalyról maradt még egy alap pánt ami mellé beváltottam még ötöt,elballagtam Theowahdanhoz,hogy kombináljon belőle nekem nagyobb pántot. Nos igen rossz napja volt a csók…

• Rendbe jött a főszörny respawn vagy csak a zászló lobognak a szélben ?

• Adott a forgathatósága. De a sárkánytűz szerzést nem mondanám egyszerűnek. Személy szerint kb 60 boss láda után sem láttam egyet sem. Aki nyitott ismerős annak is 100+ láda kellett (x3 nyitás)Ha hozzá vesszük azt hogy a forgatás itt a metinen egy igen nagy szerencsejáték, még egy matt mitikus forgatása is igen sok időt fog igénybe venni. Van olyan akiknek már van hibátlan vagy ragyogó forgatós. Azoknak ilyen lehetőségek mellett az életben nem lesz annyi, amivel használható cuccot csinálnak ezekb…

• A zászló drop tényleg a szili rovására megy. A kasza verseny meg értelmetlen ha nem vagy online folyamatosan mint egy lelki segély szolgálat. Kiírja rohansz, szerencséd van nem húzták el. Elhúzták , keresed, vagy megvan vagy nincs. Kezdheted előröl...

• Ha már ennyit beszélünk róla, ki kellene találni valami megoldást amit javaslatként be lehet nyújtani az alkímiák átváltására. Milyen megoldással lehetne különösebb károkozás és indokolatlan előny nélkül átváltani egy ragyogó alkit mitikusra? Mondjuk egy sés tárggyal ami az alap ragyogó alki opt százalékainak megfelelő mitikusra való fejlesztését segítené úgy hogy sikertelenség esetén megmarad a ragyogó alki optokkal együtt és csak a tárgy + az átváltáshoz szükséges alkimia tűnne el ( a második …

• Quote from Sphiro: “Dalvin ezzel az a baj, hogy ezzel csak az tud élni, akinek már most kész mítikus alkisora van. Szerencsésebb lett volna, ha adnak nekünk nem átadható de raktározható, esetleg kiosztásban maradó cuccot, hogy egyszer levehessük vele mi magunk az alkikat, mikor elkészültünk az újakkal. Ugyanis senki sem fog tudni évekig alkímiák nélkül boldogulni, ezért kénytelenek voltunk szépen ugyanúgy visszatenni amit leszedtek nekünk oly előzékenyen. Márpedig hogy évekig tart majd kifejlesz…