Search Results

Search results 1-12 of 12.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• A mai napon érdekelne, hogy mikor lesznek map1 kovácsok visszarakva. Komolyan, már 3 hónap eltelt, mire várnak ennyit? áthelyeztem. dreamy

• Nincsen tapasztalatok a 90-es mapoknál, de ami azoknál fent áll azt tapasztalható a vörös erdőben, map1 és map2-n ami a metinek hiánya. Hogy összefoglaljam, a metin resetnél leesik 5-10db metin amit a több játékos próbál leütni, ennél a helyzetnél az alakul ki, hogy az adott játékos 1 esetleg 2db metint képes leütni. Amivel a lehetőséget az igazi farmolásra elveszik, mivel a metinek óránként spawnolnak, ezért a nagyobb játékosok a kisebb mapokra kell futamodniuk farmolni, mivel ott a metinek dro…

• Nekem is mivel sok a dolgom ezért sokszor autozok sd2 gyorsterembe, a ch ősszevonás óta szinte minden nap összekeveredek emberekkel akik provokálnak és benyúlják a termet mert nagyobbszintuek. Óráim elmennek ezekre a vitákra amiből nincs felesleges számomra. És a legtöbbször nekem kell elmenni mert nemtudok mit kezdeni 87+os karikkal

• Igen, ezt olvastam ezzel tisztában is vagyok. De az esti hátas dobásról nem írt semmit ezért zaklatlak itt titeket

• Sziasztok! Kicsit eltérő hozzászolás: 40 tárgydroppal, kesztyűvel ütök 2 napja hátast és semmi, olyan dolgokat hallottam, hogy a karácsonyi event miatt nem dob hátast az event végéig. Csak játszani akartak velem, mert nem olvastam ezt sehol. Mitől függ ,hogy az adott este van-e hátas dobás vagy sem? Vagy csak ennyire levittték volna a droppját?

• youtu.be/iddW_jt07fA Nem tudom hogyan lehet a világ legromantikusabb dala amint egy sztriptíztáncos táncol, de a daltól úgy érzem

• Sisko olvastam előtte, csak elfelentettem reagálni arra,pont siettem A géppel nem hiszem hogy gond lenne, egy éve sem hogy újonnan vettem, elég jó teljesítményű gamer laptop. A túlhevüléssel sem lehet gond,mert külső hűtőt használok hozzá. A villogást pedig mindenképp orvosolni kellene, nem ritka típusú az AMD processzor, hogy 1-2-nek legyen csak gondja vele.

• Sd2-3 területén szoktam autózni, ha több időre ott hagyom 2 probléma szokott felmerülni: -1-2 óra után kidob a szerver a bejelentkezési ablakhoz -villogni kezd a képernyő s a karakter álltalában behal Néha érdekes,hogy valamitől meghal a autós karakter és az is amit húzok de akkor nem villog vagy lép ki. Esetleg valakinek van tippie, hogy mi lehet a megoldás?

• Vírushiba

SlaveEm - - Hibák; Hibajelentések

Letöltöttem egy másik vírusírtót, azzal ellenőriztem a metin2 mappáját. Valóban a defenderrel volt a probléma. Köszönöm a segítséget. Zárható. Témát zártam. Dreamy

• Vírushiba

SlaveEm - - Hibák; Hibajelentések

Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy amikor elindítom a metint, a patchernél vírust észlel a gépem. Méghozzá Trojan:Win32/Woreflint.A!cl ebben a mappában: D:\Metin2\leuco_shell\ls.mpte Ma kezdte el, ezt a "szokást" ,előtte a routeremen állítgattam mert nem észlelte az internet tipusát, se az internetet, amit sikerült beállítanom, de a mellékterményképp, a metin2 patchernél állandóan vírusüzenetet kapok. Ötletek? Áthelyeztem. Dreamy

• Sziasztok! Érdeklődnék, hogy a frissítés után vissza lesz rakva a 100% exp bónusz az ígértek szerint 31-ig? Esetleg az exp gyűrű kijavításával erre már nincs lehetőség?

• Kezdő kérdések (6.rész)

SlaveEm - - [Általános]

A mai hirtelen jött szerverfrissítés is olyan lesz mint az előző? Szóval 18-ig meg se próbáljak belépni, de kárpótlásul, kapunk még pár nem exp eventet? Vagy ezek a frissitések mindig ilyen sokáig tartanak? áthelyeztem. Dreamy