Search Results

Search results 1-7 of 7.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Vérfarkas frizurák

Gelidus - - [Általános]

Több mint fél éve bent van az új kaszt és jelenleg csak kaszt elleni frizurák érhetőek el neki ami csak 30 napos ugyebár. A kérdés, hogy lesz a közel jövőben a farkasoknak megvásárolható örökös frizura és ha lesz mikorra várható? összevontam. dreamy

• A tárgypiacon kapható Pet felélesztő (10 SÉ/30 SJ) az minden szintű halott kisállatot feléleszt vagy csak 40 felettieket? Ha lejár pl. a maki pecsét akkor teljesen eltűnik vagy utána lehet rányomni ezt a cuccot? Valaki help, mert ez még nem tiszta.

• Új küldetések - kibeszélő

Gelidus - - Általános

Aki tovább jutna nagyobb küldikre (Ha persze van olyan...) az leírhatná hogy milyen a dropp ráta az ottani küldiknél stb. stb.. Csak az a baj hogy már a Gnollos küldi is elég sok ember kedvét elvette az egésztől...

• Tegnap sikerült kapnom egy Oroszlán tanúsítványt 80as kőből kb. 6-7 próbálkozásra. Nekem bejön, szerintem nem kéne lefújogni, mert eléggé hasznos. Kiütöttem nagy karival átváltottam Szelídítettre (defet választottam ami azon a szinten +150) és átadtam 35ős kis testi farmomra. Elég jó, lehet hogy 7 napos.. ÉSSSSSSSS??? Minden nap van rá esélyed hogy üss.. nem értem mi a gáz ebben +50%-al gyorsabban megyek ami azon a szinten elég jó. + még rájön a def is. Én nem panaszkodok szerintem nagyon jó ez …

• Újabb videót készítettem .. Íme: youtube.com/watch?v=RiypUZ9gUqs&feature=colike

• Újabb video :D;( : youtube.com/watch?v=3b0KWh-Wfzs&feature=youtu.be єїэ:|Figyelmeztetés!Dreamy|:єїэ *elévült figyelmeztetés 2015.09.17. ¬ Perculia

• :)

Nightshroud - - [Általános]

Elkészült a második videóm is.. Mostanában fog még készülni pár akit érdekel megtalálja a csatornán Itt van: youtube.com/watch?v=iieKwHsVwP…DskKgvHgOekCpO6nnUyIVelDy Geli