Search Results

Search results 1-20 of 309.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Érdekes változások, magam részéről: 1) horgászat közben eddig sem volt szerencsém, ki sem próbálom, három hit és esély? Ugyan. Nettó időpazarlás azoknak akik olyan szerencsések mint én vagyok. 2) Drop, kicsivel farmoltam map2-n és szóltam is céhesben, hogy emeltek a dropon? Nem csak a kesztyű. Aha, ez nem csak kiírásváltozás. Tény, több lett a drop. Azaz eddig a nem SE-s kesztyű rosszul működött. (mostanában használom mert lett vagy 2 leltár és nincs szívem kidobni semmit) Van ilyen hogy 10 év a…

• Tárgypiac hiba

Hannna - - Hibák; Hibajelentések

Megpróbálok segíteni. Nem szívesen, mert a GF-nek vannak erre fizetett emberei akiknek ez a dolga. (web, ui fejlesztok) Működik de sokszor nem, ugy tűnik a gf shop nevü host instabil, a TLS kapcsolat felvetele néha elhal, ugy tűnik egy sajat single sign on megoldás a hiba oka és ez a mai aukcios sztori kavarat össze az egeszet. Ez igy ne haragudjon meg senki, de a gagyi megoldás. Emiatt van a feher oldal (elhalt a kapcsolat és nem tölt be semmit) Hiba, kerjük zárja be felirat... (a javascript ré…

• Ott leszek amint hazaérek, mert már az összevonás elején jeleztem, hogy ez a CH mennyiség bizony nem fer a GF részéről. Szeretném kérni az összes birodalomból résztvevőtől, hogy aki ott lesz és lát olyat aki szórakozni jön, mert nagyszintű boltokat akar ölni, azt küldje el. (ez most egy minden birodalomra kiterjedő össezfogás lenne, békés tiltakozás.) Kíváncsi lennék a team véleményére is. Gondolom, ilyen esetekben pláne pártatlan kell maradjanak de esetleg elképzelhető, hogy a fenti attrocitáso…

• Tapasztalatok: Pozitívum. - Conti maradt minden. Nem volt probléma. - Templom - a drop itt teljesen jó lenne. Bár sok a szemét. Negatívum (amik már nem voltak pár éve!) - Kegyetlen lagg néha (gondolom ha egy halom emnger találkozik. Milyen szuper, hogy egy MMO játék akkor akad amikor az MM érvényesül.) - random ledobások (hálózat de ujfent GF oldalon) - sok ember kis helyen (a feeling jó lenne, ha nem 5 méterenként állna valakI és tömegnyomor, mint a tömegközlekedésen) - drop kicsiknek nem túl j…

• Több ch

Hannna - - Javaslatok

Aki kitalálta a 3CH-t az igazi mókamester volt és megérdemelné , hogy egész hátralévő életében hasonló vicces élmények érjék. A GF közben úgy csinál mintha a virtualizáció világában a szerverek és pláne a CH(!)K hatalmas karbantartási összegbe és havi összegbe kerülnének. Remélem a CH és szerver sporolásból bejött összegből a hálózaton fejleszett. Ja nem, laggol és ledob. Támogatom mert ennyi emberre énnyi ch nem elég. Ha lett volna értelme pl. amit írtam hálózati részt (vagy mint egy másik hozz…

• Miiiiii? Azt hittem vicc. De nem. Aztán azt hittem rosszul látok. De nem. CH Gratulálok, aki ki számolta az ugyanúgy számolt mint a régi szeróösszevonáskor. Amikor még volt Aquila (6 db szerver volt szerverenként 4 ch) Eredmény egy szerver Continium és 6 ch. (Eh akkor is azt mondták kezdetnek ennyi lesz. Ja annyi is maradt) Most van 3 szerver és szerverenként 6 ch eredmény lesz valami új szerver és 3 ch. (Ja ennyi marad majd. De istenem ne legyen igazam) Ugye látjuk az arányokat? Ugyanaz a számí…

• Szederrel jól megfogalmazta, a non-stop farm másoktol vesz el lehetőséget. A javaslat majdnem jó, de mi van akkor, ha A bemegy, viszi magával B és C-t. Majd B bemegy és viszi A.C-t és így tovább. Jobb lenne ha az adott karakter egy adott napon X limittel rendelkezne. pl. 1 sárkány 2 nemere 2 razador. (csak példa volt, remélem tudtam vizualizalni amit gondolok.) Viszont jelen formában a javaslat nem old meg minden hasonló gondot. Tartózkodom.

• 18.4 verzió kibeszélő

Hannna - - [Általános]

Köszi Dreamy, megvettem, megneztem a kisállataimat. Az egy dolog, hogy nem lettem okosabb, mert nincs leírás róla. Sőt kérdéseim lettek. Miért kell többször megvenni? Felfedi helyett írják azt a vegyesnél, hogy megmutatja egy alkalommal. Lehetne javítani majd. Ennek az esetleg a célja, hogy menet közben ez is átalakul? (Az egyik már 81 a másik még csak 55 ott el tudom képzelni a változást. Vagy 1xx ig ez az életút is változik?) Mint írtam már, szerintem jó a az irány, de ha nincs infó az kb 0-ra…

• 18.4 verzió kibeszélő

Hannna - - [Általános]

Nem tudom, reg irtam, leirom a velemenyem. Furak ezek az ujitasok, a GF az extra profit varhato bevetelet ugy akarja letoli a jatekosok fele, hogy marketingben azt propagalja, milyen jo nekunk jatekosoknak es ez ertunk van:. Jatek: - elementalis erok megpiszkalasa - most mar bizonyos helyeken csak jelmezel lehet boldogulni. Frissites elott jobb. Nem szamit, mindenki vegyen duplas jelmezt. - szili - kerdezem az uj jatekosoknak ez kb 10 ev mire lesz valami? Ne a darabszamot noveljetek kedves GF ha…

• Kedves dolog a kárpótlás, most a rendkívüli karbantartásért. Ezért külön köszönet és tudom nem (csak) rajtatok múlik, de hátha van rá esély: Lehetséges ennek a kezdeti jó szokásnak a megtartása?

• Nagyon kedves tőletek Miren, (komolyan ez rendes dolog) de ez szerintem már nem team feladat, hanem üzemeltetői és fejlesztői. (Üzemeltetői és fejlesztői oldalon is dolgozom a support ilyenkor nem tud komolyan seígteni, hiszen az infok már jegyben többször megjelentek. A GF web UI csapat dolga és a GF üzemeltetőké lenne a fejlesztéssel karöltve.) Írtátok hogy tudott a probléma,nyilván nem csak itt magyar oldalon. Ticketet Decemberben nyitottam, support oldalon lezartak, hogy tudott, stb majd vis…

• Miren köszönöm a választ. Engem a válaszod megnyugtatott, bár szerintem sok játékostársamat meg nem. (jogos, lemaradnak a SE bonuszról) Paypalrol vettem (oda is bedrotoztam a Visa E kártyát amit csak internetvásárlásra használok és így sikerült.). Így egy darabig elvagyok megint. Persze várjuk a javítást, és/vagy közleményt a problémáról.

• Hello Team, Sajnos, ez a bankkartyas fizetés folyamatosan nem működik. Tavaly decemberben is csak paypalrol tudtam rendelni, (elötte még működött kb szeptemberben? eleg sokat rendelek egyszerre, kitart.) Bankkártyáról ha próbálom állandoan ez az üzenet: "Sajnos hiba történt. Kérjük, próbáld újra később." Irónia: Ez is úgy működik már mint a kovács? Próbáltam több gépről, több böngészőből és kliensből. (Safari, Firefox, IE, Google chrome, Windows 10, Mac os X) Annyi változás van a tavalyihoz képe…

• Rég kérdeztem. A kérdés az lenne,hogy lehetne-e figyelembe venni a havi eventek tervezésénél, hogy esetleg ne napközben legyen munkaidőben? Sokan sajnos ebben az időben ki, hogyan általában hét és napközben dolgozik. Emiatt pont a GF számára a profitot termelő játékos (SE vásárló valós pénzért) NEM tud élni az event által nyújott kedvezményekkel, mert nincs otthon. Értem én, hogy a GF határozza meg, de a team tudna esetleg segíteni, kérni, támogatni minket,hogy az ilyen x órás időzített eventek …

• Birodalmi Harc és Céh Háborúk!

Hannna - - Javaslatok

Végre, végre felkerült amit TS-en mesélt először Night, lelkesen, izgatottan. Szuper jó javaslat lett és nagyon szép a kidolgozás. Támogatom! (remélem ha eljut a GF-ig és a megvalósításig, akkor nem lesz elrontva, mert egyébként nagyot dobna a játékon!)

• Játékos kérdez Team válaszol!

Hannna - - [Általános]

A talizmánokról kérdeznék, hogy jelenleg a wiki szerinti 200-as talizmánszint szint elérése de szerintem már a 9+ is jelenleg kb esélytelen. (egyszerűe nincs annyi a szerveren és a húzása sem akadálymentes.) Emiatt kérdezném, hogy : Tervezve van-e a talizmánok bekerülnek-e valamilyen droplistába? (metin, boss, stb.) Ha nem, akkor valamilyen formában mint utólag, pl. rendszeresen berakva valamilyen event alatt meg lehet szerezni őket?

• Karácsonyi rendezvény

Hannna - - [Általános]

board.hu.metin2.gameforge.com/…1fad0b03f137920a75ae763db Nem volt rossz az event, (Főnyeremény nem jutott, de nem gond, mert eddig sem jött. Ennek ellenére annak örülök, hogy szerintem jobb lett mint az eddigiek voltak) , ráadáskén még karácsonyi ajándékot is kaptam. Egy baashido tojást is amit most gőzerővel nevelgetek! Köszönöm Barbie! (3 skill, 6 szintenkent nő,de soknapos ami nekem külön áldás) Zártam. Archiváltam. Yareniel

• Halloween event 2017

Hannna - - [Általános]

Pont az event elött farmolgattam tegnap. (Hosszu idő után jöttem vissza mert a család és a munka 0-ra redukálta a játékidőt) Egesz jó volt a drop. A volt-on a hangsúly. Amint aktíválodott minden megváltozott. potyog a nyirfa de nem túl agilisan. Eseget. A dropon látszik, hogy ez alternatívként lett berakva, mert erősen redukálódott, bár néha meglódul. Meglátjuk, kivárom. Bár már az utolsó Okey sem jött be annyira butított lett, ennek adok egy esélyt. De eddig ilyennek tűnik: "Nagyon gyenge kezéd…

• Egy jó videó, fejlődésről, farmolásról és fejlesztésről. Magyar metin2 szerveren miért nem olyan a drop mint a németen? (költői kérdés volt!) youtube.com/watch?v=xq6GCHVkQMw

• Egy kis nosztalgia az egyesülés elötti hétről. Remelem tetszik majd a sámán rajongóknak. youtube.com/watch?v=oFkrnc90ggo