Search Results

Search results 1-20 of 263.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hal - kirakós rendezvény

Amiran - - Általános

Quote from AkiNemVak: “így nem tom mennyire kezdő kérdés de inkább hal eventes ... ami vasdobozból jön horgász könyv az ide jó ? olvasom h csak sés könyv ... akkor a "metines" vas dobozos az nem adja ? esetleg a duplával magától pecázna vagy vki erről bővebben tájékoztatni tudna ? (nyugi csak vicceltem , ez a metin én se gondoltam h tájékoztatni fog bárki is xd ) ” Igen jó, én a vasdobozossal próbáltam ki mielött a sést vettem és tökéletesen megy vele.

Amiran - - Általános

Milyen meglepő hogy sikertelenül került be az event, én mindig a gf mellet álltam, de már látom hogy itt tényleg nem tanulnak semmiből. Nem tudom hogy ez valami direkt cél hogy a játékosokat elüldözzék vagy csak ennyire szerencsétlenek, de nagyon úgy tűnik hogy el fogják érni amit akarnak. Köszönjük szépen az újabb sikeres eventet!

Amiran - - Általános

Helló! Megszeretném kérdezni mert elkerülte a figyelmem, hogy hol található a meghirdetett hal kirakós rendezvényben hogy megváltoztatták a rendezvény menetét? Eddig minden kapás mellé jött 5db láda darab, ellenben most már nem elég hogy hiába találjuk el 3x a kis úszkáló akármit, de ugye átlagban csak minden 10. halat szedi ki, amik közül már nem add mind láda darabot? Merre találnám a leírásban a változtatást? Előre is köszi! Áthelyeztem. Dreamy

• Quote from Regen: “Nekem az lenne a kérdésem hogy DC-ben milyen lett a yang drop ? feleződőt vagy negyede lett ? már nem vagyok on ezen a metinen de azért kíváncsi lettem mert nagyjából tudom hogy a legjobb helyeken DC 1 szint vége fele mennyi yangot lehetett farmosal össze szedni választ ellőre is köszönöm . áthelyeztem. dreamy ” Inkább a negyedéhez közelít mint a harmadához. Ahol eddig 8-9m jött most 2-2,5m jön a leírások alapján.

• Kezdő kérdések (6.rész)

Amiran - - Általános

Quote from Sasori95: “Ha egy céh megszűnik a tagoknak ugyanugy 72 órát kell várni másik céhbe lépéshez? A választ előre is köszönöm. ” Sajnos megvárja a 72 órát, exp leadós céhet szoktam oszlatni és ott is minden tagnak meg kell várni a 72 órát.

• Érdekes de egy 90-es töltésből még mindig kijön a havi kesztyű ára, annak pedig aki nem akar az elvileg hobbijára költeni semennyit nem való ez a hobbi. Minden pénzbe kerül, ha bélyeget gyüjtenék az se lenne olcsó, ha drónokkal akarnék játszani az se, szóval bocsi de nem hat meg hogy a 30-as kis karinak akinek egyébként sem az lenne a cél hogy élete végéig 30 legyen milyen nehéz a játék, mert minden alájuk van tolva. Az pedig hogy nehéz kesztyűhöz jutni mond annak a sok 50-es karinak akik éjjel …

• Érdekes dolgokat olvasok, amikor már nem tudnak emberek mibe belekötni és azzal jönnek hogy 1 sms nem fedezi a havi tolvajkesztyű árát. Fedezi ugyanúgy ahogy eddig, az pedig hogy kesztyű nélkül nem lehet boldogulni megint csak érdekes dolog, mert amióta 120 vagyok soha nem vettem itemes kesztyűt és mégis maximum 1-1,5 razi alatt kényelmesen kicsapom a napi szilánkom. Az áremelés szót pedig felejtsük el. Vissza emelték az amúgy is eredeti árra, a kezdetekkor ennyi volt mindennek az ára csak egy n…

• Quote from Szeder: “A véleményem semmit nem változott, ez a 6-7. bónusz csak a sok-sok sé-t költők játéka lesz. Engem nagyon érdekelne hogy mi a helyzet ezzel a memo játékkal ? Ez már megy ? Ha igen akkor hol potyognak azok a kártyák vagy mik amiket fel kell forgatni? Vagy ez most megint olyan , ne is álmodjak arról hogy a 120-as karinak bármi is esni fog ? Nem olvastam utána , ez az én hibám, de azért érdekelne, hogy tányérhoz ha jól látom szintén csak sé-ért lehet hozzájutni. Esetleg ezt rossz…

• Quote from Traxdata: “van pofa rendesen.. de mindegy is van 1-2 ismertebb jogász/ügyvéd ismerősőm és lehet ez most vicces lesz de az emelésről is kikértem a véleményüket és most erről a tárgy elvevős dologról szóval fogunk mi még a gf-el találkozni csak nincsen senkiben annyi hogy megtegye a szükséges lépéseket:) de majd ha pár nemzetközileg elismert emberrel megyek perre akkor megnézem a gf fejét hogy jajj itt valami tényleg nem jó és tenni kell valamit, mert ez már jogellenes amit csinálnak és…

• Akkor azért tisztázzuk a fogalmakat, tekintve hogy az ország legnagyobb informatikai szolgálatójánál dolgozom. Ha valami nem működik azonnal leállítok minden hozzá kapcsolható dolgot és nem munkaidőre várok hogy kijavítsam a hibát hanem azonnal sürgősen megoldom a problémát hogy a fogyasztóimnak minél kevesebb kár származzon az ÉN általam elkövetett hibából. És hogy teljesen rendbe tegyük a fogalmakat kedves Dalvin, már az hogy probléma lépett fel újra mutatja hogy itt nincs semmi féle dicsérete…

• Azért az ember azt gondolná hogy nincs lejjebb, de úgy néz ki van. A gameforge kivesz valamit mert hibás, de lenyúlj a cuccot, majd visszakapjuk egyszer talán, aztán azok akik például leadták a kardjukat vagy vértjüket addig map1-en pózoljanak. Elgondolkoztam most így a reggeli kávém mellet hogy igazából miért nem kicsit bátrabbak a gameforgnál és állítják le a szervert egyből, a cél úgy is az hogy le nullázák a metin2-t.

• Maga az egész emelős dolog undorító, főleg azt nézve hogy akkor újra a németekkel egy polcon leszünk, ami volt itt eredetileg is még a kezdetek kezdetén, örvendetes hogy a megszokott dolgok ára ennyire felmegy. Quote from Sasori95: “Érdekelne a forintunkért mikor adnak több sét? Mert egyre kevesebbet kapunk.... ” Nagyjából 1 éve vagy hogy a PSC-s fizetésért kapott sé mennyiség elég drasztikusan meg lett emelve, a 10k-s 750-900-ra. Még a 2 ezres PSC és 100-130-ra. Amit én az egészben sajnálok hog…

• Kezdő kérdések (6.rész)

Amiran - - Általános

Hali! Érdeklődni szeretnék megfelelő topic hiányában itt az egyenlők és egyenlőbbek dologról. Egy hete se szó se beszéd kikerült az autó támadás, de csak kicsiny hazánk szerveréről mert állítólag hibás volt. Na most a kérdésem az lenne hogy mi Magyarok annyira megtisztelve vagyunk hogy egy teljesen másik játékverzióval játszunk, vagy mi rajtunk tesztelik az új dolgokat? Tekintve hogy a Német, a Török és az Angol szerver tárgypiacán is bent van az autó a weboldalról nézve. Akkor most ez hogy van?

• Köszönet!

Amiran - - Általános

Szerintem meg lehet köszönni simán a dolgot, semmi érdekük nem volt abban hogy visszakerüljön a maradék 3 ch szóval részemről mehet egy köszönöm. Off. Shao Te voltál már életedben valamivel elégedett? Mert olvashatjuk mindannyian hogy minden annyira rossz, a gameforge maga az ördög, de azért csak látunk téged jelmezben, csak ott tengeted a napjaid a játékban, érdekes dolog valamit lehordani amitől nem tudsz elszakadni.

• Igazából a céhünkben érdekes módon senkinek sem indul el a játék, de 2 órája még ment. Most az igazi kérdés az hogy milyen kárpótlást kapnak azok akiknek a több száz napos petek kihalnak azért mert "hack" védelem ellen betettek valamit ami miatt játszani sem lehet?

• Quote from Tib68: “Áruljátok már mire mennek el azok a havi 10-20-30 vagy több(?) wonok? Mert továbbra is csak farm-farm és farm megy, de minek? Az örökös farmolók meg egy egészséges visszatámadásra se képesek ha megölik őket. "Én pvm vok" 10év után és 120ason? ” Hát elárulom mire mennek el a milliárdok sokaknak. Januárban 10x próbáltam egyszerre a vértem +9-re persze sikertelenül ez csak alsó hangon 45won. A többi ilyen olyan cuccot amit azért meg kell venni már ne is számoljuk.

• Érdekes nekem a szili rogyásig esik 120-as karival razin pont úgy ahogy eddig. A zászló ami egyáltalán nem esik, egész pontosan körülbelül 10 run alatt 1db jött talán. De természetesen ne vegyük elő a "kis szörnyszülött" karijainkat.

• Magával az új misztikus alkímiával nem lenne probléma, ha lényegében nem megszerezhetetlen lenne a nyilvánvaló okok miatt. Megoldották hogy végre a csiszolós ne csiszolós legyen de egy huszárvágással mégis elérhetetlené tették. Ha jól tudom a kiváló alki forgatása 81 forgató, azért mondja már meg nekem valaki hogy egy átlag játékos mikor fog annyit nyitni egyetlen tekerésre. Az pedig hogy leszedték az alkikat egy nemes és szép gesztus volt, csak körülbelül annyi értelme mint az árvaházban szülői…

• A karbantartás után minden legendás sárkánykő visszaáll eredeti állapotába. Ezzel megakadályozható, hogy a legendás kövek megsemmisüljenek, amennyiben manuálisan távolítják el őket; így nem kell aggódni a kockázat miatt, ha tovább akarjuk frissíteni a köveket. Bár tudatában vagyunk annak, hogy néhányan kritizálhatják ezt a cselekvési irányt, ezt a döntést hoztuk, mert komolyan vettük az aggályaitokat ezzel kapcsolatban.... Na most én naívan nem értem ez mit takar és nekünk mi is a jó benne? Viss…

• Igazából pontosan tudom kinek mennyi idő és pénz van az event szerverben, viszont senki ne mondja nekem hogy reális az hogy contin is van ember aki a 2 fegyó uti helyett 6db-ot kapott, vagy a cor draconis mennyiség helyett kapott egy raklap cort és társai. Kíváncsian várom hogy mi lesz a dolog végeredménye mert azért nem kis előny az a mennyiségű cor draconis amit kaptak egyesek.