Search Results

Search results 1-20 of 277.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sziasztok lányok és srácok! Nekem is vannak érdekes dolgok a raktár nyitásnál! A minap megnyitottam a raktárt,hogy kivegyek egy karost,nos amint kihúztam a tárgyat avval a lendülettel be is zárta az egész játékot. Új kliens belépés raktár megnyitás és a döbbenet,szinte teljesen üres raktár fogadott,egy pakk lila poti árválkodott. Mire feleszméltem addigra ismét bezárta a játékot,persze mind ezt hibaüzenet nélkül! Ezt még eljátszottuk kb 3x aztán egyszer csak megjavult minden. Üdv.:fincsi

• Sziasztok lányok és srácok! Nos én úgy gondolom,hogy nem volt az véletlen,hogy a mi szervergépünk csak 3 csatornát kapott. Valószínűnek tartom,hogy a 6 ch már közel sem tud optimálisan futni, és akár ez is okozhatja a manapság fellépő problémákat! Régen a TV adások hibájakor azt az üzenetet írták ki,hogy "A HIBA NEM AZ ÖN KÉSZÜLÉKÉBEN VAN" Javaslom,hogy ne rakjátok újra se a gépet, se a játékot,sőt új gépet hardvert sem kell venni,egyszerűen csak ki kell várni,hogy legyen az üzemeltetőnek elegen…

• Sziasztok lányok és srácok! Ez most ismét egy zseniális üzleti húzás a GF részéről. Ne gondolja senki,hogy ezt csak úgy kitalálták,keveset költő játékos aki csak a minimálisra költ,kesztyű, gyűrű, néha pár apróság,gyanítom ők nem fognak kevesebb tárgyat venni,itt mindjárt van egy 40%-os növekedés! Aztán ott vannak a nagy SÉ-zők,na közülük kevesen fogják abbahagyni az emelés miatt a játékot "függők" de ha páran mégis letudják győzni a kényszeres mivoltukat akkor is bőven befizetik helyettük a mar…

• Köszönet!

fincs - - Általános

Sziasztok lányok és srácok! "Köszönet"? Ugyan miért,azért mert voltak kegyesek és visszaadták azt ami eleve megvolt? Nehogy már térdre boruljunk a Gf előtt! Amúgy meg mostanra már szinte teljesen felesleges is volt berakni,3 ch is szinte kihalt,kivéve azt a pár órát a főműsor időben! Üdv.:fincsi

• Kedves Dalvin! Azt gondolom,nem kell sokat foglalkozni a horgászattal,hogy véleményt formáljak róla,de ha neked ez jobban tetszik akkor nevezzük első benyomásnak,bár nem igen lesz második! A való életben sokat horgászom,és ezt nem műmájer tavakon teszem,így van némi elvárásom egy horgász játékkal kapcsolatban. Az hogy egy teljesen életszerűtlen szituációban kell egy ablakban kattogtatni egy ide oda cikázó halra, számomra nevetségesen bugyuta megoldás. És ha már megszólíttattam akkor kérdeznék is…

• Sziasztok lányok és srácok! Tegnap vettem egy pecabotot mert nekem az se volt,50 -50 csalit,és nekiálltam horgászni nos ez valami förtelem horgászattal még köszönőviszonyban sincs. Kifogtam az aranyhalat amit annak rendje módja szerint visszaengedtem. Meg is kaptam a bónuszt csak épp azt nem tudom mit,ugyanis az nem lett feltüntetve csak az ,hogy mennyi idő telik épp le. 15-20 csali elhasználása után bedobtam a botot a vízbe és el is felejtettem az egészet. REMEK FEJLESZTÉS LETT!!! Üdv.:fincsi

• CheatBlocker hibák (19.1)

fincs - - Hibák; Hibajelentések

Sziasztok lányok és srácok! Roppant idegesítő ez az egész CheatBlocker az,hogy fennragad az állapotsáv a képernyő tetején,és még az amúgy ott megjelenő kezelőfelületet sem tudom használni,ugyanis amit kattintok azonnal leteszi asztalra a játékot! De az,hogy eltüntetni sem lehet a képernyőről csak egy újraindítással? Eddig sem játszottam valami sokat de eztán még belépni sem igen fogok! Üdv.:fincsi

• CheatBlocker hibák (19.1)

fincs - - Hibák; Hibajelentések

Quote from Balizs1: “Srácok. Erről a cégről mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy ne működnének a törvényeknek megfelelően. Minden apró lépésük szabályokhoz kötött, amit már néha értetlenül is nézek. Szerintetek pont ez a cég fog trójai vírust küldeni a gépeitekre? És a több ezer játékosból egynek sem szúrt annyira szemet, hogy feljelentést tegyen? Vaklármáztok és értetlenül fröcsögtök az adataitokról meg vírusokról. Az új szoftvert engedélyeztetni kell a vírusirtókkal megbízható kivételként…

• Quote from Csizkov: “Quote from fincs: “Leginkább az információ vagyis annak hiánya ami bosszant.Mi van, vagy épp mi nincs az ominózus ládában. Ha már végképp szerencsejáték kategória a nyitása,újranyitása,akkor legalább lehessen tudni a lehetséges nyereményeket! Még egy filléres kaparós sorsjegyen is feltüntetik a nyeremény listát!!! ” Ha rákattintasz a leírás fülre csodákat fogsz látni... Quote from fincs: “ha sokan sokszor fogják használni a ládákat akkor sok yang vonódik ki a játékból. Ennek…

• Sziasztok lányok és srácok! Tapasztalatom ugyan nincs a ládával kapcsolatban,csak véleményem! Leginkább az információ vagyis annak hiánya ami bosszant.Mi van, vagy épp mi nincs az ominózus ládában. Ha már végképp szerencsejáték kategória a nyitása,újranyitása,akkor legalább lehessen tudni a lehetséges nyereményeket! Még egy filléres kaparós sorsjegyen is feltüntetik a nyeremény listát!!! A másik ami aggaszt,hogy milyen hatással lesz ez a játékban a yang alakulására,értem ez alatt azt,hogy ha sok…

• Sziasztok lányok és srácok! A belépési hiba nálam is megvan,vírusirtóm trójainak látja a metint és törli. Én biztosan nem fogom kikapcsolni, inkább nem játszom vagyis nem lépek be Üdv.:fincsi

• Quote from Sirmium: “Quote from Szeder: “Tök mindegy mit írnak arra a nyomorult kesztyűre, ha gyakorlatilag semmit sem ér szinte . Vitatkozhatunk szöveg értésen , vagy bármin amin csak akarunk, de attól hogy valamire másik címkét raknak az nem javul meg. ” Nos, nagy indulatokat váltott ki szinte mindenkiből ez a dolog (a lustaság miatt a legközelebbi ebben a témában íródott mondatot idézem be, nem személyeskedésként). Így nekiálltam én is letesztelni. 3 Razador run alatt mondanám a végeredményt:…

• Sziasztok lányok és srácok! Végre végre végre! Lesz értelme nem csak a hal event alkalmával horgászi Üdv.:fincsi

• Sziasztok lányok és srácok! Végigolvastam ez elmúlt nap irományait! Azt kell mondjam, itt a tavasz, jó az idő,álljatok fel a gép elől menjetek ki a természetbe,próbáljátok napokig nem belépni a Metinbe. Mert ha kibírtok egy pár napot, s aztán pár hetet,akkor lehet ki is fogtok gyógyulni ebből a kórságból amit ittjátéknak hívnak! Mer ha ezt nem teszitek meg,és a játék befuccsol, lehet már késő lesz visszatalálni a valóságba! És,hogy a témánál maradjak,a PVP rész annyira torz,és kiegyenlítetlenen,…

• Szia Tibi68! Ugye ez a kérdésed csak plátói volt "Áruljátok már mire mennek el azok a havi 10-20-30 vagy több(?) wonok? Mert továbbra is csak farm-farm és farm megy, de minek?" De ha esetleg még sem, akkor javaslom nézz körül fácsén! Üdv.:Csuti

• Valentin napi event

fincs - - [Általános]

Sziasztok lányok és srácok! Valóban nincs szükség nyakra-főre event,főleg nem efféle Valantínnapi,bár nekem nincs semmi bajom evvel az újdonsült ünneppel. Valamikor ott voltam a Magyarországi honosításánál amit két neves virágkötő Sz.Gábor és Sz.Zsuzsanna szorgalmazott a 80-as években,hogy a februári holtszezont a virágosoknak fellendítsék! De akár a többi honosított ünnepre se legyen event,gondolok itt a Halloweenre.De akár a karácsonyra,a húsvétra. mivel az is egy honosított ünnep (igaz már 10…

• Quote from Tomi9612: “pántokkal nemtudom mi van , de nekem is másfél éve vár egy 10-5-1% os pántsor a rakiba, hogy majd az utolsó 1% ossal szépen csinálok egy 10+ost .. nos nem. kb 15x próbáltam 5% ra húzni , de még mindig ugyanott vagyok . Valentin .. meh .. ahogy az előttem lévők is írták, ez a csoki meg a rózsa event kb annyit ér hogy lesz +1 felesleges dropp a földön ... ” Sziasztok lányok és srácok! Nos az évfordulós pánt készítés manapság tényleg minősíthetetlenül gyengén megy. Event alatt…

• Sziasztok! Mondhatnám "ez is megvolt"de ugyan mi is? Nem panaszkodás inkább tanulságképp leírom,hogy számomra,hogy is volt ez a remek születésnapi event. Kezdetekkor úgy gondoltam nem foglalkozom vele,de miután kevés ráfordítással szépen lehetett kukázni DC-ben zászlót, hát nekiálltam,az érmék szépen gyűltek. Tavalyról maradt még egy alap pánt ami mellé beváltottam még ötöt,elballagtam Theowahdanhoz,hogy kombináljon belőle nekem nagyobb pántot. Nos igen rossz napja volt a csókának és egyet sem t…

• Sziasztok lányok és srácok! Magam részéről nem is görcsölök azon hol és miként szerezzek zászlókat,ha van kedvem bemegyek dc-be kicsit kukázni,ha nincs túl nagy konkurencia akkor 2 óra alatt akár ezer zászló is megvan. (persze cserébe hallgathatom a mocskolódást)eddig amit beváltottam pántra azt a 3-mat szépen be is törte. Sámánt betettem autókázni lenúrba,nos ott 91 létére jó ha egy éjszaka kicsap 4-500 db-ot.Még emlékszem a tavalyi zászló droppra, ugyanitt ugyanevvel a karival,lényegesen több …

• Quote from Tomi9612: “Ez az alkímia forgatás is csak egy rohadt nagy parasztvakítás. 6 ot forgattam egy eredetileg 3 optos rubinon (alap optokat nem számolva) , eredmény: 0 opt, 0opt, 0opt, 0 opt, 0 opt, 0 opt. Ezek alapján gyanítom hogy jobban megéri csinálni egy új rubint mint forgatni, hamarabb lesz meg a kívánt eredmény ” Sziasztok lányok ls srácok! Ez nem "parasztvakítás" ez csak szimplán lehúzás. Nem kell aggódni,biztosan lesz majd egy tárgypiacos cucc amivel meg lehet növelni a forgatás s…