Search Results

Search results 1-20 of 453.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• milyen fajta memo játék lesz holnap délelőtt ? csak mert ebben a patchbe ígértek meme játékot aztán holnap új patch .... vagy csak az én figyelmem kerülte ez el és bent volt a játékban ?

• A mai napon... (4)

AkiNemVak - - Általános

A mai napon thrymeztem, meleyeztem és nemeréztem is

• Örömmel tölt el, hogy még hozzá szólhatok a fórumhoz Quote from dreamy: “A megfelelő hangnemű tanácsokat az emberek szívesen fogadják ” Egy mókás hangvételű tanácsot én is kaptam egyik kedves ismerősömtől, miszerint ne kétezerért már nem áll le velem a gf küldjek nekik 10k és akkor jó lesz ... hát nem különösebben akartam 110 séért 10k tölteni ... viszont a 2ezer forintos opció nem volt jó továbbra sem és megnéztem 5k val azzal elsőre működött ugyanúgy pünkösd hétfőn. nem tudom ez lesz e a jövőb…

• hahó ma hajnali 2 kor valaki próbált venni sét ? kis karira szerettem volna OTP-s vagyok mastercarddal venni (2 ezer ért mert nem kéne rá több sé...) most a bankomnál van a kutya elásva vagy ez a remek új dizájn teszi azt h Sajnálja h sikertelen a sé rendelésem ? várom a hozzáértők válaszát

• Hal - kirakós rendezvény

AkiNemVak - - Általános

köszönöm szépen a választ , sajnos én beraktam 2. 3. rakimba és lejárattam szóval sé kéne azokhoz is viszont h ne legyek off ezzel a könyvel pontosan mi is változik ? mármint ebben az eventben ?

• Hal - kirakós rendezvény

AkiNemVak - - Általános

így nem tom mennyire kezdő kérdés de inkább hal eventes ... ami vasdobozból jön horgász könyv az ide jó ? olvasom h csak sés könyv ... akkor a "metines" vas dobozos az nem adja ? esetleg a duplával magától pecázna vagy vki erről bővebben tájékoztatni tudna ? (nyugi csak vicceltem , ez a metin én se gondoltam h tájékoztatni fog bárki is xd )

• Az érettségiket nem övezi akkora titok mint a metin egyes dolgait(újításait,javításait...) Teljesen vakon vagyunk... sötétben tapogatózunk... mi a kik pénzén fut ez a sz... szuper játék* ,,Többek között az elmúlt néhány hónapban összegyűlt céh tagok összes játékidejét vesszük alapul." ez pl mi ? mi az h többek közt ? lehet akkor van más is amiről nem tudunk ? mert ezek szerint biztos van ... ha én 5 karival állok pántért (amit én nem tennék de sokan igen) 0-24 állok és ezek a karik egy céh alatt…

• Quote from cyberfly: “Még reménykedem, hogy a NET erősítés megoldja mindezt, de több ismerősöm van akiknek sokkal erősebb internet szolgáltatás mellett is ugyanezt a hibát produkálja a játék... Bizakodom, hátha nálam jobb lesz. ” anno 1 megás netemmel ment 3 kliens a játék elején tele map1ekkel 1giga rammal barlangba az autónál ha be van kapcsolva a kis kör néha beszorul a sarokba... felesleges a metin miatt bármit is bővíteni max vegyél még 1 gépet és minden gépen 1 kilenssel játssz bár van h a…

• esti müzli mellé az öreg rihanna

• Kezdő kérdések (6.rész)

AkiNemVak - - Általános

Quote from Traxdata: “kesztyus változás óta ” hülye kérdés de ez mikor volt változtatva ? nooffense csak lemaradtam és elolvasnám

• Céhes Megbízások

AkiNemVak - - Javaslatok

olyan vagyok, mint az öreg király ... az egyik szemem sír a másik nevet én ideírhatom, hogy támogatom mert örömmel olvasom, hogy vannak akik még hisznek a játékban és a szeretnék jó irányba terelni.... de mindenki tudja, hogy ebből semmi nem lesz úgy a "ha a csapatban xy as szintnél nagyobb szintű játékos van a jutalom feleződik." részhez annyit hogy akkor ne engedjék be v vmi , de ez így kitételnek hogy felezzük ha nagyobb ... érdekes sajnos ezekkel az alkikkal meg 6-7 optok , petbe + mob stb s…

• Quote from Username: “Ha jobban belegondolok, a gyros büféhez se megyünk oda, hogy mi az hogy 500 helyett 620 lett a pitás gyros?! ” És ha ezt a gondolatmenetet folytatjuk nem szólunk hozzá a forumhoz mert rájövünk hogy egy étel ára azért emelkedik, mert a termés abban az évben rosszabb volt drágult az alapanyag, a hely fent tartása (esetleg bérlése) stb. Viszont ez egy online játék amibe a privát szerverek is bizonyították a sé duplázásokkal h jobb bevétel jön ... és itt se emelni kellett volna…

• Üdv nálam 3 frissen nyitott kilensből egynél már felmerülnek a gondok , gondolom senkinek sem újdonság: a kari nekiáll örülni magában h őt választom és ennyi semmi több de ezt legalább szüntelen nézhetem szóval még 3-4 órát se kell ezekhez a gondokhoz várni mondjuk én sok mindent csinálok közben a gépemen és mindig betudtam ezeket annak amikor az autós karim "megörült" de kitartás tesó nem vagy egyedül

• talán ninna jön

• azt lehet tudni hogy itt a fórumon ha egy adott topicban jön 14 értelmes kérdés vagy hozzászólás egy adott témával kapcsolatban és a 15 egy piszlicsáré egyértelmű dolog akkor miért csak a 15. dologra jön reakció a teamtől és a többi dolog ugyanúgy megválaszolatlanul marad

• Kezdő kérdések (6.rész)

AkiNemVak - - Általános

Quote from Revenga08: “3 skilles razodor igaz nem brutál jó tp-vel viszont ez a legjobb amit beadott a játék. Teljesen PVM-re építeném és kíváncsi lennék milyen skilleket érdemes fejleszteni neki. A vadharcos egyértelmű. Viszont másik kettő lenne kérdéses. ” az új szörny vadász ad még plusz mobot de 30-35 won egy könyv , ha sebezni akarsz még áthatolást lehet mellé rakni viszont a leírt bástya kitérést ad ami egész jó, és tp vesz meg tp lopásra is már 1-1 könyv van a játékban taliba amugy a kard…

• amugy az nem merült fel valakiben hogy ez még mindig csak egy játék ? és mi itt országok anyagi helyzetéről meg keresetekről beszélünk ? fizetésünk nem emelkedett stb... alapból nem a fiatalok lenne a célközösség akiknek max zsebpénzük van és nem is kéne költeniük erre ... nyilván a sé utalvány yang ért kifarmolható lenne pl dc be de akkor azt is elveszik , helyette lesz kerékkel forgatható 6-7 opt kerékkel mindent lehet forgatni mondjuk 50 perces videóban petforgatót még be sem adott az előző p…

• Quote from Dalvin: “Értem én, hogy játszani jön az ember, nem fórumozni, de 10 ember felháborodása és a többi hallgatása azt jelenti, hogy a többségnek megfelel a változás. ” A "többi hallgatása" arra alapozva hogy nekik megfelel ebben a témában a legnagyobb badarság amit olvastam... Egyrészről aki teszem azt megvett mindent tizedikén a séért és jövő 10.ig nem, használja az nem is szembesült ezzel... Aki a családjával kirándul stb vagy nem naponta játszik ő/ők sem... (Én egy facebook poston a 79…

• persze persze ... majd Minato után max

• Jobbat! Nem győzöm épp ésszel felfogni, hogy a gf,a team, a szeretett játékunk mögött álló stáb, tulajok munkatársak, fejlesztők... Ők játszottak valaha ezzel a játékkal ? nem gondolom hogy egy 100+ os kari tulaj (ami mára már semmit nem jelent mivel az autó elementális defekkel kb a játékmenet fejlődését el is intézi nekünk 90%ban ...) inkább úgy mondom hogy egy olyan játékos aki a kezdetek óta játszik és mindig az adott szakaszban a top céhekben volt és a legjobbakkal játszott együtt is lenne …