Search Results

Search results 1-20 of 356.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nyilván kaszttól is függ. Nekem 100 ördögöm van, villámom meg annyi amennyi a matt körből összejön. Gyógyként nem nagyon érzem szükségét a villámnak, mert nem tudnak elkapni (amennyiben az immun nem hagy cserben), 10k+ sebzésekkel pedig hamar elfogy a tömeg. Egy közelharci fizikai kasztnál ez nyilván másképp van. Mindenképp hagyj egy kevés villámot, de igyekezz a lehető legtöbb ördögöt összeszedni.

• Elnézést a késésért Dreamy nagyon várunk

• Késve, de befutottam. @Perculia rég láttunk

• itt vagyok @Lensver gyere vissza

• Ooookéééé akkor most evezzünk kicsit csendesebb vizekre. Citromot kérjük a recepcióra

• Férfiak vs. Nők

GLAEDR - - [Spam]

31. már a bunyóért megérte bár a laggtenger kikészített

• Férfiak vs. Nők

GLAEDR - - [Spam]

31. majd egyszer bár tele vagyok exp-s cuccokkal meg kéne indulni felfelé akár a talajvíz

• Ahogy azt korábban céhchaten kifejtettük a villám könyi "rezgése" is elmarad P-szinten. Valamint a hanghatása is tompa puffanás, a "mennydörgés"része kimarad. Pont az előbb teszteltem egy M és egy P könyit, sajnos G-s nincs már/még. Az M könyinél még a régi megszokott hang van, azonban a P-nél csak az első tompa, amit később a megszokott nagy dörgésnek kellene követnie. Emlékeim szerint a G-s nek is kell "rezegni" nem is kicsit, valamint a dörgésnek is meg kellene lennie. Az már megszokott, hogy…

• Kis reggeli felfrissülés Fall Out Boy- The Phoenix

• Nem támogatom. Arra nem gondoltál, hogy a becsületesen farmoló játékosoknak, akik SÉ-re nem költenek, kb ennyi esélye van felvenni azokkal a versenyt akik SÉ-t vásrolnak, vagy 0-24-ben DC-ben gubbasztanak, vagy azokkal akik a feketepiacról vesznek x mennyiségű wont? Igen én szoktam eltenni valamit és drágábban eladni. Türelmes vagyok többnyire és ez általában meghozza a gyümölcsét.

• Küldetések ~ 2. rész

GLAEDR - - Általános

Szia! Az obszidián darabokat is összegyűjtötted a szörnyekből? Egyébként a vérköves küldetést bármikor meg lehet csinálni majd a későbbiekben is, nem ad exp-t ha aznem a cél. Csak vérkövet kapsz amellyel be tudsz menni a száműzöttek barlangjába. Én általában piacról szoktam venni, nem bajlódok a küldetéssel. Szóval ha a barlangba lépés a cél szándd rá azt az 5-800k yangot szerintem, és azonnal be tudsztudsz lépni vele

• Férfiak vs. Nők

GLAEDR - - [Spam]

33. Végre pihi húzzunk bele fiúk

• Sziasztok! Én egyelőre élvezem a birodalomváltás előnyeit, ismerkedek az új környezettel. @Lensver barátommal szétnéztünk csúcsidőben, egyedül kappával nem futottunk össze, illetve a homár tábi volt még pár ch-n kiiktatva. Triton mindenhol jelen volt, tarisznyarák királyunk pedig pökhendien figyelt minket ahogyan köszörüljük a köveket. Fokon a nagyobb erőt igénylő bossok is szintén ott állnak épségben. Aki keres az talál. Ellenben event alatt (mivel a társaság döntő többsége élvezte, hogy nem ke…

• Férfiak vs. Nők

GLAEDR - - [Spam]

36. újév első posztját magaménak akartam Sikerekben gazdag, boldog újévet mindenkinek!

• Férfiak vs. Nők

GLAEDR - - [Spam]

39. egye fene úgy is maratont akartunk tartani

• Férfiak vs. Nők

GLAEDR - - [Spam]

43 szép volt srácok kicsit megfáradva de érkezem én is erősítésnek

• Férfiak vs. Nők

GLAEDR - - [Spam]

49. Reméljük megtöltik az éhes férfi bendőket

• Férfiak vs. Nők

GLAEDR - - [Spam]

49. ezen már ne múljon Uraim tessék dolgozni

• Tárgypiac hiba

GLAEDR - - Hibák; Hibajelentések

Évek óta a Hiba blablabla zárd be nyisd meg megint siralommal küszködök tombolánként. Töröltem én is mindent, újra raktam már nem egyszer, még mindig összeomlik már csak megszokásból is. 2 accon 1 óra míg tombolázni enged. A hab a tortán a csomag piros poti vagy a grillezett sügér amit ilyenkor ad Amit tapasztaltam az az, hogy késő este, vagy kora hajnalban, mikor már a légy is csak elvétve zümmög, akkor zökkenőmentesen megy a tárgypiac. De úgymond "csúcsidőben" egyáltalán nem nyílik meg. Eleint…

• Férfiak vs. Nők

GLAEDR - - [Spam]

36. idepofátlankodok már én is