Search Results

Search results 1-20 of 398.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• sose voltam céhvezér, sose tartoztam céhez, sose érdekeltek a céhek erről kb ennyit tudok mondani a ch váltó sose fog visszakerülni? az fontosabb fejlesztés mint ez a céhtelkes értelmetlenség, biztos jön majd valaki károgni hogy jajj de jo és minek szolok bele de én ezt így gondolom köszi Az offolás nem helyénvaló a fórumon. Legközelebb mellőzd! Dreamy

• Kezdő kérdések (6.rész)

Traxdata - - Általános

a kesztyus változás óta a sés tolvaj+20% tárgy drop cuccban hatásosabb valaki tesztelte? vagy sés tolvaj +40% tárgy a jobb? bár lehet hülye kérdés mert a 40% több mint a 20, de halottam olyat is hogy a tolvaj+20% jobb vagy sés tolvaj és metines tolvaj stb stb valaki felvilágositana? köszi

• akkor egy kis infó, igen 20%al nem nagyon éri meg, 6x probálkoztam 4x cipővel 2x vérttel és cipőbe 2.ra rakta bele a 6. optot utána 3-4.re megint nem és a vért nem sikerült 1-2.ra se szóval így jött ki a 6/1 arány 20% eséllyel ja és nem is mondom hogy +80mpet rakott bele 6.nak ami a leggagyibb opt.. inkább nem mondok semmit hogy mennyit ér ez az egész

• a fehér szilánk melyik tárgyhoz kell? a többi szín megvan de erre az egyre nem jöttem rá köszi

• én mindenképp a mennyeit választanám az ördög nélkülit, azt lehet potolni + még feldobsz 1 villám talit és akkor az a 20 ördög potolva van, a villám hasznosabb mert levéd és nem halsz be és +krit is ott van, le van irva pontosan hogy mukodik én nem tudom de hasznos sok mobnál, nekem van testin 20% és érezhető

Traxdata - - Általános

egy 19es pántba elég 37ak-s az még emberi áron van, 40 vagy afölött már olyan árat kérnek el érte és +-1ák nem igen fog dobni akkorát a karin

Traxdata - - Általános

taliba van olyan opt ami jó bariba vagy elég csak egy alap +0+1es villám tali a sebzés miatt? köszi

• van pofa rendesen.. de mindegy is van 1-2 ismertebb jogász/ügyvéd ismerősőm és lehet ez most vicces lesz de az emelésről is kikértem a véleményüket és most erről a tárgy elvevős dologról szóval fogunk mi még a gf-el találkozni csak nincsen senkiben annyi hogy megtegye a szükséges lépéseket:) de majd ha pár nemzetközileg elismert emberrel megyek perre akkor megnézem a gf fejét hogy jajj itt valami tényleg nem jó és tenni kell valamit, mert ez már jogellenes amit csinálnak és az ügyet folytatni fo…

• egy másik netes játékban kivették a gamblezast (ott így hívták) játékbeli fizetőeszközért tudtál forgatni magdnak cuccokat, miszerint hogy ftért veszed a fizetőeszközt és költöd el játékban és random adhat dolgokat és ez szerencsejáték amit már betiltottak 1-2 játékban vagy az állam stb, akkor itt miért nincs ilyen? ftért veszel forgatot optolot vagy bármi és bele se rakja, na ez nem szerencsejáték? vagy akkor legyen 100% esély mert én fizetek valamiért de nemkapok sokszor érte semmit mert 0 opt…

• milyen választ vársz komolyan? gf letojja hogy mi van magyarokkal tehát emelik.. mindenkinek akinek van egy cége mindig a haszonra törekszik és a minnél nagyobb bevételre és nem érdekli kinek jo kinek nem jo.. ez tiszta politika.. ha kell menjetek el nem érdekli a magyar 500 játékosállomány a gfet.. ott a török német az akkora bevételt hoz hogy soha az életbe nem lesz gondjuk ennyit erről

• ezek után már csak az kell hogy legyenek hátasok amik adnak 1-3% mob ellenit és lehet gyűjteni őket és összeadodnak a hatások, majd jön séért az switchbot és társai, szép lassan p szeros lesz kicsit lebutitva gf szintre de hát lássuk be, egy p szeroba több ötlet van mint ebbe az egészbe

Traxdata - - Általános

az oké hogy kijelzi de tapasztalni is kéne.. egy számnak nem fogok hinni

Traxdata - - Általános

az is dupla kesztyunek szamit amit nyitok szintladival+sés kesztyu? mind2öt fent jelzi de lehet hülye kérdés vagy csak a sés+2/3 órás kesztyu a hatásos? valamelyik patchel ezt olvastam hogy mostmár nem ütik egymást, más kérdés hogy 20-40% tárgy drop+kesztyunek már van értelme vagy az is bugos vagy ennek mi a hatása az event dropokra? nem nagyon értek ehhez köszi

• Húsvéti event 2019

Traxdata - - Általános

a 3 chval ne sok jóra számítsunk viszont egy kérdés ha tojásokat adok le és 20db egyforma típúsut akkor jobb jutalmat ad vagy ez csak valami legenda és mind1 hogy hányat és melyiket adom le? köszi

Traxdata - - Általános

igen pl sötét tali kell dtbe dcbe de a mob melett jelzi is a sötét tali

• tesztelem mindenképp mert tali nélkül és hátas nélkül vitte dt 5. felét, ha ehez még hozzájön a tali+a deffes hátas remélem elég lesz mert külön nyilas cuccokat nem akarok venni, max 15 nyilas ében meg 10 krites arany nyakit az már alapbol 25 nyil meg még van mellé 10 nyilam remélem elég lesz, cipőbe csak is a kivédés miatt vettem főnixet és azzal megvan a 40% ami a közelharc miatt eléggé sokat missel

• sziasztok egy 61es testi p aruaval matt legi ak tám def rubinnal, 15k tpvel, 20% tp szivás, 40% testi kivédés, 45 krit 25% sötétséges talival elbirja dt 5.et vagy kéne a defes hátas vagy 20-30nyil hogy könyebb legyen? köszi

Traxdata - - Általános

de lehet veszel séért:D nekem a szintladas kesztyu semmit nem ér

• enis alátámasztom hogy semmit nem érő event, ütöttem eddig kb 1k magot de ami a legjobb az vezér könyv volt aminek ugye telik az ideje

Traxdata - - Általános

lehet hülye kérdés de állatok elleni hat sd2/3ba? köszi