Search Results

Search results 1-20 of 148.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Szerintem élvezetes játék volt.

• Hal - kirakós rendezvény

Lake - - Általános

Érdeklődnék, hogy az event meghosszabbítása a mi közösségünkben is megtörténik? Németeknél már kint az infó, 06.08 14:00-ig fog tartani

• Hal - kirakós rendezvény

Lake - - Általános

azt tényleg komolyan gondolták, hogy miután a 4 napos eventből elcsaltak 20 órát ugyan úgy változatlanul péntek 14.00-kor fog befejeződni? az a nagy kárpótlás, hogy már esnek horgászkönyvek? hozzáteszem, ha időben tájékoztattak volna erről a változásról is, akkor mindenki nyitott volna magának és felkészül. az ő hibájukból adódóan -20 óra és legyünk hálásak, amiért szintén az ő hibájukból nem volt rendesen ismertetve a horgász eventben történő jelentős változás, de azért farmolhatunk könyvet. tő…

• Változtatnék az előző álláspontomon a tegnapi, rövid 4 órás event tapasztalataiból mérve. Szerintem klassz az új horgászat. Nekem tetszik benne, hogy némi ügyességet és pontosságot igényel. A régi, ráverek kettőt space-re fajta horgászat nagyon unalmas volt, kb el lehetett aludni rajta. Szénszálas bot és Horgászkönyv nélkül tény és való nem éri meg foglalkozni vele. Viszont a bottal 10 csali / 6-7 fogás megvan. Tegnap óránként 750 halkirakóst horgásztam, ami annyit jelent, hogy egy óra leforgása…

• Hal - kirakós rendezvény hiba?!

Lake - - Általános

Először is, Gratulálok! Meglepetésként ért volna, ha így másfél éves kihagyás után még ez a rendezvény is képes rendesen működni. Igazából az már nem is érdekel miért, mi okból... a tesztelési munkálatok bizonyára megvoltak. Arra vagyok kíváncsi, hogy aki kiváltotta a SÉ-s horgászkönyvet és a szénszálas botot csak és kizárólag az event miatt az mikor és hogyan lesz kárpótolva. A bot az ugyan 30 napos, de hát azt pontosan ugye senki se tudja megmondani, hogy a hiba kijavítása mennyi időt vesz igé…

• Érdeklődnék, hogy a jelenleg üresen álló területek sorsa mi lesz? A csodálatos sorsolás szerdáról szerdára ismétlődik vagy azokra a területekre a telek kezelőt lerakják?

• Én csak azt látom, hogy a drágalátos termékigazgató nem akarja elveszíteni azt a közösséget, amiből a Metin2 a legnagyobb dohányt akasztja le. Ez nyilvánvalóan Törökországra vonatkozik. Kíváncsi lennék mikor készítenének videót Magyarország és a magyar elégedetlenkedő játékosok kedvéért. Természetesen arra is kíváncsi lennék, hogy hozzánk mikor nyitnak olyan eventszervert, amire sunyiba, 1 napig elérhető a rendes szerverekről a váltó, hogy aztán jól megtömhesd magad. De nyilván ez is csak Töröko…

• Nem akartam ennek külön témát nyitni és 10 percnyi keresgélés után sem találtam semmi infót róla (lehet csak én vagyok szerencsétlen), de a 94-es biosz küldi, a 20 db bölcsesség ékkő leszállítási ideje mióta változott meg 12 órára? Legjobb tudásom szerint a 92-es rendelkezett csak 12 órás leadási idővel, míg a 94 küldinél 24 órát kellett várni. Áthelyeztem. dreamy

• Tegyük még hozzá azt is, hogy ha ne adj isten sikerülne a tárgyad kibővítened a két új bónusszal és azok az optolást követően rosszra sikerülnek, akkor a forgatásra is csak úgy lehet esélyed ha szépen kijátszod a bónuszkerék második szintjét, ahol már kemény 49 SÉ egy pörgetés. Jól ki van ez találva és aláírom, hogy ezek nem a magyar közösség számára bekerülő újítások. Már ha lehet újításnak nevezni. Kb 15x adtam be a tárgyam különleges erősítők nélkül az NPC-nek, abból egyetlen egyszer sikerült…

• Mekkora poén, hogy a 6-7 bónuszrendszer instabil, nem működik, de a tárgy piacos kerék 1000001% hibamentesen fut és azóta is üzemképes. Milyen király, hogy a GF gyorsreagálású csapata hétvégén, munka időn kívüli időpontban ki tudta kapcsolni magát a rendszert, de a kerék továbbra is szuperál. Kb hot-dogosnál elromlik a hot-dog kifli sütő, de azért a virslit még megveheted hozzá. A sütő meg majd egyszer kész lesz oszt jóvan Komolyan nem is a lehúzás része a legelkeserítőbb az egészben, hanem inká…

• Quote from Sasori95: “Tehetne a team egy este 7 orai időpontban való véleménykutást a birodalmakban: - Tetszik-e nektek a sés tárgyak 40% al való megemelése? A válaszokbol lehetne véleményt formálni nem egy alig látogatott fórum tagjaibol. 90% nem jár forumra ” Erre azt mondaná a termék igazgató, hogy a játékban adott válaszok nem hitelesek. Sokadik saját karakterrel is lehet válaszolni a kérdésre hívásban. Fórumra egy IP címről azt hiszem maximum 2 felhasználót engednek regisztrálni és a másodi…

• Véleményem szerint a fő probléma inkább az, hogy nem vagyunk megfelelően képviselve Németországban. Verheti a billentyűzetet 10, akár 100 ember ezen a fórumon elégedetlenkedve ha nincs meg az az egy ember, aki saját szócsövünkként lenne ott jelen. Sajnos nekünk nincs saját nemzetiségi Community Managerünk, aki jobban ismerné a magyar embereket, a magyar béreket és magát az egész országot, az itteni helyzetet, mint egy idegen, aki még másik 3 közösségért felel. Mit gondoltok? Azok a közösségek, a…

• Sziasztok, a címben említett jelenségről szeretnék kérdezni, hogy a hozzám hasonló egyszerű emberek is megértsék; miért? mi okból? miért jó ez? miért kellett? Gusztustalannak tartom, hogy egyik napról a másikra megemeljük az amúgy is csóró ország tárgypiac árait közel 40%-al. Teszem hozzá, mindenféle bejelentés nélkül, bár gondolom az azt a remekül bevált célt szolgálta, hogy még véletlenül se tudjon az ember betárazni semmivel. (Erre van ész, de játékosbarát frissítésekhez, új koncepciókhoz nin…

• Elvarázsolt erdő, kordináta nincs, minden CH-ról hiányzik 1-2 kő (Húsvét metin)

• Húsvéti event 2019

Lake - - Általános

Technikai problémák miatt leállították a húsvéti rendezvényt. További információkat csak a holnapi nap folyamán kaphatunk. forrás: metin2de fórum / by: MaxRojale

• Húsvéti event 2019

Lake - - Általános

A legjobb az egészben, hogy itt vagyunk három szerver egyesítése után még több eventezni vágyó játékossal és fele annyi CH-val. Persze géefék sajnálják tőlünk az egy mapra jutó metinkövek számát vagy legalább a gyors spawn időt. Biztos hatalmas pénz kiesést jelentene nekik az a 45x3 mágikus tojásból kinyíló 3 db optcsere. Még mindig van hová süllyedni.

• Húsvéti event 2019

Lake - - Általános

board.de.metin2.gameforge.com/…ostID=3003521#post3003521 Kis infó, hogy sikerült el********** a köveket. Nem helyénvaló szóhasználat. Kicsillagoztam. Gégéé

• Nem indult el az event?

Lake - - Hibák; Hibajelentések

Azt mondták géefék, hogy 16.00 kezdéssel megindul a tojás "eső" (map/4db / 1 órás spawn). Már lassan másfél óra eltelt, de még húsvét metint nem láttak a szerverünkön, de a nemzetközi szervereken sem A lényeg, hogy a tárgypiac event 100% hiba mentesen fut!!!! az új 25 SÉ-s lehúzós ládát sikerült berakniuk, de az autóvadászatról még mindig sehol semmi. témákat szétválasztottam. dreamy

• Nekem speciel csak az tetszik az új horgászatban, hogy a ritkább halak hozzáférhetőbbek lettek. Mivel a horgászat a verzióváltásig egy teljesen kihalt játékbeli elfoglaltságként létezett (a hal láda event kivételével..), így lehetetlen volt találni a piacokon különleges példányokat a halakból. A régebbiek, mint pl. Angolna. Vörös sz. keszeg, Sügér mindmáig hasznosak maradtak és további fajokkal egészültek ki a folyók vízei. Az új halak tekintélyes bónuszokkal rendelkeznek, így a karakterek erejé…

• Quote from Amandoll: “Akkor elmondom mégegyszer, hátha megérted a piciny kis agyaddal: nem vagyok irigy a pénzedre. Nem vagyok irigy semmire veled kapcsolatban, téged csak sajnálni lehetne az eltorzult világképed miatt, de nem érdemled meg sajnos. Ezeket az agyoncifrázott mondataid pedig írogathatod, lehet a haverjaid azt gondolják majd, hogy hű, milyen okos ez az ivaylo! Én viszont azt gondolom, hogy egy ugyanolyan civilizálatlan senkiházi játékos vagy, mint a tizenéves rajongótáborod. Csak töb…