Search Results

Search results 1-20 of 837.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Céhes Megbízások

Attis85 - - Javaslatok

Sziasztok! Az ötlet nem rossz Támogatom is. Bár, első olvasatra eléggé úgymond bonyolult. De én ellennék vele. Csapatom is élvezné

• Helló... Jöttem, láttam, győztem:) Ninna?

• Valentin-nap a Metin2-ben

Attis85 - - [Versenyek]

- Avatar board.hu.metin2.gameforge.com/…423c8ce863c6961d3bb3c0c64 - Sig board.hu.metin2.gameforge.com/…423c8ce863c6961d3bb3c0c64

• A Metin2 Történelme

Attis85 - - Műhelyek

Köszönöm, elolvastad és időt szakítottál rá!

• Sziasztok újra! Újfent szeretnék néhány gondolatot írni! Felesleges azon vitázni, sé-s vagy nem sé-s az adott karakter. Lehet, költ havi több ezret, mégsem ad be a játék olyan bónuszokat, ami pvp-re jó. Van olyan is, aki nem költ csak farmol, mégis jobb cuccokkal bír. Itt most tök mindegy, farm vagy pvp. Én magam vegyes kategóriába tartozom, farmolok is, költök is. Viszont pvp vonalnál maradva, egy jelmez vagy jelmez-szett nem fog túl sokat a latba nyomni. Ahogy írták páran, független a pvp a sé…

• Quote from dreamy: “Hát most ez komoly? Itt látszik , hogy mekkorát változott az értékrend... Régen sem volt jutalom, s mégis izgatottan várta mindenki a warokat. Készültek rá. Mostmeg, ha nincs hasznod, nem profitálsz, akkor nem mész warra? ” Én régen élveztem a háborúkat, manapság nem tudok(tudom hogyan kell) indítani, hisz 61-es karakterekből álló céhet minek hívjam ki? És a jutalom alatt nem feltétlen profitot értenék...

• Sziasztok! Kifejtem én is itt a saját pici elgondolásom. Én magam gyógyító sámánok közé tartozom. Sok esetben nem is látszik, hiszen nem teszek fel mindig gyorsaságot, sőt támadás+-t sem. Mobok: Én, személy szerint hetente 3-5 alkalommal szembesülök azzal a ténnyel, saját magamat kell védenem, akkor is, ha éppen semmi kedvem verekedni az adott szilánkozó vagy eventező helyért. Az indok: Illető volt ott előbb, abban az esetben is, ha nekem már csak 4-5 szilánk kellene. Általánosságban elmondható,…

• Sziasztok! Én sem támogatom! Ha nem akarsz játszani, akkor mindegy van szerver vagy sem! Ha játszani akarsz, kliens amúgy is kell, így meg is tudod azonnal!

• Férfiak vs. Nők

Attis85 - - [Spam]

37 hajrá mindenki

• Sziasztok! Ott leszek én is, hisz engem is zavar a kevés ch...

• Férfiak vs. Nők

Attis85 - - [Spam]

39 - Hajrá, hajrá Angyalok

• Quote from Kagagi: “Akkor had pontosítsam a kérdésem. Ha ráhúzom a pecsétet a lovászinasra, majd egy kiválasztom a Hosszabbítás opciót Erő snack használatával megnövelhetem a lejárati időt? mivel nincs ilyen pecsétem csak egy vad Farkas nem tudom ” Az ágas pecsét nem hosszabbítható, csak a tanusítványból szerzett, farkas, dragor, oroszlán. malac, rénszarvas. Idézetpiramist töröltem. Dreamy

• Férfiak vs. Nők

Attis85 - - [Spam]

42 - kukk ide is

• Férfiak vs. Nők

Attis85 - - [Spam]

67... Na, ide is jöttem

• Adventi naptár hiba

Attis85 - - Hibák; Hibajelentések

Sziasztok! Nem tudom, hiba-e, de leírom. Rendelkezem 2 accounttal, mind a 2-n kész az orkfogas küldetés. Egyiken megnyilik, másikon nem. Nem tudom, mi lehet a hiba. Több céhtársam egyáltalán nem tudja megnyitni az adventi naptárat, nekik is kész az orkfogas küldetés... Üdvözlettel: Minato85

• Férfiak vs. Nők

Attis85 - - [Spam]

88 - itt is

• Férfiak vs. Nők

Attis85 - - [Spam]

74 - jöttem ide is.

• Quote from AkiNemVak: “v2. : mivel válthat az ember ott nyelvet ezért nem éri nagy hátrány sőt ... ” Értem én, válthat nyelvet, de a helyi közösség hívásait, cseteit, nem fordítja neked magyarra.

• Férfiak vs. Nők

Attis85 - - [Spam]

70 - Na, jöttem ide is

• Több ch

Attis85 - - Javaslatok

Szükség lenne a több ch-ra. Természetesen szavaztam egy igen vokssal, ahogy az indok mutatja!