Search Results

Search results 1-16 of 16.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Játékos kérdez Team válaszol!

Tiesa - - [Általános]

Quote from Nuttika: “A másik jeleztétek már a németeknek az Appaloosa pecsét nélküli snack-ek problémáját, vagy érdemesebb nekünk írni nekik? Tekintve, hogy erre sincsen semmiféle reakció, hogy legalább tudtok róla,jeleztétek nekik. ” Biztosíthatlak arról, hogy ha a mi teamünkben nem bízol is pl. a német team is értesülhetett a problémáról a saját játékosai által. Ugyanis eléggé valószínűtlennek tartom, hogy mindaddig észre sem vennék amíg Te magad nem írsz nekik erről . Ennek ellenére természet…

• Támogatom. Mivel a kisállatok átadhatóak így ez is lehet indok a képességek leváltására, hasznos lenne ez a lehetőség.

Tiesa - - [Általános]

Kedves Fincs! A két dolognak nincs köze egymáshoz ez akár hiba akár nem, a portolási lehetőséged egy teljesen más probléma mellyel Te is tisztába voltál amikor szándékosan 1-es szintű karakternek adtad a céhet. A mondatod másik felére nem nagyon szeretnék reagálni hiszen 10-es szintig prémium nélküli autovadásszal felmegy egy karakter felszerelés nélkül így esetleg ha ez nem felel meg átadhatod a céhvezetést egy olyan karakternek amely el tud menni a céhtelekig. Más ötletem nincs.

Tiesa - - [Általános]

Quote from fincs: “adott egy lv1 szintű céhvezér,a céhtelek a központi céhterületen van,ahová ugyebár csal lv10 színtől visz a teleportos. Hogy tud oda kijutni? ” Sajátos eset, hiszen több tényező okozza. Eleve céhalapításhoz mindenképp lvl40-es karakter szükséges. Ha utólag átkerülhet egy LVL1-es karakterre a céhvezetés én azt már jelezném hibaként esetleg. Viszont ha portolnia kell, hogy a céhtelekhez jusson akkor javaslom a fejlődését az ehhez szükséges szintre.

Tiesa - - [Általános]

Quote from .Itachi.: “továbbá kedvem sincs sem ezt a 26 oldalt átlapozni a válaszért, vagy ha esetlegesen a kérdésemre a választ ezelőtt 2 évvel adtátok meg másnak, akkor gondolom az is természetes, hogy a fórumozásra szánt időmet nem azzal fogom eltölteni, hogy átnyálazok több száz oldalt, több ezer hozzászólást, azért a 3 sorért, amelyben voltál oly szíves ,és érdemben felvilágosítottál. ” Elnézésed kérem, kissé hiányosan világosítottalak fel, kiegészíteném a választ utólag: Valóban nem kell s…

Tiesa - - [Általános]

Quote from .Itachi.: “Érdekelne, hogy a "Team" továbbíthat-e javaslatot a fejlesztők részére(hiszen ők játékosként is látják a játékot, de bennfentesként is jobban bele/rá-láthatnak a hibákba, vagy a módosításra szoruló dolgokra..), illetve, ha igen, akkor továbbított-e már valamilyen általuk megfogalmazott javaslatot.. ” Van egy olyan érzésem, hogy valamiféle játék részedről, hogy már megvitatott kérdéseket teszel fel. Még mi magunk is elmondjuk a hozzánk forduló játékosoknak bármi észrevételük…

Tiesa - - [Általános]

Quote from Harbrad: “Ühm, én megvoltam győződve, hogy EZ a poszt akar lenni a győztesek listája, csak rossz helyre került kiírásra. Vagy esetleg én maradtam le valami másról?” Az általad linkelt poszt a DT run rendezvény résztvevői közt kisorsolt győzteseink listája

• Quote from hakunamatata: “Még annyit szeder, ha én nem megyek be sárkányra majd más be megy, és nem csapat hanem egy személy mint azt te is tudod. De gondolj bele mért várjak arra míg összeáll 8 ember és eldöntik hogy jaj mikor menjünk be, ha én bármikor be tudok menni? Mert végül is erre a célra csináltam a karaktert nem arra, hogy map1-en ácsorogjak vele.” Ezzel kapcsolatban annyit jegyeznék meg, hogy egyetlen játékosnak aki egyedül a saját szabadideje felett rendelkezik könnyebb egy kicsit, d…

Tiesa - - [Általános]

Quote from WarKing: “következö kérdésem: mikor tünik már el a küldetés tekercsek közül a húsvéti boss eventes küldi?” Szia! Egyszerűen megnyitod a tekercset és attól kezdve nem jelenik meg többet!

• Vélemények a játékról

Tiesa - - [Általános]

Egyikünknek sem célja a hárítás félreértés ne essék! Mindig lehetne többet és jobban és a kritika része a párbeszédnek, elfogadjuk sőt sok részét elismerjük és magunk is észleljük. Csupán a hangnemre, a személyeskedő támadásokra nincs szerintem ok pláne nem sportszerű olyanokkal szemben akiknek különböző okokból nincs lehetőségük a hasonló válaszra. Néha ahhoz hasonlít egy két párbeszéd itt, mintha frusztrált vevők dobálnák a cipőiket a bolti eladóra és ha egy grimaszt meglátnak azonnal rendreut…

• Vélemények a játékról

Tiesa - - [Általános]

Semmiféle számonkérés nem volt, csupán kérdés Nem, nem mi javítjuk a hibákat hanem a fejlesztők. A kérdés azért volt, mert Ti itt egynéhányan akik a legtöbb kritikát megfogalmazzátok vajon tesztek-e annyit mint azok a játékosok, akik az általam írtakat megteszik bizonyítva hogy tényleg a játék sorsa érdekli őket és nem csupán a teamtagok támadása? Azzal megint nem tudok mit kezdeni, ha vagdalkozol a levegőbe olyanokkal amik már eléggé elcsépeltek és érvnek sosem feleltek meg miszerint mi vállalt…

• Vélemények a játékról

Tiesa - - [Általános]

Quote from Woliana: “Udv ujra. Szemezgessunk. Quoted from "Dalvin" A titándioxid és társai Nem tartod abszurdnak, hogy az uj vertek bekerulesevel a fejlesztoket "elfelejtettek"? Ez korulbelul olyan, mintha epic ruhat kene huznom magikus magvak nelkul... Rendkivul bosszanto.” Nehéz reagálni egy olyan "szemezgetésre" amely érdekesen lett összeszerkesztve. Itt például nagyon érdekesnek találom a reagálást, hiszen az eredeti mondatban arról van szó, hogy a hf event és a rengeteg hf láda iránti igény…

• Vélemények a játékról

Tiesa - - [Általános]

Quote from xNotBadx3: “Fölösleges a bugos fejlesztéseket példának leírni ugyis azért is mi játékosok leszünk a hibásak mikor közünk sincs hozzá... :(” Valaha olvastál ilyet bármelyik teamtagtól? Vagy csupán jól esett ezt így leírni minden alap nélkül?

• Vélemények a játékról

Tiesa - - [Általános]

El kell ismernem panaszaitok egy része valós probléma. A hibákról nem gondolom azt, hogy maszatolnunk kellene, valóban előfordul és minél több a fejlesztés, változtatás vagy újdonság annál nagyobb az esélye is ami természetes. Értem én, hogy sokan a kezelésükkel elégedetlenek vagytok de itt most példaként említeném a denevért, amiért mi, a magyar csapat eléggé nagy kritikát kaptunk. Respect azoknak akiknek nem szól a következő pesszimista megjegyzés mert szerencsére vagytok páran : amit most fog…

• Vélemények a játékról

Tiesa - - [Általános]

hiányoljátok a párbeszédet a team és a játékosok közt. "Thura:A válaszod Ayden hozzászólására,hát kritikán aluli ne haragudj,de ilyet megengedni egy team tagnak... De gondolom nem csaptak a buksidra." Mivel az előttem szóló hangnemében és véleményében minden benne van én most erre reagálva írnám meg miért nem teszem meg sokszor, hogy belemenjek ezekbe a beszélgetésekbe: A teamtagokkal szemben, a játékosok puszta feltételezések alapján született vádaskodásaira, kritikáira semmiféle reakciót nem e…

• Idézetek

Tiesa - - Társalgó

"Mert tudod szeretni nem azt jelenti, hogy két ember egy igát von, hanem a másikat biztatni repülni, át egy világon!" /Kowalsky meg a Vega/