Search Results

Search results 1-10 of 10.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jaja, pont így van! De, én azt mondom SÉ nélkül nem éri meg meghosszabbítani még egyszer ugyanazt a hátast (mert ahogyan leírták, lehet sikertelen is, ha sikerül az is csak 2-3 nap ). SÉ nélkül úgy ésszerűbb, ha több hátast farmolunk ki (persze ha van ilyen szerencsénk), és ha mostani lejár, aktiváljuk a következőt (így újabb 7-10 nap, elrontási esélye minimális, és kevésbé költségesebb a Változás teki miatt). Anno volt olyan szerencsém, hogy 2 óra alatt 3db oroszlán pecsétet farmoltam Sámánnal,…

• Nekem teljesen változó az esés... 1 hete pont van Farkas pecsétem, 1-2 nappal később dobott 2 óra alatt 4db oroszlán pecsétet (1-et hagytam, hogy öcsém vegye fel a földről), 3 napig hát nem dobott annyira, de tegnap előtt ismét esett de csak egy Vadkan pecsét, illetve tegnap egy még 1 Farkas tanúsítvány (és kesztyű NÉLKÜL mind). De mivel nagyon sűrűn leütik az 55-ös követ (amit keresek), így elég nehezen tudok hátast farmolni, de amúgy nálam nem olyan rossz a hátas dropp. Illetve öcsémnek tegnap…

• Sajnos ezt nevezik legális csalásnak és én igazságtalannak tartom ezt a módszert. Ha csak 1 vagy max 2 karaktert kéne húzni farmossá vagy másként, még az rendben van, de egyszerre több tucat karit "csak a 30-as láda miatt" már nem csak olcsó kihasználásnak számít, hanem a piac (illetve az ItemShop) tönkremenéséhez is vezet(het). (jó hát, én sem vagyok full-os +9-es G/P-s SÉ huszár, de ezért mégsem fogom kihasználni az esélyt, akármilyen gyenge karakterem is van). Én szerintem ezen a 30-as ládán …

• Megszűnt email cím

SonicTeam - - Általános

Quote from Metin2_megerosites: “Nem kaptuk meg az e-mail változtatási beleegyezésedet. Nézd meg a régi e-mail címed bejövő leveleit.” Dreamy: Akkor én kérek elnézést (most kipróbáltam egy régi fiókkal, valóban nem lehet), akkor vegyék úgy, hogy meg sem szólaltam. Akkor marad az amit Mimike írt. De Gameforge adatlapot viszont lehet módosítani "régi cím" nélkül is.

• Megszűnt email cím

SonicTeam - - Általános

Quote from nuruscarlet: “Megszűnt az e-mail címem,ahova regisztrálva voltam,a karakter jelszavamat tudom,gameforge.hu-ra is regisztráltam,ott is be tudok lépni,kellene a raktáros jelszavam,az összes lehetőséget megnéztem amiket használtam,de úgy látszik,volt még,csak akárhogy próbálkozok nem jut eszembe semmi.Ilyenkor mit lehet tenni?” Ha be tudsz lépni mind2 helyre (Metin2 és GF), akkor megváltozhatod az e-mail címedet egy érvényes címre: Ne kelljen idéznem, egyszerűen kattints ide! Ha van érvé…

• Quote from nuruscarlet: “átkozott kékfarkasok,vagy átkozott grizzly medve dob nagyobb eséllyel antik harangot?” Igen azok is, legjobb eséllyel ezeken a helyeken "MAP3" (Imha/Waryong/Jungrang), Sivatagban oázis környékén (Kígyó íjász / Skorpió íjász / Fiatal Skorpióember), vagy "Kígyó réten" sivatagon lent (Átkozott alfa kékfarkas/~kékfarkas / ~Grizzly medve). EDIT: 15lvl-en hát kicsit nehéz lesz főleg ha Sivatagban próbálkoznál, mert Sivatagban szerintem nagyobb eséllyel dobnának mint az átkozot…

• Küldetések ~ 2. rész

SonicTeam - - Általános

Quote from Strelox: “Amikor odamegyek az NPC-hez van felette egy nyíl , és ha rákattolok, van 2 dolog, de egyik sem a küldihez kapcsolódik.” Akkor map1-hez elmész Ah-Yu -hoz (ha jól tom ez a neve), odaadod neki a ruhát amit Aryung adott, ha meg van, akkor mész vissza map2 Aryung-hoz és elvileg megkapod a cérnát. Aztán mész a vegyeskereskedőhöz az ékszer küldiért (100 sima vagy fehér tigris májt kell neki gyűjteni, erre Csata Metin a legjobb). Ha meg van a 100 máj is akkor visszaviszed vegyihez. …

• Küldetések ~ 2. rész

SonicTeam - - Általános

RaZa: Egy kicsit félre értetted a kérdésemet, nem a menetét kérdeztem azt tudtam én is, hanem hogy a BUG-os részt ki hogy tudta kiküszöbölni, hogy a vegyeskereskedő elfogadja az összegyűjtött alapanyagokat. Ámbár a 7. pontot kipróbálom, lehetséges, hogy ott a probléma. Azért kösz (közben várok további ötleteket, javaslatokat) De amúgy a felsoroltakra válaszolva: (Hidden Content) De van egy pont, ahol leírták (nem itt, máshol), hogy vmiért nem mindig fogadja el, idézem egy oldalról (a forrást nem…

• Küldetések ~ 2. rész

SonicTeam - - Általános

Quote from StarLights: “ Én is voltam így anno ezzel. De valahogy mindig megoldódott a problémám.Próbáltad már másik mapon leadni?Nekem valahogy ilyesmi volt a megoldás azt hiszem.Egy próbát megér. ” Igen, próbáltam (éppen ott vagyok) de semmi (Még a küldetésekben sem jeleníti meg, hogy menjek a vegyihez vagy vmi, csak Házaló van, azzal sokra nem megyek evvel :S) Többet is próbáltam: - CH váltogatás - Rakiba helyeztem el pár májat vagy gyógyszert - Csata/Mohóság metin ütés és simán is - Az első …

• Küldetések ~ 2. rész

SonicTeam - - Általános

Estét! Gondom vannak a 41. küldetésnél (gondolom sokan tapasztaltak már), mégpedig a vegyeskereskedőnek kell alap 100db (sima és fehér tigrisről) tigrismáj és 1db gyógyszer. No igen, ezek rég meg vannak, de a küldetés nem lett kész, szinte egész nap csak ezzel a küldivel szenvedtem, hogy rakiba teszem párat és próbáljak meg, így sem úgy sem :S. Örlőfogakat még nem gyűjtöttem össze, de ennek ellenére sztm így is meg kellene kapnom a tárgyat vegyitől. Ha valaki tud abban segíteni, hogy kinek hogya…