Search Results

Search results 1-20 of 116.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Én jöttem... ninna, itt vagy még valahol?

• Még szerencse, szívesebben vagyok itt Sirmium?

• Jöttem és láttam mindent IS pl azt is, hogy Balizs1 neve mellett van egy pici lakat... Nem jön mostanság Tiryna, itt vagy még valahol? Gyere.

• Jövök mááár Sirmium, mintha láttalak volna, gyere csak

• Jövök, jövök Ha Minato alszik, gyere vissza ninna

• Bocsiii, még itt vagyok, megint én jöttem Még mindig Minatot várom szeretettel

• Ezzel vitatkoznék, mivel én is jöhetek... no meg bárki! Minato, ideje volna megjelenni

• Kedves Játékosok! A Húsvéti ünnepek miatt a heti karbantartási dátumok változtak: Április 25. Csütörtök 08:00 Április 30. Kedd 08:00 A Metin2 Csapat

• Csapat Változások

Miren - - Metin2.Hu Csapat

Kedves Játékosok! Üdvözöljük játék csapatunk legújabb tagját, [GM]Ahzidalt soraink között. Munkájához kitartást kívánunk! A Metin2 Csapat

• Áprilisi Metin2 rendezvények

Miren - - Események

Kedves Játékosok! Ezen a hétvégén meglepünk titeket egy kis bányász rendezvénnyel! Készítsétek a csákányaitokat és tartsatok velünk! Az esemény időpontja: Április 14. (Vasárnap) 17:00-18:00 Az esemény helye: Yongbi sivatag, CH6 Az esemény ideje alatt a térkép teljes területén különféle ereket idézünk meg. Jó szórakozást kívánunk! A Metin2 Csapat

• Kedves Játékosok! Akik március 12, 10:00h és március 19, 10:00h közötti időben a Cheat blocker miatt nem tudtak belépni, kompenzálva lettek. Az ebben az időszakban lejárt kedvencek és öltözékek lejárati idejét 1 héttel meghosszabbították. Kivételt képeznek a már újjáélesztett kedvencek. Line1_1.png A Metin2 Csapat

• Sziasztok, Ha nem értek el senkit a csapatból, jöhetnek ide az elérhetetlen Húsvét metinek is (térkép, koordináta, ch).

• Tombola

Miren - - Hírek & Felhívások

Kedves Játékosok! A Húsvéti tombola elkezdődött, Április 24-én ér véget. Kellemes időtöltést kívánunk. A Metin2 Csapat

• Kezdő kérdések (6.rész)

Miren - - Általános

Sziasztok, Bár hivatalos infót nem kaptunk róla, valóban kivették az auto vadászatot tárgypiacról, kérdésünkre azt a választ kaptuk, dolgoznak rajta, vissza fog kerülni.

• Szia! Ha Steam fiókod van vagy ha a fiókod Steamhez kapcsolódik, előfordulhat, hogy nem látsz minden ajánlatot tárgypiacon. Erre jelenleg csak azt a megoldást tudjuk, hogy szétkapcsoljuk fiókjaidat. Ha szeretnéd, hogy szétkapcsoljuk, kérlek nyiss jegyet supporton.

• Márciusi Metin2 rendezvények

Miren - - Események

Kedves Játékosok! Ezen a hétvégén meglepünk titeket egy kis bányász rendezvénnyel! Készítsétek a csákányaitokat és tartsatok velünk! Az esemény időpontja: Március 23. (Szombat) 17:00-18:00 Az esemény helye: Yongbi sivatag, CH3 Az esemény ideje alatt a térkép teljes területén különféle ereket idézünk meg. Jó szórakozást kívánunk! A Metin2 Csapat

• Cheat Blocker hiba

Miren - - Hírek & Felhívások

Kedves Játékosok, Akinél jelentkezett a Cheat Blocker hiba, kérjük küldje el az alábbiakat a cheaterror@metin2.deemail címre. Hiba leírása Képernyőkép a hibaüzenetről Syserr DxDiag Köszönjük a közreműködéseteket! A Metin2 Csapat

• Szia! Ha van még türelmetek tovább pecázgatni, nagy segítség lenne ha meg tudnátok figyelni, mi okozza, köthető e valamihez az ablak bezáródás. Kérlek jelezzetek vissza itt vagy supporton. Segítségeteket előre köszönjük.

• Automata támadás hiba

Miren - - Hibák; Hibajelentések

Sziasztok Sajnos azt nem tudom megmondani mikorra lesz javítva, annak viszont utána tudtam nézni, hogy jelenleg is foglalkoznak ezzel a problémával. Reméljük mielőbb megoldják. Addig is, türelmeteket köszönjük.

• Idézetek

Miren - - Társalgó

Legyen ez az új év egy új lehetőség! Engedd, hogy vágyaid tartalommal töltsék! Legyen benne öröm, mosoly, jó egészség! Kívánj csak merészet, s ne törjön le kétség! Kívánom, hogy mindig legyen elég pénzed! Pont annyi, ami kell, hogy céljaid elérjed! Soha ne legyen több, ne okozzon gondot! mindig dicsőséggel hagyd el a porondot! Kívánom, hogy mától teljesüljön álmod, szíved óhajára változzon világod! És ami még fontos, sose félj szeretni, próbálj mindenkivel emberséges lenni! Aki értékeli, szívese…