Search Results

Search results 1-20 of 25.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Egyértelmű: Támogatom! Változatosabb lenne tőle a játék

• Egyértelmű, támogatom! Abszolút hasznos lenne, figyelem felkeltő és informáló. Jómagam sem nézegetem a fórumot naponta. Viszont tegnap kaptam egy email újításokról, ami arra ösztönzött, hogy ismét bekukkantsak. Nem játszom naponta, erre sajna nincs időm már, így lemaradok sok hasznos információról, ha csak nem kapok róla jelzést. (Itt megjegyezném, a munkahelyemen néha akad pár perc szabad időm, mikor privát tartalmakat olvashatok. Ez lekorlátozódik az emailre és facebookra. A metin2 fórum oldal…

• Igazából fogalmam sincs, hogy értelme mennyi van. Hamarosan úgyis kiderül. Viszont, ha lehetőségem lenne, én tuti átmennék oda karival, szerkómmal és minden egyébbel, amit már az évek alatt összeszedtem a játékban. Hozzá kell tennem, hogy összevonás óta nem játszom. Nekem ez túl zsúfolt lett. Nem láttam értelmét órákon át kajtatni egy metinkőért, amiről aztán többen is megpróbálnak lecsapni és a díjazása egy 100 yangos kk. Mielőtt megjegyzi bárki is, hogy agroztam anno... igen, mert nem volt nor…

• Nálam is fenn áll ez a probléma. Mikor nem játszok, firefoxot használom, de mikor játszani szeretnék, Chrome vagy Opera. A probléma nálam is az, hogy egy teljesen üres fehér oldal nyílik meg, ahová nem lehet beírni semmit, eltűnnek beállítások és könyvjelzők, minden. Már hónapok óta így működik nálam, azt hittem a csak nekem ilyen, míg nem bukkantam rá erre a posztra. Leszoktam a firefoxról (win8.1- 32 bites)

• Játékos kérdez Team válaszol!

Szilke. - - [Általános]

Üdv! Kérdezni szeretném, hogy tervben van-e új szerver nyitása? Az összevonás óta sokunknak elment a kedve az egy szerveres megoldástól.

• Én bm-el b1-ben szinteltem 92-93-ra, de csak azért, mert úgy szórták az ékkövet, mintha dézsából öntenék. Mikor még aktívan játszottam, jó bevételt hozott. 3-4 gólemes termet húztam egybe köpivel, buff nélkül. Szándékosan nem adtam még le a küldit, 1 db kellene már csak, viszont akkor nem esne legközelebb. Majd karácsonykor lesz időm játszani, biztos bemegyek majd gólemekhez és meglesem, hogy is adja mostanában. Metines kesztyűvel, 90-es mapról + 20-20% dupla tárgyas füli és karossal voltam benn…

• Házi kedvenc különbségek?

Szilke. - - Általános

Sziasztok! Nem találtam leírva sehol, ezért szeretném kérdezni: (lehet én vagyok a figyelmetlen, ezért bocsi) Mi a különbség a kis házi kedvencek között, ha mindegyik tp-t, mp-t és védelmet ad? Csak a kinézet? Mostanában nem igazán játszottam, de ahányszor benéztem, piacon csak makit láttam. összevontam. dreamy

• Melyik?:)

Szilke. - - Spam

Goethe Vonat vagy busz?

• Nekem az lenne a kérdésem, hogy az "Anti mágia kövek" hatással lesznek-e mobokra? Lesz 4. hely a felszerelésekben?

• Sziasztok! Én kíváncsian várom a megoldást a rengeteg mágia deffre, mert részemről úgy elvette a kedvem, hogy azóta nem is játszom. Egy szintelős mappot nagyon jónak gondolnék szintén, pont ahogy előttem elhangzott, a tábizás nem épp a legjobb és nem is mindenki zsánere. Nem érzek motivációt arra, hogy pár tábiért küzdjek a nap 24 órájában. Unalmasnak is találom és nem is vitt rá semmi, hogy nagyon feljebb szinteljek, ezért nem is érdekeltek a 100+ mappok. Hallottam róla infókat céhtársaktól és …

• Vállszalag rendszer

Szilke. - - Általános

Ahogy olvasom Potroha információit, 40-es karival akár egy +1-es 34-es vért bónuszait is felhasználhatom. Javítsatok ki ha tévedek! A kis szintű vért és fegyó bónolásához meg csak az idő szab határt. Hmmm... Eddig nem tűnik ördöngősnek. Holnap kiderül, nyugika

• Ezt én is láttam, viszont számomra egy kicsit furcsa, hogy más nemzet wikijén nincs fenn semmi infó róla. Továbbá, hogy a szkarabeusz támadó sebessége 17% és átváltás után csak 15% lesz. Ezt egy kicsit irreálisnak gondolom a többi epic fegyverhez képest.

• Megkérdeztem barlang előtt az npc-t, egyik farkas fegyvert sem említi meg! Készítettem képet, amit nem tölthetek fel és nem is linkelhetem, nem értem azt sem hogy miért, hiába próbáltam. Most már tényleg nem bánnám, ha valaki hivatalos választ is adna. Előre is köszi neki

• VeG3TTo, én úgy emlékszem, volt egy közzé tétel (nem találom sajnos) ahol azt írták nem a szkarabeuszból lesz, mint ahogy eleinte be lett harangozva bétán. Pont ezért akadtam el, hogy most akkor mégis abból, vagy a giffonból? Ugyanis 2 wiki is kétli hogy a szkarabeuszból, illetve nem írja konkrétan.

• Melyikből lesz az epikus?

Szilke. - - Osztályok

Sziasztok! Egy kissé elvesztettem a fonalat. Melyik farkas fegyverből lesz az epikus? A német wiki ( metin2wiki.eu/index.php/Lykaner/Waffen ) semmit nem ír rá, az angol a szkarabeuszt hozza váltónak ( wiki.metin2.co.uk/index.php/Lycan/weapons ), a magyar szintén semmit ( wiki.metin2.hu/index.php/V%C3%A9rfarkas/Fegyver ). Érdekelne, hogy melyikkel kínlódjak ? Köszi akinek van infója áthelyeztem. dreamy

• Kezdő kérdések (6.rész)

Szilke. - - Általános

Nem dobja rá sehová Az a kari kapja amelyik az új. Nem átadható és nem rakizható a láda sem

• Kezdő kérdések (6.rész)

Szilke. - - Általános

Csak ha új karit kezdesz. A regisztrációd lehet a régi, csak a kari legyen új. 10 szintenként lehet nyitni és nem átadhatóak és nem raktározhatóak a cuccok amik benne vannak.

• Üdv! Engem a lycan 2. fegyvere érdekelne. Lehet tudni róla valamit? Bétán csak a karmot volt képes megfogni, de minden kaszt 2 vagy több fegyót képes a kezébe venni. Surának is több kardja van és sáminak is 2 sajátja ami különböző.

Szilke. - - [Általános]

Én azt szeretném kérdezni, hogy a későbbiekben a jég, föld és sötétség ellenállás bekerül-e hozzáadható bónuszként vagy megmarad csak az alkímiában? Ha csak ott lehet szert tenni rá, az elég csekély mennyiség szerintem, főleg hogy a sikerességi rátája a béka popója alatt van.

Szilke. - - [Általános]

Üdv! Engem az érdekelne, hogy régi karik is megfogják-e kapni az új skilleket, ha bekerülnek harcosnak és ninjának a 6.? Próbáltam utána nézni más fórumon és oldalon, de sehol semmi konkrét. Ha megkapják, 105-ös kari hogy fog olvasni rá? Ha épp vinnék magasabb szintre egy jó skilles kis mentát, érdemes-e vele tovább foglalkozni, vagy inkább újat kellene kezdeni a 6. skill behozatala után? Az okés, hogy ma indul a teszt szeró és ki lehet próbálni, de kicsit sem biztos attól még hogy ez a régebbi …