Search Results

Search results 1-20 of 38.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• sé utalvány lejárata

Buja - - [Továbbított Ötletek]

Ha valaki belefektet a játékba 1-200.00 vagy akár milliókat (mert van ilyen is) annak nem hiszem, hogy van ilyen baja. Ha elutazik hosszabb időre azt általában tudja az ember és nem vesz sé utalványt nehogy ráfázzon. Ha beteg lettél és nem 1-2000 töltesz fel havonta annak úgyis van laptopja hogy ne érje meglepetés vagy vesz, ha annyira fontos neki a játék...Aki nem képes eladni 30napon belül,mert hogy majd ő vár a nagy lóvé miatt, az vessen magára. A kevesebb néha több... Továbbra sem támogatom.…

• sé utalvány lejárata

Buja - - [Továbbított Ötletek]

Sziasztok! Ha vettél akkor azért vetted, hogy yangot csinálj belőle. Akkor tedd azt! Vegyünk egy életbeli példát. Elmész, veszel a boltban egy tejet vagy bármit. Lejárt a felhasználhatósága. Akkor azt már nem tudod használni és kidobod. Az, hogy ez feledékenység vagy mi miatt történt a lényegen nem változtat. Ha visszavinnéd a boltba, akkor nem kapnád vissza az árát. Nem vitát akarok a negatív gondolatom miatt. Ismeri mindenki a GF politikáját...(Reménykedni azért lehet.) Nem támogatom!

• Játékosok vs MOD-ok (120)

Buja - - Spam

117

• Szia noemi12! Mint az előttem szóló is írta sd1-2 ahol a leggyorsabb. A harmat jó dolog és mivel sok kellene belőle így szerintem drága lenne, de te döntésed. Én ha a helyedbe lennék, akkor inkább sd1be húznám magam 61ig és persze ott már jó lenne a lemi és a pajzs. Leginkább a pajzs abból is +9 mivel az eléggé megdobja a védelmi szinted. Ha van ismerősöd aki esetleg segítene buff sámival vagy neked van az is sokat számítana. Ha kicsit bővebben leírod milyen cuccaid vannak és milyen skillek. Pet…

• Vélemények a játékról

Buja - - [Általános]

Arról, hogy itt tart a játék sokban a játékosok tehetnek. (lehet vitatni, de amíg a sok birka veszi a több ezret érő sét addig úgyis marad minden így) A boltolás már vicc kategória. A közép rétegnek nem igazán van yangja ez tény. 90+ felett azért lehet farmolni szépen. Alatta nem igazán. Persze full bios, és fullos cuccokkal más a helyzet. (de kinek van rá pénze?! annak aki vette a karaktert.) Visszarétve a boltoláshoz elképesztő árak vannak. Vagy nagyon olcsó valami vagy nagyon drága. Egyszerűe…

• Új missziók összegyűjtése :)

Buja - - Általános

Lord 1 Barlangi felfedező út 1 Ölj meg 30db alvilági jég szilánkot és 30db alvilági oroszlánt. (Lehet nem ez a pontos megfogalmazás, de ezeket kell ölni.) Jutalom: 3m tapasztalat, 50.000 yang Edit: Ugyan ez a misszió Jutalom: 4m tapasztalat, gango-gyökér

• Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem, hogy lv.80as menta karival lenne-e értelme kvarchomokot "farmolni" ?

• Vélemények a játékról

Buja - - [Általános]

ShaoKahn: Igazat adok neked abban hogy védje meg magát. Egy bizonyos kereten belül. Ha látja, hogy értelmetlen a beszélgetés/vita akkor meg hagyja rá. xMalenax: Engem csak azért zavar ez a beszélgetés rész mert én is kértem régebben segítséget GM-től és rám is írt beszélünk stb a végén. Nesze semmi fogd meg jól és persze a szép modor. Akár hogy nézem részese a csapatnak akkor ha tud segítsen és ne akarjon ki ha ezt kell tennie. Szerencsére akivel nekem bajom volt nincs már köztük...Ha fáradt, ha…

• Vélemények a játékról

Buja - - [Általános]

Szia! Köszönöm a válaszod Potroha! Quote: “SárkányÉrme visszatérítést kaptak azok, akik megvásárolták Tárgypiacon a hibás tárgyat.” Akik venni szerettek volna? Vagy ez miatt hátrányba kerültem mert eléggé borsos áron árultál a játékban. Azokra nem gondolt senki, mert nem költöttek valós pénzt? Amit Demi írt az teljesen jó megoldás lett volna. (Itt jönne az emberség,önzetlenség amire utaltam..nem csak a pénz-pénz-pénz) Quote: “Nem újkeletű dolog, hogy néhány kedves játékos kiragadott beszélgetése…

• Vélemények a játékról

Buja - - [Általános]

Quote: “Potroha A probléma, hogy a hétvégén történő "katasztrófákra" nem tudunk gyorsan reagálni, ” Lehet tiltást kapok, de akkor is leírom amit gondolok. Ebből van pénze a játék tulajának nem? Akkor mi az, hogy nem tudnak rá gyorsan reagálni ha hétvége van?! Magamból indulok ki, mivel én hétvégén, ünnepnap vagy legyen az akármilyen nap, ha úgy van dolgozom. Ha felhívnak, mert be kell menni és éppen szabadnapomon vagyok, akkor bemegyek. Ha a cégnél így állnának(állnék) a dolgokhoz elég sokan nem…

• Kezdő kérdések (6.rész)

Buja - - Általános

Szia! Saját tapasztalatom szerint semmi gond nélkül össze tudod szedni az 1-2m yangot. Többet is, ha egész nap csak bányászol. Fms-t én mindig +9 en vettem lehetőleg már kövezve valami rossz optokkal és azt forgattam akár napokon át, hogy valami értelmes ák, opt legyen benne. Lazán megkeresed az árát bányászattal egy +9es fms-nek.(ne csak mennyeit bányássz)

Buja - - Általános

Szia! Nem teljesen értem a kérdést, de azért próbálok válaszolni. 1 tekercs, 1 könyv/lélekkő olvasára jó. Nincs kritérium melyik képességet akarod húzni. Értelem szerűen amit olvasni akarsz azt "nyitod" meg.

• Vélemények a játékról

Buja - - [Általános]

Sziasztok! Újra írok, mert úgy érzem megint át lettem verve. Mint tudjátok ox rendezvény volt... Na mentem is, hátha nyerek valamit. Tudom azt, hogy mindig van 1-2 furfangos kérdés, amire nem biztos, hogy tudom a választ. Ha ilyenen bukok el az az én hibám, de mikor feltesznek egy kérdést és átvernek a válasszal, majd kiesek,na az a szemét dolog a csapat részéről és aki a kérdést írta annak is mert jobban utána kellene nézni a dolognak. Pontosan nem emlékszem a kérdésre, de olyasmi volt hogy a l…

Buja - - Általános

Szia! A fejlődés attól függ hanyas szintről akarsz és meddig fejlődni. Kb 35-42ig sima ügy (bakra terület- ork völgy).Felette kicsit lassabban megy, de persze ha van yangod akkor veszel mindent ami kell a gyors szinteléshez és felhúzatod magad a kívánt szintre. Arra a kérdésedre, hogy mennyire szükséges az SÉ? Nagyon is kell. Ha haladni akarsz, mert már rég nem olyan a metin,mint régen volt. Lassabb fejlődés értékelhetetlen a dropp kesztyű nélkül ,de még ha rajtad van akkor is van olyan, hogy sz…

• Vélemények a játékról

Buja - - [Általános]

Sziasztok! Nincs se időm se kedvem visszaolvasni miért van ez a vita. Én nem támadom a team-et, mert ha kértem/kérdeztem/jelentettem megtették amit lehetett. Viszont örülök ,hogy nem játszom már csak nagyon ritkán, mert úgy érzem, hogy nem igazán kaptam meg a pénzemért, mint amit vártam volna. Sok 10.000et feltöltöttem, mert volt miből. (Más cigire,piára költi, én ide töltöttem..) Így visszagondolva voltak azért szép pillanatok is, de az állandó visszatérő hibák egyszerűen elrontották ezt a jó j…

• Vélemények a játékról

Buja - - [Általános]

Lool 2-3 hónap alatt 120ra? ez csak vicc akart lenni? Persze ha van rá keret akkor simán, de ha a 0ról kezdi valaki és nem vesz sé-t akkor már az 50-60as szint is bajos.. Azzal viszont egyet értek, hogy a végét járja a játék. Nincs yang, nincs semmi látványos újítás vagy erőlködés. Megy a pangás.

• Szia Traxdata! Saját tapasztalatom alapján amit elsőre raksz az ha rontja akkor is megmarad annyi optos, mint volt. Ha sikeres akkor kis szerencsével nő az optok száma, csökkenni nem tud. Magyarul ha az első kő 2 optos és a második pedig csak 1 akkor ha sikertelen akkor is 2optos marad és a másik eltűnik. Az optok száma az random (véletlenszerű).

• Kibeszélő - Fejleszthető hátasok

Buja - - Általános

Én vagy a védelmet ,szörnyek elleni erőt vagy a támadó értéket választom. A többinek nem sok értelmét látom.

• Vélemények a játékról

Buja - - [Általános]

Quote: “ Today, 1:55pm By Potroha Quoted from "Buja" Most egy kezdő embernek nem hogy pénze de még ütőképes felszerelése sincs... Ezért lenne jó ha lenne kicsiknek is valami olyan mint a nagyoknak a Démon torony vagy DC stb.. A Démon torony 40-es szinttől használható. Egyébként, közben megérkezett SD3 is, ami szintén nem a legmagasabb szintűeknek készült. Úgy gondolom, alacsony szinten elég sok új funkcióval kell megismerkednie a játékosnak már így is (energia rendszer, sárkánykő alkímia, vállpá…

• Vélemények a játékról

Buja - - [Általános]

Olvasgattam mik is voltak régen mikor még nem játszottam. Már akkor is panaszkodtak hogy a kicsiket is vegyék már figyelembe.. Van változás? Őőőőő semmi és ez itt a baj. Quote: “Monday, September 16th 2013, 4:30pm Érdekes kezd lenni a szituáció. Az egész azzal kezdődött, hogy a YMIR beolvadt a Webzen-be, pontosabban ha jól emlékszem felvásárolták a kis koreai halat a piacról. Így kicsit komolyabb csapat áll a Metin2 mögé, akiknek más, komolyabb (megkockáztatom, hogy jobb) MMORPG-ik is futnak vil…