Search Results

Search results 1-20 of 44.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• boltbezáródás

Kissbb - - Hibák; Hibajelentések

Szia. Tegnap este már kaptál választ erre a kérdésedre az IRC chat-en, miszerint nyitnod kell egy jegyet a Jegyrendszerben, hogy kérdésedre kielégítő választ kaphass. Zártam. Kissbb

• Kő kézikönyv

Szia! Köszönjük szépen, hogy jelezted ezt. Pontosan milyen tárgynál tapasztaltad ezt? Esetleg tudnál csatolni egy képernyőképet róla?

• Szia! Ez nem tekinthető hibának. Enélkül is be lehet lépni a játékba, és semennyivel sem tart tovább. Zártam. Kissbb

• Szia! Ez nem tekinthető hibának, hiszen korábban sem volt lehetőség jobb klikkel tárgyakat mozgatni a céhraktárból a karakter leltárába. Zártam. Kissbb

• Tárgypiac hiba

Úgy tűnik a probléma elhárult. Kicsit lassú, de elérhető a Tárgypiac. Megnyitás után pár másodpercig fehér, de betölt. A veszteségek elkerülése érdekében arra kérünk benneteket, hogy fokozottan figyeljetek oda a Tárgypiac használata közben, és semmire se kattintsatok kétszer csak azért, mert az első után nem történik meg egyből amit szerettetek volna. Elsőre is meg fog, csak várjatok pár másodpercet. Köszönjük a türelmeteket. Téma újra nyitva. Kissbb

• Tárgypiac hiba

Sziasztok! Köszönjük a jelzéseket a fehér tárgypiaccal kapcsolatban, tudunk róla, és az illetékesek már dolgoznak a problémán. Türelmeteket kérjük. További jelzések feleslegesek ezzel kapcsolatban, így a témát ideiglenesen zárom. Kissbb

• Tárgypiac hiba

Szia! Ez előfordul, ha "elfárad" a játék kliensed. Csak zárd be, majd nyiss egy újat, és máris megoldódik a gond.

• Tárgypiac hiba

Sziasztok! Köszönjük szépen a jelzéseiteket! A hibát legtöbb esetben az okozza, hogy több közösség Metin2 kliense is fel van telepítve a számítógépetekre és ezek ütköznek egymással. Ha teljesen letörlitek a magyar klienst, majd újra feltelepítitek, a probléma minden bizonnyal meg fog oldódni. (Nem elég a patcherrel újrapatchelni a játékot, használjátok a weboldalról letöltött telepítőt.)

• Készségkönyv hiba

Kissbb - - [Hibák/Hibajelentések]

Szia! Köszönjük szépen a jelzéseidet. Quote from Kagagi: “azt a választ kapom, hogy "NEM ELÉG MAGAS A SZINTED, HOGY A KÉPESSÉGET FEJLESZD!" ” Ez nem így van, pontosítanék a szövegen: "Nem elég jó a képességed, hogy könyv segítségével fejleszd." Attól függetlenül, hogy kasztot választottál, még a másik kaszt képességei is a karakterhez tartoznak, csak nem elérhetőek számára. A szöveg nem hibás és nem is megtévesztő, így módosítás sem várható vele kapcsolatban. Quote from Kagagi: “az okozott sebzé…

• Sziasztok! @Trollolo1, Én első körben megpróbálnám az egész játékot újrapatchelni/újratelepíteni. Kérlek próbáld meg, és keress meg PM-ben itt a fórumon, ha sikerült, vagy ha épp nem. A témát pedig zárom. Tessék befejezni a vitát.

• Szia! Ahogyan előttem is írták, a Microsoft már nem támogatja a Windows XP-t, így Mi sem nyújtunk támogatást hozzá. Azonban leírok neked pár tippet amik segíthetnek, de természetesen nem garantált, hogy beválnak: - Töltsd le és telepítsd a számítógépre a Python nevű programot. - Frissítsd a számítógépen az illesztőprogramokat. - Frissítsd a számítógépen a .NET Framework-öt. - Frissítsd a számítógépen a Visual C++ -t. Ha ezek után sem hajlandó elindulni a játék, akkor sajnos már nem tudunk mit te…

• Quote from kunkitti98: “Azt,tapasztaltam hogy lélekkővet nem lehet akkor olvasni ha a tanulni szót kell beírni. 92-94es bioszt nem engedi leadni.Harci övezetre azt írja ez a parancs nem található. ” Ezek a hibák már ismertek számunkra, és a javításuk már folyamatban van. A lélekkő olvasással kapcsolatos problémát meg lehet kerülni, ha 1. elég rangpontot gyűjtesz ahhoz, hogy sikeres olvasás esetén se váltson a rangod negatívra, mert ilyenkor nem kéri ezt a fajta megerősítést. 2. a "szabad" PvP mó…

• Vad kisállat képességek

Kissbb - - Javaslatok

Minden közösségben vannak olyan karakterek, amelyek a szintjükhöz képest túl erősek és náluk jóval nagyobb szintű szörnyeket és/vagy játékosokat könnyedén képesek megölni. Ez utóbbi esetén még olyanokat is, akik esetlegesen rendelkeznek magas szintű kisállattal és ezeknek a képességeknek a normál verzióival. Nem tartom helyesnek, hogy ilyen "szörnyszülötteket" lehet készíteni. Ez a javaslat csak tovább erősítené őket, így nem támogatom.

• Szerintem több, mint egy hónap.

• Szia! Ez a hiba ismert számunkra, és már továbbításra került a fejlesztők részére, akik dolgoznak a javításán. Köszönjük a jelzésed.

• Több, mint egy hónap.

• Karakter törlés.

Kissbb - - Általános

Szia! Kicsit pontosítanék az előttem szólón. Ha be vagy lépve az adott felhasználói fiókkal a játékba a törlő kód generálásának a pillanatában, akkor ki kell lépned a játékból a bejelentkező ablakig (karakter csere nem elég), majd újra belépni és úgy törölni. A klienst nem kell bezárni. Továbbá érdemes ezeket a kódokat kimásolni egy szöveges dokumentumba, mert a weboldalon könnyedén összekeverhetsz néhány karaktert. Kérlek vedd figyelembe, hogy egy karaktert a létrehozásától számítva 24 órán bel…

• Szerintem a törököknek fog először sikerülni.

• Game: Wrong info message

Kissbb - - Localization feedback

Hello, I would like to report a translation error. Here are the most important points: - Players get this meaningless message when they are trying to travel somewhere (with Teleportation Ring, Wedding Ring, Teleport NPC, etc..) exactly after closing the Mailbox. - What exactly should be changed: You can see the wrong text on the picture below. - board.hu.metin2.gameforge.com/…2dd08f0f680e11e2f9b829cc1 - The wrong text should be changed to: "A Postaláda használata után 10 másodpercig nem utazhats…

• Sziasztok! Többeteknek problémája akadt azzal, hogy nem tudja megkülönböztetni a régi (értékesebb tartalmú) és az új (szerényebb tartalmú) ezüst és arany okey ládákat. Az ezüst okey láda leírásában a ponthatárok különböznek. A réginél 300-399 a ponthatár, a mostaninál 250-399. Illetve a réginél a leírásban az "okey" kisbetűvel kezdődik, az újnál pedig nagy betűvel. Az arany okey láda esetében csak a leírásban szereplő "okey"-nél van különbség. A réginél kisbetűvel kezdődik, az újnál pedig nagy b…