Search Results

Search results 1-20 of 108.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kezdő kérdések (6.rész)

Pendeho22 - - Általános

Hali. Régebben így volt. A játék ugyan úgy kezeli a céh oszlást is mintha kirúgnának vagy kilépnél ergó 72 órát rászámol. De ezen változtathattak is már azóta.

• Üdv. Kövezzetek meg de én azt mondom, hogy az emeléssel se lenne itt baj ha a játék élvezhetősége a SÉ töltés nélkül is működne. Amennyire nyíltan megy már az erre való kihegyezés az tényleg arcátlanság. Egyszerű példák.. anti exp gyűrűt behozzák---> kutya se veszi, hogy miért? Mert teljesen értelmetlen. Ebből mi következik? Favorizáljuk! Hogy? - Ne válthass céhet csak 3 naponta. Zseniális. Behozzuk a mítikust, erre másnap? Akciós cor draconis. 2-0, Nem veszik elegen a csoki amulettet, nyalókát,…

• Van ráció az elméletedben fincs. Arra én is hamar rájöttem, hogy nem a gépemmel van baj. Jelenleg ott tartok, hogy 3x patcheltem újra a játékot, frissítettem már kínomban a videókártya driverét is és semmi. Ugyan úgy rétegződik a kép x idő után. Azt olvastam a másik topicban, hogy a CB miatt megduplázódott a gépigény csak az a fura, hogy nekem már a CB előtt is ilyen kritikán aluli volt. Amihez kötni tudom az nálam is a szerverösszevonás ugyanis amikor utoljára játszottam contin még jó volt csak…

• Nekem is ugyanez.. nagyon változó de tegnap is kb. 2 óra szeles map mellett is már szétesett a kép. Ha a metin meghalt és megnyitok egy mai jàtékot érdekes az gond nélkül fut.

• Leállt a szerver.

Pendeho22 - - Hibák; Hibajelentések

Én nem tudok róla. Csak elkezdett szaggatni eleinte azt hittem csak az én netem de mégse aztán levágott lassacskán mindenkit. Edit: Visszajött a szeró.

• Leállt a szerver.

Pendeho22 - - Hibák; Hibajelentések

Kb 5 perce leállt a szerver. Kaphatnánk valamilyen tájékoztatást? /Pende

• Már néztem a melegedést, kitakarítottam a gépet nem e túl poros valami stb de nem használt. Na meg ahogy fent írtam ha ez állna a háttérben akkor ez mindig jelentkezne nem pedig időszakosan. Máskor miért megy napokig a gép és működik a metin tökéletesen? Ez a fura..

• Hát nekem is produkál furcsa dolgokat pl karakterválasztásnál lefagy és nem tudom Esc-vel sem lelőni csak az új kliens segít. Elég vicces, hogy már az új kliensben irányítom a karaktert de a másik kliensben még ott mutogat a menüben...de ezeken nem lepődöm meg mert az efféle hibák ha el is tűnnek néha, előbb utóbb megjelennek megint. Olyan is volt múltkor, hogy bedobott a játékba és mindenki és minden állt egy helyben és csak én mozogtam de a net az nem ment el egy pillanatra sem. De ez a Metin2…

• Üdv. Az alábbi "egyedi" probléma miatt nyitottam ezt a topicot. Ahogy a játékon belül érdeklődtem ilyennel még nem nagyon találkoztak mások de én már szenvedek vele időszakosan kb 3 hónapja. Február környékén amikor visszajöttem már akkor kezdődött az egész és úgy, hogy 2-3 éve amikor utoljára játszottam a játékkal még minden rendben volt. Ez a fura jelenség azt jelenti, hogy amikor játszom és elindítom a klienst akkor minden tökéletes és akadás ill. laggmentes ám ha eltelik 3-4 óra a játék megb…

• Kezdő kérdések (6.rész)

Pendeho22 - - Általános

Üdv. Raziba szerintem vad harcos, áttörés, vámpirizmus. Mivel most kezdted el újra feltételezem nem rengelkezel jelenleg 35 wonnal szörny vadászra vagy 10-15 wonnal bástyára. A vad harcos mellett az a másik 2 skill ami olcsó és jól jön. Ha már ott tartasz majd akkor jobbról balra lecserélheted drágább skillekre. A maradék 2 szint beütéséhez, hogy mehess szeles mapra szerintem még kis villám def kéne. Sok krit, ájulás esetleg egy villám tali +1 mert az kb. +30% elleni erővel ér fel. Minnél hamara…

• Eddig nekem kb. 50 ládából 4db szilánk ami azt jelenti, hogy vagy nagyon balszerencsés vagyok vagy tényleg megköveteli majd a játék, hogy minden utolsó kk-t elrakjon az ember ami nem kis pepecselést jelent még 4 feloldott oldallal se. Lehet már nekem van üldözési mániám de még azt is kinézem a GF-ünkből, hogy ez a kk-s megoldás csak azért látott napvilágot, hogy még jobban favorizálják a leltár bővítőket csak hogy szerencsétlen metingamer6345 még a rakisokat is feloldja kínjában. Egyébként ahog…

• Üdv. Én mindig pozitívan állok a dolgokhoz de most komolyan elgondolkodtam azon, hogy mennyire igénytelenek vagyunk. Szerintem sokakat (köztük engem is) csak azok a bizonyos "régi szép idők" kötnek a játékhoz. Az első találkozásom a metin2-vel 12-13 évesen történt és akkor még ugyebár az ember eléggé fejlődő korban van. Szokszor átfutott az agyamon, hogyha ezt a játékot ma mutatnák körberöhögném az illetőt mivel ha eltekintünk az emlékektől és a régi atmoszférától lecsupaszítva egy nagyon primit…

• Tűzföld Ch4 - Gyilkosság metinje 229, 848

• Közel 3 év után újra egy mix tape szerű videó. MIX TAPE Az idei húsvéti eventről egy rövid összefoglaló. Több infó a leírásban. Húsvéti event 2019 Összevontam. Dreamy

• Hali. Szerintem minden adott, hogy bírja. Mivel eléggé talizmán centrikus lett a game ha már van egy 25%-os sötét ellenid akkor önmagában elégnek kéne lennie. Egy bőr csizma sose árt de szerintem az se kell már próbáld ki.

• Elég nagy port kavart de bírom őket ettől függetlenül. Maradjunktemanalmertjoaz

• Én is alátámasztom ezeket. Nekem is rengeteg a spontán bezáródás. Vagy rögtön játékba lépésnél, vagy raktár nyitásnál, vagy ha kiüvegezett tárgyra kattintok a hívásba. Külön poén, hogy megfigyeltem mikor bezáródik a kliens előtte bedob egy kis balakot egy pillanatra amir csak épp hogy lát az ember az pedig tele van medve epével... Nem a zölddel hanem a küldetés tárggyal ami barna színű. De mióta metin a metin ez az epe dolog visszatérő dolog.. csak az a baj, hogy egy boltot se lehet rakni már me…

• [SOROZATOK] Mi a kedvenc sorozatod?

Pendeho22 - - Spam

Jó az ízlésed Balizs. A The Sopranos-t tavaly végeztem ki, elég nagy űrt hagyott maga után. Régen nem voltam nagy sorozat fun de most annál inkább. A sorozatok iránti szenvedélyem a Breaking Bad-nél kezdődött amit már kb 3x néztem végig. Elég populáris sorozat és nem is olyan régi de pár sor róla tömören: Az 50. életévét éppen betöltő kémia tanárnál súlyos tüdőrákot diagnosztizálnak. Miután megembereli magát elhatározza, hogy a maradék idejét arra fordítja, hogy az egykori gimis tanítványával kö…

• Üdv. Szerintem ez elég töltelék event lett. Majdhogynem eventnek sem nevezném mégpedig azért mert eddig az ilyen rendezvények azt jelentették, hogy a normál játékhoz képest nagyon nagy előnyt adtak. Így, hogy ilyen sűrűn vannak az efféle "sallang" eventek már kezdi az egész elveszteni a jelentőségét. Az ötlet szerintem nem rossz, de a magokból gyűjthető dobozok és annak tartalmai nagyon karcsúak. A múlt hetekben húztam 4db 70-es karit és mialatt sikerült beütni a szinteket kb. 1500-200 mag esett…