Search Results

Search results 1-20 of 524.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Azért valljuk be régen nem voltak ekkora különbségek karakter és karakterek között. Gondolok én az alki előtti időkre... ott még mindenki majdnem egyforma volt a régi walhalla céh majd később prodigy céhbe mindenki be akart kerülni. Okkal is. Bekerültek az alkik... tárgy piacra a nyalókák, amulettek, kerékről a csontok stb és jött a karakterek közötti szakadék Sé-s és nem Sé-s között. Akkor nem voltak még "csillagharcosok" majdnem mindenki egyenlő volt. Akkor még az optok számítottak és, hogy ki…

• Sziasztok! Én sosem voltam valami pvp betyár...cuccaim vannak rá és balhéra is,de ezzel ki is merült a történet. Én inkább egy emléket hoznék fel a játékosoknak. Emlékeztek még mennyire jó volt a céh war azelőtt, mielőtt megreformálták a céhes dolgokat? Hogy hétvégenként figyelni kellett a hívást melyik nagy céh hívja ki a másikat? Akik meg nem voltak céh tagok rohantak az npc-kez nézni a céhek csatáját? Minden kiskari kiválasztott egy nagy karit és rá akat hasonlítani. Ezek az összecsapások leg…

• Valentin napi event

Lyria - - [Általános]

Sziasztok. Valentin napi event ami nem is event. Nem tudom ti,hogy vagytok vele...,de CSAK a rózsa drop engem nem nyűgöz le. Régen ez az event nagyon jó volt. Egyik kedvencem volt az ámor ládák miatt. Sok olyan dologhoz jutot hozzá a játékos amihez szeretett volna. Most mi van? Tárgy piac csurig rakva itemekkel. Ami nem mondom,hogy rossz mert szükség van rá...,de ez nem event. Ha pár órára betennék ismét,hogy a metinekből essen ámor láda a 3 ch-nak az lenne az igazi Véres Valentin (2001 film) Ha…

• Sziasztok. A mai nap 2019.02.05.-én még mindig tapasztalható ez a hiba. Az accon csak 5 db karakter található...és kész agyrém a pakolás, mert mindig másik karival jön be a játékablak. Borzalmas és kiábrándító...ráadásul időigényes. Amit kb 5-10 perc alatt caklipakli volt már fél órába is átnyult és egy agyérgörcsbe a pakolás. Nem csak 1-2-szer téveszti el a NEM kiválasztott karaktert hanem hanem 20-ból 2-szer jött be jó karakterrel. A többi 18-szor sajnos nem sikerült a megfelelővel. Ezt a hibá…

• Sziasztok! Tegnap írták nekem az alkímiákról. Naívan szerintem többen gondolták úgy, hogy pl gyémit, rubint lecserélem az alki körből akkor az egyenlőre elég. És jött a felismerés amikor lecserélted ezt a 2 db alkit mitikusra a többi legendás maradt felszerelve és NINCS alki szett bónusz. Értem én, hogy nem egyforma, de attól még az alki kör teljes. Ezt komolyan gondolták? Vagy a gf örömet érez, hogy a játékosai alá tehet sok sok lapáttal? Mennyi ilyen szurkapiszkát visel még el a játékos állomá…

• sziasztok. Én új alkit biztos nem fogok csinálni...így felszereltem a régi jó alkijaimat....ami a mostani mitikus alki mellett eltörpül pl: van benne jég erő, szél ereje, tűz ereje, föld ereje stb. Azért ha ezeket az alap optokat nézzük már jobban jár vele az ember. Én viszont nem azért csináltam ragyogó, kiváló alkímiát,hogy most lehúzzam a wc-n. Úgy gondolom, hogy az én időm itt lejárt. A gf úgy döntött behozza a mitikus alkímiát annak ellenére mennyien ellenezték. Én meg úgy gondolom, hogy ez…

• Ez mi?

Lyria - - Hibák; Hibajelentések

sd2 sd3-ban több száz és 1000 db-t ki tudnak ütni a játékosok. hidd el...szerintem még fogsz ilyen mobokkal találkozni. január 1. fog még esni holdfény láda 14.00-tól 18.00ig. sajnos készülni kell a kisebb szintű játékosoknak az ilyen szörnyekre

• Ez mi?

Lyria - - Hibák; Hibajelentések

szia. holdfény ládából lehet nyitni szörnyeket is. ha megnyitod a linket legalul írja,hogy milyen szörnyeket lehet nyitni belőle. nem hiba,csak valaki nyitogatott. wiki.metin2.hu/index.php/Holdf%C3%A9ny_kincsesl%C3%A1da

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - [Spam]

40. -,-,-,-,-

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - [Spam]

66. ,-,-,-,-,- Javítva. ninnalány

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - [Spam]

64. -,-,-,-,-, Javítva. ninnalány

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - [Spam]

62. ,-,-,-,- Javítva. ninnalány

• Sziasztok. A zokni eventnek kifejezetten örülök. Minden karival ki tudjuk ütni,csak legyen idő rá A tombola viszont engem is meglepett. Egyrészről örültem,hogy de jó lesz tombola...van még pár talizmán ami sajna nincs meg és tudom majd pótolni a hiányt. De azért valljuk be 3 szerencsepénzt összeszedni arany szelvény nélkül elég lehetetlen. Hiába veszem végig a sort. Pont visszájára sült ez el a gf részéről. Mert ha lenne arany szelvény akkor úgy is pörgetnék rá SÉ-ért,hogy talizmánt kapjunk és h…

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - [Spam]

60. repül

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - [Spam]

52. ,-,-,-,-,

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - [Spam]

82. ,.,.,.,.,

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - [Spam]

75. ,-,-,-,-,-

• Több ch

Lyria - - Javaslatok

Én sem értem,hogy annyi játékos van és még is hidegen hagyja...,hogy ide írni kellene és szavazni. Arra lusta,hogy beregisztráljon. De ha marad a 3 CH és nem tett érte semmit...pedig csak egy regisztráció kérdése akkor meg majd el játssza a nagy mártírt.

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - [Spam]

70. ,-,-,-,-,

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - [Spam]

68. ,-,-,-,-,