Search Results

Search results 1-20 of 467.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ne 120-as kariban gondolkodj, sőt ne is 90+ kariban, mert ha fut egy kört akkor is talál kesztyűt a földön. Mondjuk vigyél át map2-re egy 30-as karit kesztyű nélkül . Kíváncsi vagyok mennyi idő alatt ütöd ki a szilánkokat . És itt most csak egy olyan droppról beszélek ami elvileg küldetés tárgy és valóban esnie kéne kesztyű nélkül. 90 alatti karival nem egyszerű kesztyűhöz jutni a játékban. Sok-sok boss ládából is nagyon ritkán jön. Lehet meglepő , de nekem vannak olyan ismerőseim a játékban aki…

• Ilyen mértékű emeléssel pont azokat a játékosokat vesztik el akik eddig se költöttek ugyan sokat, de az alapot megvették. Amikor már 1 sms nem elég arra hogy megvegye valaki a havi tolvajkesztyűt, ami nélkül dropp az nulla, akkor az se játszik tovább aki az idejét fektette be ide és nem a pénzét. Aki fizetett többet eddig is azt meg azért vesztik el, mert besokall, hogy a szolgáltatás a béka feneke alatt van, és ezért fizessen egyre többet, hát a nagy túróst, ha nem játszik se unatkozik, van épp…

• Nos gusztustalannak tartom az áremelést így bejelentés nélkül. Ez mindenhol máskor komoly szankciókat vonhatna maga után. Viszont ha már azonos árak az összes többi közösséggel akkor szerintem elvárható lenne azonos szolgáltatás is érte. Gondolok itt most az üzembiztosan működő szerverre első sorban. Ami nem akadozik, nem dobál le. Itt gyakorlatilag már szenvedés megy nem játék. Egy komolyabb runt nem lehet végigcsinálni akadás ledobás nélkül. Azonos piaci árak mellett elvárható ezek szerint az …

• 3 razit mentem tegnap, közben karicserén volt a kari. A 3-nál körülbelül 5 ször ledobott, kivágott, végig akadt az egész. új kliensek indítása után is.

• A véleményem semmit nem változott, ez a 6-7. bónusz csak a sok-sok sé-t költők játéka lesz. Engem nagyon érdekelne hogy mi a helyzet ezzel a memo játékkal ? Ez már megy ? Ha igen akkor hol potyognak azok a kártyák vagy mik amiket fel kell forgatni? Vagy ez most megint olyan , ne is álmodjak arról hogy a 120-as karinak bármi is esni fog ? Nem olvastam utána , ez az én hibám, de azért érdekelne, hogy tányérhoz ha jól látom szintén csak sé-ért lehet hozzájutni. Esetleg ezt rosszul látom és olvassam…

• Ez a Metin2 itt nem tesztelnek jól van az úgy , ha meg nem majd úgyis szólnak a játékosok. Azt is ki kéne javítani hogy lehessen kereskedni rendesen az után is hogy Seon Haera rákattintottunk. Most nem lehet, karicsere után lehet vagy teleport után. Nem elég hogy nem tesztelnek, soha nem is játszottak a játékkal azért csinálnak ennyi hibát szerintem .

• Nagy gyűjtögető vagyok, szóval rengeteg eldobós kk-m volt. Csináltam konkrétan 32 db erőládát amiből kaptam 1 azaz egy darab erőszilánkot sárgát. Köszönöm szépen remek dolog ez. Legalább rendben hagyom itt a karikat . Köszönöm a videót, az teljesen meggyőzött, hogy miért kell tényleg elhagynom ezt a süllyedő hajót. Akkora mennyiségű szilánkot és egyebeket ebben a játékban csak azzal hogy játszol és gyűjtögetsz soha nem fogsz összeszedni. Azért azt még megkérdezném, most hogy ugyan olyanok az ára…

• Kereskedőknél a bejelentés nélküli áremelés, egyoldalú súlyos szerződés szegésnek minősül egyébként. Nah undorító az egész, sajnos most sem kell bocsánatot kérnem. Részemről a GF metin azt hiszem itt lesz off.

• Kezdő kérdések (6.rész)

Szeder - - Általános

Azt szeretném megkérdezni hogy az öltözékek hol találhatók jelenleg amik mára lettek írva? Április 25-én, egész nap kedvezményesen vásárolhatjátok meg Tárgypiacunkon az alábbi tárgyakat: * * ITA mez (női, férfi) * átadható, -20% * * ITA mez (női, férfi) * ingyenes

• Tudom negatív vagyok meg azt se értem mit keresek még itt, de a GF olyat nem rak be ami a játékosoknak lenne kedvező . Például offline bolt tuti nem lesz soha, meg valószínűleg a ch váltó se kerül soha vissza, és map1-en a céh telkek is átmennek legendába. Valamikor voltak , játékosok kedvelték meg is szűntek. Ez a 6. 7. opt is egy vicc. Soha nem voltam pvp orientált ha ezek az optok csak olyanok lehetnek akkor nem is érdekel. Mivel az egész kicsit túl van misztifikálva, senki nem tudja hogy hog…

• Szeretnék mindenkinek gratulálni akik részt vettek a versenyeken. Szerintem mind nagyon jó játék volt . Köszönöm a gratulációkat, de ez természetesen nekem se sikerült volna egyedül. Többen is segítettek leginkább Shaokahn, de Dreamy lelkesítése is sokat számított hogy ne adjam fel. Köszi ezeket a jól kitalált játékokat !

• Húsvéti kirakós

Szeder - - Versenyek

A részvétel a fontos ugye ? Látszik rég játszottam ilyet. Az indultak még kategóriába talán beleférek

• Na jól van ehez én kevés vagyok. Nagy boldogan megtaláltam a "14. " szót , erre most kiderűl hogy nekem csak a 12. Na mindegy , gratula azoknak akik már meg is találták a jó szavakat.

• Ez a szókereső tényleg feladta a leckét. Legalábbis nekem nagyon. Pedig már több ponton a lakásban és melóhelyen elhelyeztem egy-egy kinyomtatott példányt , ha van egy kis időm mig mondjuk a gép dolgozik mellettem, de 13-nál többet nem találok és ebből is egy bárhol lehetne, nem csak a metin2-ben . Biztos van aki ügyesebb mint én, de még nem adtam fel

• Köszönet!

Szeder - - Általános

Quote from Torpemester90: “Sphiro ezt a elveszett autó-vadász dolgot nem értem , hiszen nekem működik !! Szóval vagy én értettem félre vagy nem értem részedről ezt a dolgot mire érted ” Úgy érti , hogy kivették a tárgypiacról se szó se beszéd. egyik nap még bent volt , következő nap meg nem. Aki előtte megvette annak működik, de nem tudsz venni . Én se gondolom úgy hogy nagyon hálálkodnunk kéne. ha meglepiből most a CH váltót is visszaraknák meg map1-re a céh telkeket akkor lennénk 0-án körülbel…

• Húsvéti event 2019

Szeder - - Általános

Sasori95 csak 20 hely kell a tojciknak ha csak a hímes tojásokat gyűjtöd 20 féle van és szépen összepakolja azokat 200-ig . Csak azt fogom csinálni , ha lesz időm hogy map1-map2-ön leverem az összes olyan karit aminek nem ott van a helye. Nem érdekel hogy a nagy karija abban a birodalomban van. A kicsivel megfelelő helyen farmoljon és kész. A 120-as kariknak már van ugyan tojás, de 3 CH-n olyan mintha nem is lenne. meg azért azok elég melós tojcik amik nekem adnak droppot, szóval más dolgom se l…

• Húsvéti event 2019

Szeder - - Általános

3 ch-n ez az event csak a veszekedésről fog szólni, és mindenkinek igaza lesz . Csak azok akik egyébként is 0-24-ben tolják fognak eventezni.

• Bocsánat a 2018 februári dátum összezavart a post tetején.

• Na bevallom azért tűnt fel hogy nincs benne minden , mert 2017-ben nyertem egyetlen versenyen a Mikulás vers írón , és lehet vaksi vagyok, de én ezt nem látom a nyertesek csarnokában , és semmit ami 2017-ben volt . Tuti én látok rosszul, Na de 2016 után egyből 2018 van . 2017-ben ennyire negatívak voltunk ?

• Mivel nincs játékos kérdez rész. Itt kérdezem meg, hogy a nyertesek csarnokából hova lett 2017 ? áthelyeztem. dreamy