Search Results

Search results 1-20 of 67.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Én csak 1 db 50 % os erősitőt tudtam hozzáadni :O az hogy lehet? pedig kettő volt nálam. Igaz, csak a legelején próbáltam

• gondolom az 5. bonuszod +25 %-a a 6. bonusz akkor

• Hát ezen már csak tényleg röhögni tudok... Istenem, mekkora szerencsétlenek... A 6-7 optos javítással sikerült a barlangot használhatatlanná tenni... Nemrég került ki a hír, hogy B2-be nem lehet beportolni. Egy hibát javítanak, több lesz belőle. De nem is értem, így 10 év távlatában mit is csodálkozom rajta.

• És az ateistákkal mi van? Nem járok templomba... kezdjek? Bár semmi értelme ennek az áhítatnak, mert tegnap forgattam 2 szupererősitőt. Na, gondoltam, most akkor megy a ruhába az 6. bónusz. Dehogy ment... 20 erőszilánkból csak 10-et enged, így eleve csak 20 % esély van. A szuper erősitő 50 % ot ad hozzá. Azaz 30 % eséllyel zárod. Mert hiába volt 2 db szupererősitő nálam, nem engedett 2-t hozzáadni. Lehet én vagyok a béna. De hogy 30 % esélyért nem adom a ruhatárosnak oda a cuccomat 24 órára, az …

• köszönjük a videót, de azt az erősítőt honnan lehet szerezni? Megjegyzem, tegnap 19 erőszilánk ládát nyitottam ki, és 1 db erőszilánk lett belőlük.... a többi mind kk volt

• Előre látom, hogy fel fognak menni az eddig 50-100 k-s könyvek árai... Aki eddig gyűjtögette, viszi beváltani szilánkokra a pehelykönnyű meg az egyéb szemétre való könyv eléri majd az 500-1 millás árat... Akinek meg kell, veheti meg jó drágán...

• Még szerencse, hogy még nem láttam ma a tárgypiacot... Tuti így az első kávém előtt már felment volna a vérnyomásom Biztos már érzik a válság előszelét, azért emelgetnek. Amúgy sok sok évvel ezelőtt is 90 SÉ volt az sms feltöltés 2000 forintért. Illene már azt is megemelni akkor, ne csak boldog órakor kapjunk többet. Ramadan... Iszlám ünnep, nem csak török. És ugye pl. a németeknél elég sokan vannak így nem igazán tudják megkülönböztetni, hogy te kapsz húsvétot, te pedig ramadant. Mint ahogy a T…

• Szerintem igen. És az is "szép" még benne, hogy nem is biztos hogy hozzáteszi, de mégis 24 óráig a cuccod az NPC-nél marad. Szedgesd az erőszilánkot, hogy esélyed is legyen a bónuszra... Vagy lehet, hogy én nem értelmeztem jól a kiírást?

• Köszönet!

Szamika - - Általános

Hogy nektek semmi sem tetszik igenis h gy kérünk vissza mindent, amit elvettek. 6 ch, ch váltó, céhtelkek map1-en. És persze még sorolhatnám. És ha mégis úgy döntöttek, hogy visszakapjuk, akkor illik megköszönni amúgy meg kell a ch. Annyira azért nem vagyunk kevesen... És vannak olyan küldik is, amik csak a ch váltásokkal lehet megcsinálni. Pl. Triton, on-pikkely. Lassan fél éve nem ad. Hátha 6 ch-val nagyobb esélyem van több tritont leütni...

• Remélem, a mai frissítéssel a horgászat sikerességi rátáját is növelik... Folyamatosan elúszott a hal van, hiába találom el 3-szor.. Arról már nem is beszélek, hogy 3 óra alatt 2 szer volt arany tonhal. Leginkább kishal, süllő meg fogas van, amit ki sem tudok fogni...

• Ma már én sem tudok belépni. Eddig nem okozott gondot. Ki tudja, vajon mit kavartak megint a háttérben. Azért nonszensznek tartom, hogy én kapcsoljam ki a virusirtót a gépemen, vagy tegyem a metint a kivételek közé, hogy ne jelezze a trójait... Hm? Engedjük szépen rá a gépre a sok cart, amit a gameforg akar? Azonnal karanténba teszi a fájlt. Miért kellene nekem ebben a ceatblokker programban megbiznom? Hozzák helyre ők, amit megint elrontottak. Lassan minden frissitéssel ez történik. Megkérjük a…

• Lehet hogy a nagyok unalmukban elkezdenek horgászni, míg be nem kerülnek végre az új mapok, barlangok de azért én elkezdtem aggódni azon, hogy megint betesznek új védelmet... Vajon ez után hány játékos nem tud majd belépni a játékba...

• Valentin napi event

Szamika - - [Általános]

Hát erre mondják azt Nuttika, hogy bölcs maradtál volna... Pl. az agyon marketingozott nőnap... Na jó, a valentinnal egyet értek. de egy szál virág nem pénzen vett szeretet... Amúgy meg hiába van event, ha semmit sem kapunk belőle, ami használható. Egyet értek Lyriával. Szivesebben ütöm a sok eventes droppot, ha tudom, hogy van is benne értelmes...

• Sé-s opt törlő

Szamika - - Javaslatok

Az ötlet jó lenne.... ha mondjuk van 4 jó optom, és szeretném, ha az 5. is jó lenne benne... De ugy gondolom jelenleg ennél sokkal fontosabb dolgokat kellene hogy kijavitsanak a játékban, igy nem támogatom

• Szerintem meg két skint nem tudsz beletenni. Előbb el kell távolitani az előzőt. De még én sem próbáltam

• Támogatom. Most eventkor ugye jó sok bölcsesség ital, meg 200 órás gyűrű jött. miért ne használhatnám egyszerre, ha szintelni szeretnék...

• Természetesen nem támogatom!!! Ha már kiütöttem, vagy eventes játékon nyertem, vagy teljesen mindegy miként jutottam hozzá, engedtessék meg, hogy azt tegyek vele amit szeretnék És ne időhöz kötve.

• a kiirásban ott a halláda event is... Szerepel benne a karácsonyi szerver, meg hogy milyen eventek lesznek itt. Legalábbis én úgy értelmeztem

• Több ch

Szamika - - Javaslatok

Lagg, tömeg, na és a a bossok le ch-zása... nagyon kevés a 3 ch. Teljes mértékben támogatom, Kérjük vissza a 6 ch-t!

• Hír az exp gyűrűkről

Szamika - - [Általános]

Ha én nem akarok fejlődni, miért is kell nekem is az exp event? Rádásul több napon keresztül??? Ja, hogy vegyek gyűrűt SÉ-ért, amivel nem kapok expet. Tiszta sor...