Search Results

Search results 1-20 of 53.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ősz a Metin2 világában

Tifa - - [Versenyek]

Sziasztok ! Itt a fórumon így alakult a szavazás : MoonFighter 1 képe Lyria 2 képe Aphrodite Gratulálok a nyerteseknek ! Az ajándékokat hamarosan kiosztjuk.

• Ősz a Metin2 világában Szavazás

Tifa - - [Versenyek]

Sziasztok ! A szavazás lezárult . Eredényhírdetés hamarosan ! Gratulálok még1x mindenkinek !

• Ősz a Metin2 világában Szavazás

Tifa - - [Versenyek]

Sziasztok ! Mindenek előtt köszönöm az alkotóknak a rajzokat! Különösen örülök, hogy kézi rajzok készültek , igazán kreatívok voltatok! Most mi jövünk! Lehet szavazni a rajzokra ! A nyertesek ajándékokat kapnak! Jó szórakozást hozzá !

• Ősz a Metin2 világában

Tifa - - [Versenyek]

Sziasztok ! A versenyt zártam . Köszönjük az alkotásokat ! Szavazni hamarodan lehet !

• Én örülök neki , ha minél többen posztoltok rajzokat. Senkinek nem kár nevezni, igazán szép rajzok!

• Ősz a Metin2 világában Kibeszélő

Tifa - - [Versenyek]

Quote from Machiavelli: “Az én rajzom már kész is van, de nem lett egy Mona Lisa ” Szia Machiavelli! Egy problémám van a rajzoddal , hogy nem kapcsolódik az Őszhöz. Szerintem variáld át , még van időd ! És , jó lenne , ha nem képfeltöltőt használnál , hanem használd az " Attachments" menüt itt a smile-k mellett . Simán feltudod tölteni a posztban a gépedről a rajzodat

• Ősz a Metin2 világában Kibeszélő

Tifa - - [Versenyek]

Sziasztok! Itt mondhattok véleményt az alkotásokról , és beszélgethettek a versennyel kapcsolatos dolgokról. Jó szórakozást kívánok nektek!

• Ősz a Metin2 világában

Tifa - - [Versenyek]

Ősz a Metin2 világában 4630 Itt van az ősz végre. Sokakat megihletnek az ősz színei. Remélem köztetek is van jó pár játékos , akiet elbűvölnek az őszi színek és alkotásra késztet. Olyan versenyt szeretnék szervezni amiben programmal, és kézzel készített rajzokkal is pályázhattok , esetleg mindkettővel. smile.png Lényeg, hogy mindenképpen kapcsolódjon a Metin2-höz. A két tecnikával készült képek külön lesznek elbírálva. grumble.gif A verseny feltételei: - Több képpel is nevezhettek (max.2) . A 2 …

• 1 hét - 1 hónap között

• 1 hét-1 hónap

• Valentin napi Meseíróverseny

Tifa - - [Versenyek]

Sziasztok A szavazást lezárom . Lyria lett a győztes, a Team kedvence pedig GLAEDR. GRATULÁLOK nektek , és minden résztvevőnek! Igazán szép, megható és fantáziadús történeteket küldtetek . Köszönöm a részvételt mindenkinek! Ui: A nyertesek hamarosan megkapják az ajándékaikat. További szép napot nektek!

• Nyertesek csarnoka

Tifa - - Művésznegyed

Téli logókészítő verseny : (2016. Nov. 27.) Dysprosium Tavaszváró versíró verseny a Metin2 világában: (2017. Jan. 20.) Dysprosium Halloweeni Jelmezverseny : (2017. Nov. 18.) Naryan Mikulásváró versíró verseny: (2017. Dec. 17.) Szeder Metin2 rajzverseny: (2018. Febr. 10.) Lyria

• Valentin napi Meseíróverseny

Tifa - - [Versenyek]

Sziasztok ! Bocsánat a késésért , mától lehet szavazni az alkotásokra . Itt találjátok a meséket : Valentin napi Meseíró verseny Jó szórakozást az olvasásukhoz! Tifa

• Valentin napi Meseíró verseny

Tifa - - [Versenyek]

Sziasztok A Meseíró versenyt lezártam, hamarosan szavazunk !

Tifa - - [Versenyek]

Sziasztok Igazán fantáziadús történetek születtek , sok ilyet szeretnék még olvasni!

Tifa - - [Versenyek]

Itt lehet beszélgetni a versenyről. Jó szórakozást nektek !

Tifa - - [Versenyek]

4258 Kedves Játékosok, Fórumozók! Közeleg a Valentin nap, és a Metin világa is rózsaszín ködbe burkolózik ez időre. A karaktereiteknek is fontos a szerelem és a barátság köteléke. Ezért arra gondoltam, hogy egy mesés történetben meséljétek el, hogyan élik meg ezt az eseményt a hősök és hősnők a Metin 2 fantázia világában. grumble.gif Verseny feltételei : Minden versenyző csak egy alkotással indulhat A mesének bele kell férni egy hsz-be Kapcsolódnia kell a Metin2 világához Komment nélkül posztolj…

• Sziasztok ! Végre kihirdetem a győzteseket Szeder Lyria PiciiHannah Team Kedvence pedig Wen lett Gratulálok nektek! Nyereményeiteket hamarosan megkapjátok ! További szép estét nektek!

• Sziasztok ! Szavazást lezártam , eredményhirdetés később lesz. További szép estét nektek !