Search Results

Search results 1-20 of 530.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Vélemények a játékról

woaning - - [Általános]

Azért az elég komoly, hogy 10 év kellett hozzá, hogy kiderüljön, hogy mennyire inba az egész játék. Quote from Potroha: “(...) és még mindig egy sikeres játék, aminek a fejlesztése folyamatos. És ez így is marad még egy ideig. ” board.hu.metin2.gameforge.com/…78359fe6f6f4f7f669d3fd843 Figyelmeztetve. Yareniel

• Quote from MxCool: “Nem tudom, hogy jött a képbe a szint, woaning.” Igazad van, oda kellett volna írnom minél apróbb betűkkel, hogy felelősséget nem vállalok és kitudja, mikori forrásból származik az én képletem. Feltehetőleg korábbi, mint az általad ismert és érvényben lévő. Abban viszont egyet kell értened, hogy képességek normális ütemű fejlesztéséhez szükséges státuszpontok kissé logikátlan módon lettek kitalálva, hisz mind a négyre szüksége lenne. A többi kaszt elvan kétféle stattal, amitől…

• A lenti képletek a képességre húzott kurzornál felugró kiírt értékekre vonatkoznak. Nem próbáltam még a farkasembert, így előre is elnézést kérek, ha a bíbor és indigó képességek nevét felcserélve írom. Bíborfarkas lélek: - támadóérték: (3 * int + 2 * karakterszintje) * k Indigófarkas lélek: - védelem: (200 + erő * 0.2 + vit * 0.5 ) * k - ájulási esély: 1 + 9 * Képességpont Farkasugrás, karmolás, lehelet, széttépés: - Támadóérték min: 3 * MinTámÉrt + (0.8 * MinTámÉrt + ERŐ * 6 + ÜGY * 2 + VIT) *…

• Vértkövezés

woaning - - Tippek & trükkök

Nem tudom más el szokott-e gondolkodni rajta, hogy is éri meg kövezni egy vértet (pvm-re), hisz bár (szinte) egyértelmű, hogy az élet és mágia köve nagyjából értelmetlen, továbbra is 4 hasznos követ rakhatunk (1, 2 vagy) 3 helyre: sietség, védelem, kitérés, fortély. A sietség kőről nem áll szándékomban sokat beszélni, +3-as szinten is kellemes sebességet ad, +4-esen meg főleg. Nagyon kevesen vannak, akik lemondanak róla azért, hogy a másik hármat használhassák egyszerre (42 fölötti vértbe). Ebbő…

• Attól, hogy ékezet van az elérési útvonalban még nem feltétlenül fogsz hibaüzenetet kapni, csak meg van rá az esély. Próbáld ki és kiderül

• Persze, ha az első négy képességben 2 buff és két támadó van, és 70-75 között megvárja, hogy mind G legyen, akkor teljesen lényegtelenné válik, hogy melyik volt az első, de odáig el kell jutni. Rábeszélésre én visszaállítottam a képességeimet anno és ott voltam egyedül áldással és segítséggel, meg egy pár pontos ordítással. Szó szerint szenvedtem, még lóról sem volt az igazi. Ha sztereóikszdé írta volna, hogy majd egy menta úgyis húzni fogja, akkor nem is írtam volna meg az előző hsz-em. És nem,…

• áldás segítség után ordítást, majd lövést vigyen, ha egyedül is talpon akar maradni, mert két buffal indítva csak lovas pvm-re gyúrhat igazán

• azért azt ne felejtsd el, hogy pvp-ben ha tp reggel akarsz érvényesülni (vagyis érezhető mennyiséget akarsz, ami potizás nélkül is kellemesen tölt) akkor 100% nagyon az alja, 150% körüli értékre már azt mondom, hogy számításba lehet venni. azt se felejtsd el, hogy a tp reg semmit nem ér, ha a karakter le van mérgezve, legyen az villám vagy sárkány, ha egy sd2-es pók rád adja a zöld szoknyát, akkor mintha nem is lenne semmi reg... csak olyankor jó, ha potizhatsz és nem mérgeznek (vagy csak nem sű…

• én a tp-s vértre szavazok. jó magyarázat a sok mob arra, hogy az a kis def a +6ossal jobb, viszont a 174 def mellé ott van az ügyesség adta kitérés és a kettő együtt már elég ahhoz, hogy a lőtávon belül lévő összes mobot magára húzhassa temetőben, anélkül, hogy belehalna, akkor meg inkább legyen 5,5k tp... azzal persze teljesen egyetértek, hogy ki kellene próbálni kérdezés előtt, főleg azért, mert "van két vértem" és nem pedig "vegyek-e tp-s vértet"...

• én anno kipróbáltam templom végében a sárgatigris feletti "békafennsíkot", ha jól emlékszem talán 65ös szinten, de fene se tudja már. az ott lévő csoportokat egybe vittem mindet, éppen sikerült, néha ki kellett törnöm lóskillel, de túléltem mindig. az ottani 6-7 csoport adott annyi tapaszpontot, mint 2-3 csoport nagypók sd2-ben. igaz, hogy ezt íjásszal, miközben a sámánommal buffoltam magam, de azzal csak lóról ütöttem, semmi skill, ezért gondolom buffal neked is mehetne ott, hisz tudsz hozzájuk…

• antikot/őszit szerezz, mert ha van normális, akkor 65-75ig nem kell fegyverre költened. őszi pár kk-vel inkább megváltóig, de egy 30% ák körüli/fölötti antik 75ig simán megteszi...

• a karom eléggé waros skill, pvm-ben veszélyes lehet, ha miatta több csoport jön rád mint szeretnéd. a támadás+ abszolut pvm és annak ellenére, hogy elenyésző mennyiségű támadóértéket ad, sok kicsi sokra megy elven metinütésnél nem olyan rossz. G1-en +32,1 ha minden igaz. a karom 988-1643 fegyver nélkül 90 inttel. nekem m6 karommal 80 inttel +9es 20as legyezővel sebzett ténylegesen 900-at max... szóval szerintem azt kell eldöntened, hogy pvm vagy pvp dolgon erősítenél-e...

• jooee, a lövés 8 sec, a talizmán a 7 :PQuote from Trinity: “Akkor inkább sárkány sámán leszek mivel mint említettem,egyáltalán nem értek a sámánokhoz,ezért megkérdezem: Szerintetek ez a képesség mesterezési sorrend és statolás jó? Elsőnek ordítás,aztán védelem buff,aztán sárkány lövés,majd sárkány segítség,és talizmán hajítás. Stat:VIT-ből csak pár ponttal kevesebb mint INT-ből,tehát majdnem 1:1 arány.” a statolás teljesen megfelelő így, hogy ha tényleg nemigazán volt még sámánod, de az általad …

• én azt mondom, hogy ha pvp orientált vagy ordítás, ha pvm akkor segítség. illetve földi pvm esetén is ordítás. +2% krit azért jelentősen növelheti a DPS-t egy metin leütésekor, vagy lovas mobozáskor, de a többi esetben szerintem többet érsz az ordítással, annak ellenére hogy lassú... én ordításra pakolnék, bár ezt azért tenném, amiért minden sámán megsértődik ha lebufferozzák és közben nem az, de ha segítséget viszed előbb, akkor az könnyíteni fog majd a lungsamos (esetleg vöröserdős) metinütése…

• stat szokásos (jó) skilleknél viszont én a helyedben minimum az első kettőt felcserélném, de igaziból ha 69-re akarsz jó lenni, akkor legyen ez a 4 skill az első 4 közt. ha rendesen olvasol, nem ronthatod el. vannak akik szeretik a gyorsaságot az első kettő közé rakni, lehet is érvelni mellette logikusan, de igazság szerint a többi build mellett is. nekem az a véleményem, hogy legyen két támadó az első 3 közt... ja majdnem elfelejtettem, olvasd végig az egész témát, benne van mindenféle build sz…

• én forgatnám a helyedben, mert egyrészt 12 int lehet hogy abból a bónuszból a maximum, de közel sem ér annyit, mint 10% félember (pvp-t nézve). szerezz egy fülest, amiben csak int van (mint skill támadóértéket befolyásoló tényező) és úgy már könnyedén kiszámolhatod, mennyivel növeli meg a sebzéseket 12. régebben néztem, de már nem emlékszem csak arra, hogy meglepően keveset dobott a skillre (sárkánysámán Mx skillek). én forgatnám még. [/szerintem]

• Quote from Btompika: “A kard forgatag M-esen már tud 3szor sebezni? ” másfél éve volt rőninjám, M akárhányas forgataga volt, de már 1 pontos korától kezdve 3x sebzett (ha jókor nyomtam a gyorsgombot)... annak a képességnek az a dolga, hogy ha helyesen használja az ember, akkor 3x sebezzen. ha csak kétszer ugrik fel a sárga szám, attól még lehet, hogy 3x sebez... ha mégsem, akkor szerintem bug... Loading-youtube.gif

• Quote from Predator26: “A valós elvet én sem ismerem, de nem is firtatom.” pedig vicces Source Code (1 line) ez azért valljuk be viszonylag egyszerű. annak az oka, hogy a sámán képességei nem nagyon teljesítik a kiírt értéket, nem ebben a képletben van elszúrva, hanem egy fokkal mélyebben, ahol a "skill alap sebzése" kerül kiszámításra. a sima ütések már kevésbé egyszerűek: Source Code (1 line) ez persze a tényleges (sárgán felugró szám) kiszámolására szolgál, annak is a minimum értékére. a képl…

• csinos ordítás szabad érdeklődni a skillre ható dolgokról? készségkár és harcosok elleni kő benne van a dologban? félemberek elleni erő? egyéb? annyi képet láthattunk kiírt érték alatt sebző sámán képességekről. a tiéd felezve 7931. mennyi a kiírt érték rá?

• egy tippem van: szüleid letiltottál az emelt díjas számok hívását