Search Results

Search results 1-20 of 151.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Melyik?:)

Avenger - - Spam

Bor .... Ninja vagy szamuráj ?

Avenger - - Spam

Vajkrém egyértelmű a másik egy ipari hulladék. Android vagy iOS ???

• A mai napon... (4)

Avenger - - Általános

A mai napon új jelszót kértem fórumra és ismét onthatom magamból a butaságokat (mióta csunya szó a Hü.lység???) Figyelmeztetve. Yareniel

• NAh jön a sámán megmondom őszintén nem olvastam végig az összeset. Lehet írták előttem is warló és meg van oldva a probléma. 35 + on már kezelés és villám könyivel + warló nagyon lehet fejlődni , majd 50+ profi ló az sokat segít és húzzál buffot magadnak . Anno kb. 75 + tól gólemeken fejlődtem nagy ÁKs orchidea harang lehetóleg +7 vagy annál nagyobb sok TP es ébenfa füles. B2 ben imun sok-sok ördög itt már nem árt a +9 harang vagy nagyon fullos extra sárkánytorok és az elengedhetetlen 75+ buff m…

• Nem jön a cudar . Ayden????

• Már ne haragudjatok ha PVm sámán mire ???? Hogy önállóan fejlődsz vele az más tészta . Akkor is Konyi , Kurál hajítás és gyorsi , Kicsi szinten lóról fejlődsz max le ugrasz könyi és vissza . M kúrál sokat segít elszaladsz magadra dobsz 2-3k TP-t . és vissza . Földről nem tudsz sámival kis szinten fejlődni . Kúrál az alap a GYÓGYÍTÓNAK. . JAh h pvpben milyen lennél harmat gyenge ha 54-re hagyod a kúrált , a sámán kicsit sebez sokáig bírja . De kérdezel mást is .

• U lehet Én vagyok a buta de sáminak ájulás pvpre . No sisak szép optos nekem ilyenem van 60-as +9, igaz csak 5% demis de van 30% tp reg is a 20% ördög és a mérgezés mellett no meg 6% villám def . Pvp re inkább kitérés mert manapság mindenki áthatóra épít. De tábornokra szerintem tuti , ki kell próbálni .

• Idézetek

Avenger - - Társalgó

ébredek - minden szürke reggel monoton lüktetés a fejben szüntelen benn - két cukor, kávé mintha tévúton járnék mer minden nap dezsavű, megrekedt percek nem dob már fel a fű, de tekersz egyet minden megszokás, minden nap halott várva a nagy napot amikor ad lapot neked az élet, mikor kiveszed a részed érzed, nem tolt ki veled az élet..

• Quote from Potroha: “A birodalmi csata működőképes, és volt is rendezve eventek alkalmával a múltban.” Hát kedves barátaim akkor mért nem lehet minden héten vagy legalább havonta megrendezni ezt a bizonyos birodalmi csatákat ??? A Kérdésem még az lenne hogy oké h. a team meghirdette hogy x helyen birodalmi csata lesz de ez nem a wárkapus rendszeren belül volt. Vagy igen ????

Avenger - - Spam

Tavasz inkább túl meleg van nyáron . Fórum vagy játék ??? (Metin2 re gondolok)

• A mai napon... (4)

Avenger - - Általános

Hohó de rég írtam ide is nos mostanában történt : sikerült sok-sok f.gyöngy után ismét +7 re húznom a legyezőmet , 90 bioszal is haladok most már csak 20 db jegyzetet kéne elfogadjon a Biológus . Ennyi érdekesség történt jah és átmentem paszív játékstílusra 2 hónapja 10 percet sem farmoltam

• Játékos kérdez Team válaszol!

Avenger - - [Általános]

Nekem az lenne a kérdésem hogy ismét 3 hónapra veszik ki a Hősi Medál küldetést ??? Mert ma frissítés után sem tűnik el . Hogy lehet újra és újra ugyan azokat hibákat elvéteni . Quote from Dalvin: “Még nem 100%, de én azt hallottam, hogy valóban készül. Igaz, én két kasztról hallottam, mert úgy hírlik, készül a Griff is. Azt pletykálják, már ki vannak dolgozva a csőr és karomdefek, valamint a félállat elleni erő is. A Farkasember hímnemű lesz, a Griff pedig nőnemű, és egymással házasodhatnak.” E…

• Ha full pvp a S. sámánod akkor mért húztad neki a segítséget 3 támadó skilre kel rámenni : ordítás , lövés talizmán . De ha így kezdet akkor ordítás , wáron jó hasznát veszed meg pvp-ben is de talizmán sokkal többet sebez és csak 7 sec. az újratöltése . No meg a talizmánt nem lehet kikerülni szemben a másik két támadó skilel. Amíg nincs meg a G-P talizmán ne is álmodozzál komoly pvp-ről .

• LOw sámán mindhiába futsz akkor is elkaplak . Ez van mig automata meg a specel ( szóközzel) ugyan azt az eredményt elehet érni és az összes kaszt rángat és nem lehet elfutni csak ah nagyon messze szaladsz de sokszor 3-4 lóhosszról betalál a skil . Nincs más megoldás sok sok defet rakni és sokáig bírni .

• vzsolti magia+4 tegyél . Sietség +4 ha pvm a vért de ha pvpre csinálod akkor kitérés , sietség, életerő +4.

• Ilyen esetben forduljál a suporthoz. De ne fűzzél sok reményt ahhoz hogy megkapod a SÉt.

• Metinütéshez én is ébent használok majd megnézem 100 köveket is. Sárkány sámánnak tuti jobban megy mint 1 villámnak .

• No régen írtam ide azóta felmentem 90 is kipróbáltam az új mapokat is szörnyűség 95 követ nem bírom lecsapni . Saját célra ütögetnék pár exp. ringet meg bátorság köpenyt. Szerintetek 41% ÁK +6 orchideát használjam vagy a +9 26 ÁK at sebzésben nem sok eltérést tapasztaltam Mivel lehetne hatékonyabban sebzést növelni (nem szeretnék senkivel sem össze állni) Érdemes e befektetni vadkan pecsétre??? A másik kérdésem az lenne hogy rubin fülbevalót vagy mennyeit érdemesebb e használni pvp-re vagyis jöb…

• A tanácsom azt hogy +6 harangra kár költeni húzd ki +8-9 re és azután pörgessed vagy ha annyira szeretsz orkoknál akkor hagyd meg és csináljál 1 másikat. Mert 15 Ák. semmire sem jó jah mérgezés ha farmolni szeretnél metinköveket csapni az egy örökké valóság egy olyan haranggal ... Ne sajnáljad rá az idődet mert 1 jó antikkal 75 is kilehet húzni már ha +9 és 30+ Ák. van benne.

• A mai napon... (4)

Avenger - - Általános

A mai nap meglett a 90 szint nem kis munka van benne de azért jó érzéssel töltött el hogy végeztem vele .