Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Phoenixlovag -

Liked Dalvin’s post in the thread Birodalmi Harc [Július 7].

Like (Post)
    A birodalmi harc eredményei a következők: * * 15-39 * 40-64 * 65-84 * 85-120 * Összesítés * Shinsoo * 8 * 4 * 12 * 4 * 28 * Chunjo * 12 * 8 * 8 * 8 * 36 * Jinno * * 12 * 4 * 12 * 28 A kiharcolt exp jutalmak egy
  • Balizs1 -

Replied to the thread Játék Új szerver kibeszélő.

Sokaknak olyan érzésük lehetett a legutóbbi kiírás alapján, hogy nem látták rendesen, mi van odaírva. :D Nekem is kétszer kellett megnézni. Igen, tényleg Rubinum lesz a szerver neve és igen, nyíltan elismerik, hogy meglovagolják a valódi Rubinum…
  • threea -

Replied to the thread Új szerver.

Az új szerver tervezett rendezvényei: * Dátum * Event 17:00-21:00 * 21:00-23:00 * 07.17. * Zöld sárkány-bab * Dragor * 07.18. * Kék sárkány-bab * Moa * 07.19. * Cor Draconis * Tiger * 07.20. * Holdfényláda dobás…
  • Nuttika -

Liked Night’s post in the thread Játék Új szerver kibeszélő.

Like (Post)
    Ezt már én sem tudom szó nélkül hagyni. Sajnos elérkeztünk oda, hogy nyíltan felvállalja a Gf azt hogy nem érdeklik a játékosok. Ahelyett hogy jobb szolgáltatás és élményt nyújtson, mint egy konkurense(legális vagy nem, konkurens)!…
  • Night -

Ezt már én sem tudom szó nélkül hagyni. Sajnos elérkeztünk oda, hogy nyíltan felvállalja a Gf azt hogy nem érdeklik a játékosok. Ahelyett hogy jobb szolgáltatás és élményt nyújtson, mint egy konkurense(legális vagy nem, konkurens)!…
  • Nuttika -

Quote from threea: “Új szerver, új név: Rubinum ” Nem hittem volna, hogy a GF képes magát alul múlni ocsmányságban, de szerencsére bizonyította, hogy valamiben mindig képes fejlődni. Már egyetlen büdös percig sem tagadják, hogy bizony…
  • AkiNemVak -

@dreamy ás akkor itt irjam le hogy a tájékoztatás és 07.17.-vel életbe lévő patchel miért nem kaptunk legalább az új szerverről leírást ? ezzel nem keverném a témákat ? ide különösebben h ne legyek off annyit tudnék írni: ha…
  • dreamy -

Replied to the thread Kibeszélő Játék 19.4 kibeszélő.

Mod megjegyzés: Quote from AkiNemVak: “-új szerverről leírás ? ” Kérlek, ne keverjük a témákat :) Új szerver kibeszélője itt van: Új szerver kibeszélő köszi
  • AkiNemVak -

Replied to the thread Kibeszélő Játék 19.4 kibeszélő.

nagy vonalakba mindenki leszűrheti h ez is miről fog szólni.... 1000+1 olyan kérdésem van ami fixen nem körvonalazódott senki tudatában, nem fogom leírni most mert el se jutna oda, de mindegy is ez az új Aura stb öltözék csak füst lesz…
  • threea -

Replied to the thread Új szerver.

Új szerver, új név: Rubinum Kedves Játékosok! Amint azt már mindenki tudja, az elmúlt hetekben sikerült egy határozott, döntő csapást mérni a p-szerverek ellen. Annak jeleként, hogy tudják, nem fogunk visszakozni az illegális p-szerverek…
  • Alma -

Like (Post)
    A birodalmi harc eredményei a következők: * * 15-39 * 40-64 * 65-84 * 85-120 * Összesítés * Shinsoo * 8 * 4 * 12 * 4 * 28 * Chunjo * 12 * 8 * 8 * 8 * 36 * Jinno * * 12 * 4 * 12 * 28 A kiharcolt exp jutalmak egy
  • Perculia -

Replied to the thread Játék Steam fiók leválasztása?.

A jegyek kezelése általában két napot vesz igénybe, de néha ez az idő megnövekedhet, amikor több teamtag is szabadságon van egyszerre. Jelenleg is ez volt a helyzet, azonban, amint lehet, intézik a problémádat. Elnézést a
  • Alma -

Liked ShaoKahn’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.4 kibeszélő.

Like (Post)
    250-es szint még akkor is sok, ha sosem törne.... Újabb lehúzás, de már kár is ide leírni... Hogy én ettől miért leszek boldogabb játékos és ebben engem mi fog vonzani, hogy újra játszak aktívan, azt nem tudom... Évek óta rossz…
  • Alma -

Replied to the thread Játék Steam fiók leválasztása?.

• Kisherceg -

Posted the thread Játék Steam fiók leválasztása?.

Thread
    Érdeklődnék hogy mennyi idő,mig a Steames fiókot leválasztják a másikrol,hogy látható legyen minden itemshopos tárgy?? Mielőtt megkérdeznék,igen három jegyem is van beküldve ezzel kapcsolatban hogy végre valaki válasza le a fiókot,de sehol semmi!
  • Perculia -

Posted the thread Tárgypiac Titokzatos láda a tárgypiacon ~ 07.16..

Thread
    Kedves Játékosok! Július 16-án, egész nap Tárgypiacunkon az alábbi tárgy lesz elérhető: * KÉP * NÉV * icon_metin2_it_d412e6b0130506c04be5be7eb3657a3f.png * Titokzatos láda
  • eliteprogrammer -

Now follows Phoenixlovag.

Follow
  • eliteprogrammer -

Liked Phoenixlovag’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.4 kibeszélő.

Like (Post)
    én személy szerint kiváncsi leszek ezekre a marhaságokra..... de hogy a most nyíló szerverre miért kell betenni az autó támadást.... az már igencsak kimeríti az esélyegyenlőség kategóriát,. .hogy mindenki a nulláról indul -.-
  • Perculia -

Like (Post)
  • Username -

Liked Phoenixlovag’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.4 kibeszélő.

Like (Post)
    én személy szerint kiváncsi leszek ezekre a marhaságokra..... de hogy a most nyíló szerverre miért kell betenni az autó támadást.... az már igencsak kimeríti az esélyegyenlőség kategóriát,. .hogy mindenki a nulláról indul -.-