Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• nova1997 -

Replied to the thread Játék használható karakter képességek ló küldi alatt.

Úgy sajnos én se támogathatok egy javaslatot (ha az lenne egyáltalán), hogy nekem kell kitalálni az értelmét. Ha esetleg külföldi lenne morzsa30 és google fordítózik, akkor javaslom figyelmébe, több országnak is van fóruma.
  • Enmegmondom -

Én meg egy szót sem értek az egészből, maradok neutrális mint Dalvin.
  • Szeder -

Liked Dalvin’s post in the thread Játék használható karakter képességek ló küldi alatt.

Like (Post)
    A javaslat szavait egyenként ismerem és tudom értelmezni. Így egymás mellé rakva őket, számomra nem teljesen világos, hogy ez a javaslat miről szól, így nem tudom se támogatni se ellenezni.
  • dreamy -

Liked Dalvin’s post in the thread Játék használható karakter képességek ló küldi alatt.

Like (Post)
    A javaslat szavait egyenként ismerem és tudom értelmezni. Így egymás mellé rakva őket, számomra nem teljesen világos, hogy ez a javaslat miről szól, így nem tudom se támogatni se ellenezni.
  • Kissbb -

Like (Post)
  • Dalvin -

• Dalvin -

Liked apakonda’s post in the thread Kibeszélő Új egyedi szerver - új kihívás kibeszélő.

Like (Post)
    Nem hittem volna , hogy a SÉ botrány és az összevonás után még egyszer befogok lépni, akár fórumra írni fogok .... de megtörtént. :D Nos , reklámot nem láttam , hallani senkitől sem hallottam , apám mondott valamit, hogy talán látott egy 3. at a…
  • dreamy -

Liked Balizs1’s post in the thread Metin2 Videók - Ezt látnotok kell! 2.rész.

Like (Post)
    Sziasztok. Mint láthattátok, pár napja kiírtam a "Mai napon" topicba, hogy sikeresen kihúztam egy 54AK-s mérget +9-re. A kard tulajdonosa egy ismerősöm, FeckooWP. Kétszer próbáltam meg húzni, egyszer egy kovács tekivel, majd egy…