Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• dreamy -

Liked Szeder’s post in the thread Kibeszélő Játék lélekbarlang kibeszélő (összevont).

Like (Post)
    Csak a nyitogatás élményéért szoktam ládákat vásárolni, sok-sok láda nyitásából se nyitottam soha forgatót , optolót kétszer igen. Nem a sárkány láda a kedvencem pont az ár-érték arány miatt.
  • dreamy -

Liked Szeder’s post in the thread Kibeszélő Játék DC - Az Ördög katakombája.

Like (Post)
    Pont a yang gyártó autós karik miatt szabadult el a piac. Ez nem farmolás és nem játék amit DC-ben csinálnak, ez csupán robot. Az igaz , hogy pont a GF teremtette meg ezt a helyzetet , de ez attól még nem jó. Gyakorlatilag az autozással csak…
  • Szeder -

Replied to the thread Kibeszélő Játék lélekbarlang kibeszélő (összevont).

Csak a nyitogatás élményéért szoktam ládákat vásárolni, sok-sok láda nyitásából se nyitottam soha forgatót , optolót kétszer igen. Nem a sárkány láda a kedvencem pont az ár-érték arány miatt.
  • Szeder -

Replied to the thread Kibeszélő Játék DC - Az Ördög katakombája.

Pont a yang gyártó autós karik miatt szabadult el a piac. Ez nem farmolás és nem játék amit DC-ben csinálnak, ez csupán robot. Az igaz , hogy pont a GF teremtette meg ezt a helyzetet , de ez attól még nem jó. Gyakorlatilag az autozással csak…
  • GLAEDR -

Replied to the thread Spam Férfiak vs. Nők.

45- Atis itt a csendes éj, ez a te birodalmad :D tessék belehúzni.
  • GLAEDR -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Hová fajulnak a piaci árak? Van ennél lejjebb, vagy feljebb? - Globális eszmecsere a piacról.

Akkor ma legyünk minden lében kanalak és írjunk ide is. Az árak... Egyszerű a dolog. A régi nagy játékosok egy része itthagyta a játékot, több milliárd yang csücsül porosodó bivalyerős karikon. A másik csúnya dolog, hogy ezen…
  • Perculia -

Posted the thread Tárgypiac Ünnepi láda ~ 09.25-26..

Thread
    announcement_metin2_it_affe259e6b7fc10ac0c2a271d22c67d4.jpg
    Kedves Játékosok! Szeptember 25.-26-án, kedvezményesen vásárolhatjátok meg Tárgypiacunkon az alábbi tárgyat: * KÉP * NÉV * ÁR *
  • dreamy -

Liked GLAEDR’s post in the thread Kibeszélő Játék lélekbarlang kibeszélő (összevont).

Like (Post)
    Köszönöm Dreamy, hogy szétválasztottad, nem nagyon néztem. Nyitni csak annyit nyitottam amennyi kiesett amikor százévente egyszer valaki bevitt. Leginkább vérkő, lélekkő és gyöngy volt ami jött belőle, de ahhoz keveset nyitottam, hogy…
  • GLAEDR -

Köszönöm Dreamy, hogy szétválasztottad, nem nagyon néztem. Nyitni csak annyit nyitottam amennyi kiesett amikor százévente egyszer valaki bevitt. Leginkább vérkő, lélekkő és gyöngy volt ami jött belőle, de ahhoz keveset nyitottam, hogy…
  • Demi -

Replied to the thread Kibeszélő Játék 18.4 Béta teszt kibeszélője.

Engem az erdő érdekel, hogy minek kell belekotorászni ebbe az unalmasan egyszerű dologba...arra tippelek hogy pont a talizmánok használatára helyezik a hangsúlyt, tehát a szeles cuccok mehetnek a levesbe pl. De nem akarom elkiabálni
  • Perculia -

Liked dreamy’s post in the thread Kibeszélő Játék Hová fajulnak a piaci árak? Van ennél lejjebb, vagy feljebb? - Globális eszmecsere a piacról.

Like (Post)
    Quote from Amiran: “Amikor azt hallom 100-as szintet épp elhagyó kariktól hogy neki bőven megfelelő ha az 5 millás belépőt ketten megveszik és a 8 ládát razin pl. eladják 3,2m-ba akkor elgondolkozok hogy milyen bevételből szeretnének…
  • dreamy -

Liked Amiran’s post in the thread Kibeszélő Játék DC - Az Ördög katakombája.

Like (Post)
    Maga a GF teremtette meg ezt a dolgot, és nem az autó vadászattal hanem azzal amilyenné tette a játékot frissítésről frissítésre. Persze természetesen nekem is szúrja a szemem hogy jön a mariska aki életében nem farmolt 5 percet és vesz…
  • dreamy -

Posted the thread Kibeszélő Játék Hová fajulnak a piaci árak? Van ennél lejjebb, vagy feljebb? - Globális eszmecsere a piacról.

Thread
    Quote from Amiran: “Amikor azt hallom 100-as szintet épp elhagyó kariktól hogy neki bőven megfelelő ha az 5 millás belépőt ketten megveszik és a 8 ládát razin pl. eladják 3,2m-ba akkor elgondolkozok hogy milyen bevételből szeretnének…
  • Amiran -

Maga a GF teremtette meg ezt a dolgot, és nem az autó vadászattal hanem azzal amilyenné tette a játékot frissítésről frissítésre. Persze természetesen nekem is szúrja a szemem hogy jön a mariska aki életében nem farmolt 5 percet és vesz…
  • Amiran -

Azért erre annyit reagálnék, hogy a sárkinál lévő yang már régen a nem az a hűha kategória, a duplázva 40m már nem az a kategória amiért megéri bejárni, ennél Thrym többet dob ha duplázza.
  • dreamy -

Quote from Amiran: “Megmondom frankón nem nagyon érdekel hogy ebből akarja fedezni a zsebpénzét, az a yang ha 10x cserél gazdát akkor is fizetőeszköz marad a játékban ” Pedig szerintem még akkor is, ha nem érint a dolog, bizony, hogy ez…
  • dreamy -

Liked Amiran’s post in the thread Kibeszélő Játék DC - Az Ördög katakombája.

Like (Post)
    Quote from dreamy: “Quote from Amiran: “Az autós karikat én személy szerint megértem, nem autóztam ott soha de ettől érthető a dolog. ” Abba is belegondoltál, hogy a java won/yang hova kerül onnan? :) Így is megérted őket? Aki feketepiaci eladásra…
  • dreamy -

Quote from Amiran: “A kiváncsiság kérdését pedig arra írtam idézlek: ” Igen, én meg nem azt írtam , hogy máshol :P hanem hogy "már megkapod a yangot a sárki leölésével" - azért tudjuk , hogy mekkora lehet a yangdropja a sárkinak :) Örülök, hogy pörög a…
  • Amiran -

Quote from dreamy: “Quote from Amiran: “Az autós karikat én személy szerint megértem, nem autóztam ott soha de ettől érthető a dolog. ” Abba is belegondoltál, hogy a java won/yang hova kerül onnan? :) Így is megérted őket? Aki feketepiaci eladásra…