Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• DracoInThePast -

Replied to the thread Informatika Amatőr kérdés a vállpánt rendszerről profikhoz.

Honnan szedtél te ilyen bónuszokat pántba? Valami kavar lesz itt, nem? A többit Szamika korrekten leírta.
  • Szamika -

Replied to the thread Informatika Amatőr kérdés a vállpánt rendszerről profikhoz.

Ha két pántot összeteszel, csak a szintje, azaz a %-a emelkedik. ( ha emelkedik) a második pántot meg is hamizza az ürge... A bónuszokat csak felszerelésből tudod beletenni, abból is csak 1 fegyverét mondjuk. Ami abban van bón, az megy át a…
  • Kagagi -

Posted the thread Informatika Amatőr kérdés a vállpánt rendszerről profikhoz.

Thread
    Mivel ezt a témát nem tárgyaltátok ki túl részletesen a wikin, a kérdésem a következő: Ha van két vállpántom, az egyiknek mondjuk van Zodiákusok elleni bónusza, Tűz ellenállása, és állatok elleni ereje, ezt tenném be első pántnak,…
  • Attis85 -

Replied to the thread Spam Férfiak vs. Nők.

54, Helyettem te jöttél. ninna, de jöhetsz még :)
  • Perculia -

Replied to the thread Béta szerver 18.4 verzió Béta tesztelőket keresünk.

Holnap, október 19-én a Nyílt Béta tesztelése 14:00 órakor véget ér. Köszönjük minden résztvevőnek a segítséget, és a nagyon értékes visszajelzéseket. Line1_1.png A Metin2 Csapat
  • Nuttika -

Liked Jatekos’s post in the thread Kibeszélő Játék 18.4 Béta teszt kibeszélője.

Like (Post)
    Quote from Csizkov: “Nem tudom Te hogy vagy vele én soha nem vettem alkimiát így az ára nem érdekel. Most hibátlan alkijaim vannak amit misztikusból ugyanúgy el fogok érni ha egyáltalán berakják ami most már kétséges. ” Ezzel az az…
  • Nuttika -

Liked Lorieen’s post in the thread Kibeszélő Játék 18.4 Béta teszt kibeszélője.

Like (Post)
    Olvasgatok,pislogok,kerdezgetem magam,mi a fenet keresek en meg itt? lvl 120: nezzuk csak :1,5 ora 30 szili erdoben, ok megnovelik napi 50 re, az 3 ora ,tegnap hosszabitottam alkit 15 draconis kellett,ahoz hogy jatszani tudjak alki kell, ha mindenki…
  • Perculia -

Posted the thread Promotion 80%-os kedvezmények a tárgypiacon?.

Thread
    96fc837fc06258c6008cdbbeb9f507.jpg
    Kedves Játékosok! A tárgypiacon a "Spórolj akár 80%-ot" felhívás egyelőre még csak kedvcsináló, a hozzá tartozó tartalmak/tárgyak a jövő héten fognak bekerülni. Line1_1.png A Metin2 Csapat
  • AkiNemVak -

• Perculia -

Posted the thread Speciális ajánlat Csonti pecsét, Zsugorított fej, Cor Draconis és Kovács köve a tárgypiacon ~ 10.18..

Thread
    announcement_metin2_it_affe259e6b7fc10ac0c2a271d22c67d4.jpg
    Kedves Játékosok! Október 18-án, egész nap Tárgypiacunkon az alábbi tárgyat vásárolhatjátok meg: * KÉP * NÉV * board.hu.metin2.gameforge.com/…d6b120dba20ecaca5ae8a8183 * Csonti
  • ninnalany -

56 - semmi gond, jönnek a lányok helyetted :P
  • Darcoon -

Posted the thread News Gameforge Streaming a Steamen.

Thread
    announcement_metin2_en_e84ab59a5d20e7933aae683512a46dbd.jpg Kedves Játékosok és Rajongók! Terveink szerint 24 órás, folyamatos streaminget indítunk a Steamen. Határozottan hiszünk abban, hogy a segítségetekkel ez megvalósítható. Minden