Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sasori95 -

Liked Szeder’s post in the thread Wiki Wikipédia frissítésének ösztönzése.

Like (Post)
    Nekem erről teljesen más a véleményem. Szerintem egyáltalán nem a játékosoknak ( Felhasználónak ) kéne szerkeszteni a wikit hanem az üzemeltetőnek , szolgáltatónak lenne kutya kötelessége felhasználói dokumentációt kiadnia, és…
  • Sasori95 -

Liked MxCool’s post in the thread Játék 10 másodperces időkorlát csökkentése.

Like (Post)
    Támogatom, bár szerintem ez szánt szándékos változtatás volt. Mivel ha meghalsz és holtan is lépsz ki, az ugyan úgy felér egy helybeni újraéledéssel, amiben megvan az esély, hogy tapasztalatot veszíts. Így magasabb szinteken 1-2% is…
  • Sasori95 -

Liked dreamy’s post in the thread Kibeszélő Játék 18.4 verzió kibeszélő.

Like (Post)
    Készítettem egy GYIK-et nektek, hogy mit lehet tudni a kisállat típusokról, mert sokszor olvasom hívóba, hogy rettentően nem ismerik egyesek a peteket, a tulajdonságaikat, mondanak olyan zöldségeket, hogy nah :) Még tervezek hozzá valamit, de azt picit…
  • AkiNemVak -

Replied to the thread Kibeszélő Játék 18.4 verzió kibeszélő.

amugy eddig volt 3 szerónk 14 chnk ch váltónk bétán forgathattuk a petjeinkbe a 30% tp ket most meg 1 szerónk van , ch váltónk sincs 3ch van és nem lehet a petet se forgatni :D mikor lesz a kövi patch ? vagy nem lehetne az előzőt vissza csinálni ?
  • Sphiro -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Quote from Amiran: “Milyen érdekes hogy még a jutalmakat se tudták megoldani, van aki már rég beváltotta mert időben értesült a kódról van akinek meg sem jött és van akinek megjött csak a kód nem beváltható. Gondolom majd egyszer…
  • Perculia -

Posted the thread Fórum [Fórum] Szerver karbantartás ~ 2019.01.23..

Thread
    4d672b62f02b5ad28905028d0ef37b.png
    Kedves Látogatók! A fórum szervereit frissíteni fogják, így 01.23-án 10:00h és 10:20h közötti időben a fórum nem lesz elérhető egy ideig. Line1_1.png A Metin2 Csapat
  • DiesIrae -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Az egyik e-mail címemre nekem se érkezett meg még a kuponcsomag. A nem beválthatóságra a megoldás lehet az ,hogy nem 1 kódot kapunk, hanem többet. Nem egy hosszú kódról van szó hanem több rövidről, szóval egyenként kell beváltani s nem…
  • dreamy -

Liked Amiran’s post in the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Like (Post)
    Milyen érdekes hogy még a jutalmakat se tudták megoldani, van aki már rég beváltotta mert időben értesült a kódról van akinek meg sem jött és van akinek megjött csak a kód nem beváltható. Gondolom majd egyszer javítják, és kap…
  • Amiran -

Milyen érdekes hogy még a jutalmakat se tudták megoldani, van aki már rég beváltotta mert időben értesült a kódról van akinek meg sem jött és van akinek megjött csak a kód nem beváltható. Gondolom majd egyszer javítják, és kap…
  • dreamy -

Quote from Lake: “Mítikus alkímiák ismételten terítéken ” board.beta.metin2.gameforge.co…ack/?postID=7883#post7883 ez eddig sem volt titok,hogy beteszik majd, béta fórumon közzétették még októberben, persze biztos van valami oka, hogy még mindig…
  • Lacrimosa -

Quote from Lake: “Mítikus alkímiák ismételten terítéken. Korai volt az öröm. Kórea ezt csak módosításra hívta vissza. ” Várható volt. A csoda az, hogy még nincs bent.
  • Perculia -

Posted the thread Tárgypiac Állandó tárgyak - Baby Azrael ~ 01.22..

Thread
    announcement_metin2_it_affe259e6b7fc10ac0c2a271d22c67d4.jpg
    Kedves Játékosok! Január 22-től Tárgypiacunkon az alábbi tárgyakat vásárolhatjátok meg: * icon_metin2_de_e03196d3932f0d4d9e5d3ee8b405d4da.png * Baby Azrael * Azrael kedvenc 7 NAP
  • Csizkov -

A karácsonyi hisztit elkerülendő jegelték kicsit de megmondták, hogy be lesz vezetve szerencsére. Arra azért kíváncsi vagyok, hogy változatlan formában vagy átdolgozták. Amit egyszer megrendelt a GF és kifizetett nem fogja eldobni főleg,…
  • Tomi9612 -

Liked Sphiro’s post in the thread Kérdés Játék Miért halott a pvp/bunyó/war a Metin-ben?.

Like (Post)
    Olvasom itt azt a véleményt, hogy ha valaki nem költött annyit a játékra az már nem ér annyit, mint aki igen, ezáltal erősebb lett? Igazságtalanság, ha valaki megteheti hogy sokat tud beleölni azokkal szemben akik nem? Talán ezt a…
  • Nuttika -

Nekem úgy rémlett, hogy nem azt mondták, hogy ok, nem lesz, hanem azt, hogy ok, akkor újragondoljuk. Ezért is volt az, hogy de, akkor se lesz átadható a szili. Amúgy meg tudjuk, hogy nem igazán szokta meghatni őket, hogy mi a véleményünk,…
  • Lake -

Mítikus alkímiák ismételten terítéken. Korai volt az öröm. Kórea ezt csak módosításra hívta vissza. board.de.metin2.gameforge.com/…-Neue-Alchemie/?pageNo=18