Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ninnalany -

Liked AkiNemVak’s post in the thread Spam [MULTIMÉDIA] Mit hallgatsz épp most? ~ 2. rész.

Like (Post)
    esti müzli mellé az öreg rihanna
  • Sasori95 -

Liked Tarajos’s post in the thread Kérdés Játék Kezdő kérdések (6.rész).

Like (Post)
    Quote from Sasori95: “Quote from Traxdata: “a kesztyus változás óta a sés tolvaj+20% tárgy drop cuccban hatásosabb valaki tesztelte? vagy sés tolvaj +40% tárgy a jobb? bár lehet hülye kérdés mert a 40% több mint a 20, de halottam olyat…
  • Tarajos -

Replied to the thread Kérdés Játék Kezdő kérdések (6.rész).

Quote from Sasori95: “Quote from Traxdata: “a kesztyus változás óta a sés tolvaj+20% tárgy drop cuccban hatásosabb valaki tesztelte? vagy sés tolvaj +40% tárgy a jobb? bár lehet hülye kérdés mert a 40% több mint a 20, de halottam olyat…
  • Sasori95 -

Quote from Traxdata: “a kesztyus változás óta a sés tolvaj+20% tárgy drop cuccban hatásosabb valaki tesztelte? vagy sés tolvaj +40% tárgy a jobb? bár lehet hülye kérdés mert a 40% több mint a 20, de halottam olyat is hogy a tolvaj+20% jobb…
  • AkiNemVak -

Replied to the thread Spam [MULTIMÉDIA] Mit hallgatsz épp most? ~ 2. rész.

• AkiNemVak -

Quote from Traxdata: “kesztyus változás óta ” hülye kérdés de ez mikor volt változtatva ? nooffense csak lemaradtam és elolvasnám
  • Traxdata -

a kesztyus változás óta a sés tolvaj+20% tárgy drop cuccban hatásosabb valaki tesztelte? vagy sés tolvaj +40% tárgy a jobb? bár lehet hülye kérdés mert a 40% több mint a 20, de halottam olyat is hogy a tolvaj+20% jobb vagy sés tolvaj és…
  • Perculia -

Posted the thread Tárgypiac Kis seprű ~ 05.23..

Thread
    announcement_metin2_it_affe259e6b7fc10ac0c2a271d22c67d4.jpg
    Kedves Játékosok! Május 23-án, egész nap Tárgypiacunkon az alábbi tárgyak lesznek elérhetőek: * board.hu.metin2.gameforge.com/…36977895c8e66a729827649af * Kis seprű * 15 NAP