Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Amiran -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Kérdés-válasz videó-interjú a M2 termékcsoporttól és 19.3 verzó kibeszélő.

Én most is arra lennék kíváncsi hogy a jegyzékben leírt 92-94-es biológus újra adásának lehetőségére szolgáló tárgy merre található? Mert sehol nincs leírva hogy majd egyszer lesz, ha pedig már van akkor mégis mi az?
  • Amiran -

Replied to the thread Játék Fedezzétek fel a Babiloni kincset! Hiba van a kiírásban?.

Szóval hétvége elmúlt de érdemi változás még a kiírásban sem történt, így megállapíthatjuk hogy nem elírás történt hanem ez szándékosan ilyen. Nem vagyok benne biztos hogy nem-e az az eset áll fent amit fentebb leírtak, hogy mivel…
  • Demi -

Replied to the thread Játék teleport gyűrű hiba.

Csatlakozom. Tegnap este vegyi után pont így jártam én is.
  • Csizkov -

Posted the thread Játék teleport gyűrű hiba.

Thread
    Sziasztok Raktározás után túl korán próbáltam teleport gyűrűvel portolni kiírta a szokásos várj 10 mp de levonta a portolást és 30 percig nem is lehetett újra használni a gyűrűt..
  • Sasori95 -

Liked Üvegszilánk’s post in the thread Játék Fedezzétek fel a Babiloni kincset! Hiba van a kiírásban?.

Like (Post)
    Végre van valaki, aki észrevette,hogy van babilon és témát nyitott róla. Tudom, én is nyithattam volna... Azt hittem én is, hogy olyan, mint tavaly(vagy mikor) volt, hogy ingyenes. Naponta belépsz, kapsz egy ládát. De nem. Beléptem olyan…
  • Sasori95 -

Liked Dalvin’s post in the thread Játék Fedezzétek fel a Babiloni kincset! Hiba van a kiírásban?.

Like (Post)
    Véleményem szerint az ilyenekkel az a fő probléma, hogy valamiért pénteken szeretik aktiválni a dolgokat. Gondolom, hogy a hétvége új, izgalmas event jegyében teljen. Viszont ha légy kerül a palacsintába, javítani sincs már nagyon idejük.
  • Username -

Liked Csizkov’s post in the thread Játék Fedezzétek fel a Babiloni kincset! Hiba van a kiírásban?.

Like (Post)
    Quote from Sasori95: “Ebben az esetben a kiírás a hibás értem ” Ha 10/1 ember nem veszi észre és rákattint a sésre már megérte nekik. Így dolgoznak az internetes csalók is ígérnek valamit majd jön a lehúzás:) Most már legalább…
  • Amandoll -

Replied to the thread Játék Fedezzétek fel a Babiloni kincset! Hiba van a kiírásban?.

Már régóta nem ingyenes. 2017 karácsonykor volt bent az ingyenes változat, 2018 húsvétkor pedig volt valami hasonló napi nyitogatós dolog, ahol minden 2. nyitásnál babiloni kincset kaphattál.
  • Üvegszilánk -

Replied to the thread Kibeszélő Játék A mai napon... (5).

Mai napon végre sikerült leadni a naplóoldalt, amit brutális kapitányból lehet szerezni. Igaz, már nagyobb a karim, de főszörny eventen az első brutális adta egyből. Eddig ahányszor brutális kapitányt öltem, annyiszor nem adott. De…
  • Üvegszilánk -

Végre van valaki, aki észrevette,hogy van babilon és témát nyitott róla. Tudom, én is nyithattam volna... Azt hittem én is, hogy olyan, mint tavaly(vagy mikor) volt, hogy ingyenes. Naponta belépsz, kapsz egy ládát. De nem. Beléptem olyan…
  • Lacrimosa -

Liked Csizkov’s post in the thread Játék Fedezzétek fel a Babiloni kincset! Hiba van a kiírásban?.

Like (Post)
    Quote from Sasori95: “Ebben az esetben a kiírás a hibás értem ” Ha 10/1 ember nem veszi észre és rákattint a sésre már megérte nekik. Így dolgoznak az internetes csalók is ígérnek valamit majd jön a lehúzás:) Most már legalább…
  • Attis85 -

Liked Dalvin’s post in the thread Játék Fedezzétek fel a Babiloni kincset! Hiba van a kiírásban?.

Like (Post)
    Véleményem szerint az ilyenekkel az a fő probléma, hogy valamiért pénteken szeretik aktiválni a dolgokat. Gondolom, hogy a hétvége új, izgalmas event jegyében teljen. Viszont ha légy kerül a palacsintába, javítani sincs már nagyon idejük.
  • dreamy -

Like (Post)
  • Alma -

Like (Post)
  • Dalvin -