Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• bartos -

Replied to the thread Játék Vállpánt effekt a bolton.

Abban azért igaza van hogy van ennél nagyobb baj is
  • Alma -

Liked Sasori95’s post in the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Like (Post)
    Jó eventes játék lehetett , ha ilyen hatalmas lelki vihart tudott indítani közöttünk, magyar szeró felhasználói között. Szomoruan olvasom ami miatt nem akartam idegenben játszani beigazolódott. Én nem tartottam fernek hogy mi nem…
  • Sphiro -

Liked Sasori95’s post in the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Like (Post)
    Jó eventes játék lehetett , ha ilyen hatalmas lelki vihart tudott indítani közöttünk, magyar szeró felhasználói között. Szomoruan olvasom ami miatt nem akartam idegenben játszani beigazolódott. Én nem tartottam fernek hogy mi nem…
  • Sasori95 -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

• Sasori95 -

Liked Sphiro’s post in the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Like (Post)
    Quote from Amiran: “Milyen érdekes hogy még a jutalmakat se tudták megoldani, van aki már rég beváltotta mert időben értesült a kódról van akinek meg sem jött és van akinek megjött csak a kód nem beváltható. Gondolom majd egyszer…
  • Sasori95 -

Liked Szeder’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő.

Like (Post)
    Engem is érdekel hogy mit jelent ez hogy visszaáll eredeti állapotába? Nagyon remélem én is hogy nem azt hogy a felszerelt kiváló ragyogó alkikat lenullázák, mert azért ezekben nem kevés munka és pénz van . Az egész fogalmazás egy…
  • Sasori95 -

Liked KicsiFry’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő.

Like (Post)
    Azzal, hogy leszerelitek az alkit resikor, mit erunk? Nevetseges, hogy ennyivel letudjatok. Jelenlegi ragyik/kivik mennek a levesbe, mattok ara 6x-an novekszik majd. Raadasul ra is kenyszerititek az embert, hogy csereljen mitikusra, mert ha mar 0 optos…
  • Sasori95 -

Liked AkiNemVak’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő.

Like (Post)
    Quote from Darcoon: “Tippek a betöltő képernyőn • A betöltő képernyőn ezentúl hasznos, játékkal kapcsolatos tippek jelennek meg. ” Tippek egy 10 év működés után, mekkora poén :D nagyon tetszett amugy , biztos hasznos lesz kb ilyeneket tudok…
  • Sasori95 -

Liked Amiran’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő.

Like (Post)
    A karbantartás után minden legendás sárkánykő visszaáll eredeti állapotába. Ezzel megakadályozható, hogy a legendás kövek megsemmisüljenek, amennyiben manuálisan távolítják el őket; így nem kell aggódni a kockázat miatt, ha tovább…
  • Sasori95 -

Liked Ferals’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő.

Like (Post)
    Ez már valami! Végre egy remek,sokoldalú fejlesztés :thumbdown:
  • Alma -

Liked szlewi’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő.

Like (Post)
    ez szep es jo, de atadhato szilank nelkul a csillagos eget fogjak verni az alki arak, a dc farmosok akik megengedhetik meg fogjak tartani is ott az arakat, csoro mezei playernek sose lesz legendas alkikore SEM. vagy 9 eve jatszom, mint casual…
  • Alma -

Liked Sasori95’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő.

Like (Post)
    Én örülök a frissítésnek , és a mítikusok berakása és a bonuszainak forgatása sem tünik rossznak. A legendások alaphelyzetbe állítása remélem annyit jelent mintha sikeressen levennénk a fogóval az alkímiát. Vagy a hozzá felhasznált legendásokat…
  • Lake -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Quote from dreamy: “Quote from Lake: “Acconként 1 kupon, de nem e-mail címenként 1 kupon. ” Jogos. Német kibeszélő, 25. oldal körül. Én nem fordítok, van gugli. ” Nem jogos. Az nem hivatalos infó. Német kibeszélő, 1. oldal. Én nem fordítok, van gugli. …
  • Ferals -

Replied to the thread Kibeszélő Játék 19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő.

Ez már valami! Végre egy remek,sokoldalú fejlesztés :thumbdown:
  • Sasori95 -

Liked szlewi’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő.

Like (Post)
    ez szep es jo, de atadhato szilank nelkul a csillagos eget fogjak verni az alki arak, a dc farmosok akik megengedhetik meg fogjak tartani is ott az arakat, csoro mezei playernek sose lesz legendas alkikore SEM. vagy 9 eve jatszom, mint casual…
  • szlewi -

Replied to the thread Kibeszélő Játék 19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő.