Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Night -

Replied to the thread Kibeszélő Új egyedi szerver - új kihívás kibeszélő.

Örülnék az új runnak, de biztos hogy egy percet sem töltök el más szerveren és biztatni sem fogok senkit, hogy menjen. Talán még le is beszélném róla. Majd egyszer valamikor egy távoli galaxisban... Grat a semmire. Night
  • Phoenixlovag -

Replied to the thread Férfiak vs. Nők.

70. dehogy kell. menjetek szépen nyaralni :P
  • Amiran -

Egyszóval? Undorító, nem azokra a játékosokra kell koncentrálni akik itt vannak hosszú ideje, csinálják és hagyják abba sorba mert semmilyen új tartalom nem jön. Nem ez véletlen sem lenne a követendő út, inkább csináljunk egy újabb…
  • Szeder -

Liked PiciiHannah’s post in the thread Kibeszélő Új egyedi szerver - új kihívás kibeszélő.

Like (Post)
    Ennek megint lehúzás szaga van. Nem értem a meglévőkre mért nem lehet egyből berakni, hogy akinek már kész van a karaktere kitudja próbálni. Viszont jónak tűnik hátha majd megcsinálják és bekerül.Én a kis padról szurkolok. :thumbsup:
  • Lacrimosa -

Liked PiciiHannah’s post in the thread Kibeszélő Új egyedi szerver - új kihívás kibeszélő.

Like (Post)
    Ennek megint lehúzás szaga van. Nem értem a meglévőkre mért nem lehet egyből berakni, hogy akinek már kész van a karaktere kitudja próbálni. Viszont jónak tűnik hátha majd megcsinálják és bekerül.Én a kis padról szurkolok. :thumbsup:
  • Riki49 -

Posted the thread Fórum zárolás feloldás.

Thread
    Sziasztok! Azt szeretném kerdezni hogyan lehet zárolást felodani :( :( ? Ha lehet és ha segítetek előre is köszönöm! :)
  • Lyria -

Replied to the thread Férfiak vs. Nők.

71. helyes :) kell az erősítés csaj fronton :)
  • PiciiHannah -

Liked Szeder’s post in the thread Kibeszélő Új egyedi szerver - új kihívás kibeszélő.

Like (Post)
    Nem hiszem hogy ez nekem megér annyit , hogy új kariba kezdjek. Jól megfogalmazta egy kedves ismerősöm "már az új tartalomért is fizetni kell " ?( Nem kell most azzal jönni hogy anélkül , hogy költenél rá is lehet játszani. Igen lehet , de közel…
  • PiciiHannah -

• fincs -

Liked Szeder’s post in the thread Kibeszélő Új egyedi szerver - új kihívás kibeszélő.

Like (Post)
    Nem hiszem hogy ez nekem megér annyit , hogy új kariba kezdjek. Jól megfogalmazta egy kedves ismerősöm "már az új tartalomért is fizetni kell " ?( Nem kell most azzal jönni hogy anélkül , hogy költenél rá is lehet játszani. Igen lehet , de közel…
  • fincs -

Liked ShaoKahn’s post in the thread Kibeszélő Új egyedi szerver - új kihívás kibeszélő.

Like (Post)
    Már az új tartalom sincs ingyen... :) .. és még akkor lóvéért kínlódjál fel 90-ig, hogy játszhass az újdonsággal... Erre már nincsenek szavak.... nincsenek...