Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tib68 -

Liked Demi’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő.

Like (Post)
    Quote from Dalvin: “A legközelebbi belépésekor, illetve legközelebbi raktárhasználatakor meg kell majd változtassa a jelszót. Ezt én se tartom egy túl hasznos fejlesztésnek. ” Teljesen feleslegesnek tartom. Aki félti a raktárban tárolt…
  • Perculia -

Posted the thread Tárgypiac Házikedvenc láda és Időspirál ~ 01.24..

Thread
    announcement_metin2_it_affe259e6b7fc10ac0c2a271d22c67d4.jpg
    Kedves Játékosok! Január 24-én, egész nap kedvezményesen vásárolhatjátok meg Tárgypiacunkon az alábbi tárgyakat: Új tárgy ~ állandó verzió: * Időspirál (10%) Chegirab
  • Perculia -

Posted the thread Tárgypiac Évfordulós kedvezmények (Bonsai, Nazar) ~ 01.24-02.07..

Thread
    announcement_metin2_it_affe259e6b7fc10ac0c2a271d22c67d4.jpg
    Kedves Játékosok! Január 24. és február 02. között Tárgypiacunkon az alábbi tárgyakat vásárolhatjátok meg: * * Bonsai+ (bónuszos) * 30 NAP * * * +Bonsai+ * 30 NAP *
  • Demi -

Replied to the thread Kibeszélő Játék 19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő.

Quote from Dalvin: “A legközelebbi belépésekor, illetve legközelebbi raktárhasználatakor meg kell majd változtassa a jelszót. Ezt én se tartom egy túl hasznos fejlesztésnek. ” Teljesen feleslegesnek tartom. Aki félti a raktárban tárolt…
  • Demi -

Liked Dalvin’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő.

Like (Post)
    A legközelebbi belépésekor, illetve legközelebbi raktárhasználatakor meg kell majd változtassa a jelszót. Ezt én se tartom egy túl hasznos fejlesztésnek.
  • Demi -

Replied to the thread Játék Sé-s opt törlő.

Támogatnám a javaslatot, de limitálni kellene a használhatóságot, mondjuk max 5 alkalommal lehetne használni
  • MoonFighter -

Replied to the thread Kibeszélő Játék 19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő.

Sziasztok! Értem én hogy védelem meg új jelszó és minimális bónuszt adhat. Amióta meg van a karakterem nekem ugyan az a jelszavam raktárhoz, azaz volt majd sort kerítek a változtatásra. Semmilyen problémám nem volt, sok sok év…
  • Sasori95 -

Replied to the thread Játék Sé-s opt törlő.

Az ötletet támogatom. Rengeteg olyan forgatás van amikor 1 opt kellene a tökéletességhez de 10-20 forgatás után még rosszabb lesz mint volt. Javasolnék még egy speciális opt forgatót is alacsonyabb áron így a sima opt forgatókkal…
  • Sasori95 -

Liked pontaz2’s post in the thread Játék Sé-s opt törlő.

Like (Post)
    - Javaslat címe:Sé-s opt törlő - Javaslat lényege:Egy kiválasztott opt törlése az adott tárgyból - A javaslat részletes kifejtése:A saját illetve mások tapasztalataiból kiindulva,úgy gondolom,ha megvalósítható,nem ártana egy opt…
  • Sasori95 -

Liked pontaz2’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő.

Like (Post)
    Az mit takar,hogy a raktár jelszót 90 naponta meg "KELL" változtatni?És ha valaki több hónapig nem tud feljönni,akkor mi történik pontosan?
  • Sasori95 -

Liked Dalvin’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő.

Like (Post)
    A legközelebbi belépésekor, illetve legközelebbi raktárhasználatakor meg kell majd változtassa a jelszót. Ezt én se tartom egy túl hasznos fejlesztésnek.
  • Sasori95 -

Liked MxCool’s post in the thread Kibeszélő Játék 19.0 verzió és születésnapi hír kibeszélő.

Like (Post)
    A tippek közhelyek, mint például a "Hé, te ott! Igen, te! A Metin2 Csapat <3 téged! x)", "Minél fejlettebbek a tárgyak, annál jobban csillognak." és így tovább. Attól függ milyen üzenetet kapsz, hogy melyik területre teleportálsz. A raktár…
  • Dalvin -

• Andasszfneunio -

Liked Torpemester90’s post in the thread Játék Vállpánt effekt a bolton.

Like (Post)
    Ne haragudj fincs de szerintem egy bolt nem kerül semmiféle előnyhöz attól mert éppen csillog vagy fáklyaként ég ahogy írtad ,ennyi erőből a tárgypiacon kapható kasmircsomót is szüntessük meg mert azzal tényleg kitűnik a többitől,ha…
  • Andasszfneunio -

Liked MxCool’s post in the thread Játék Vállpánt effekt a bolton.

Like (Post)
    Az égvilágon senki nem kérdezte a szarkasztikus véleményed egy hibajelentés alatt, bár ahogy olvasom a fórumot, sehol máshol nem néznek jó szemmel, még ha igazat állítasz sem. Ha hibának vélik, hibának tekintendő, legyen az bármilyen…