Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Perculia -

Posted the thread Speciális ajánlat Észak ládája, kezdőcsomagok, Leltárbővítő és Raktár láda a tárgypiacon ~ 10.22..

Thread
    announcement_metin2_it_affe259e6b7fc10ac0c2a271d22c67d4.jpg
    Kedves Játékosok! Október 22-én, egész nap Tárgypiacunkon az alábbi tárgyat vásárolhatjátok meg: * KÉP * NÉV * icon_metin2_gr_16f78eb2228f2c85418010afbc9de3f1.png * Észak
  • iNervouS -

Now follows Lake.

Follow
  • Miren -

Liked Lake’s post in the thread Kibeszélő Játék 18.4 verzió kibeszélő.

Like (Post)
    Az szép baleset lesz, ha a szilánkok kereskedését felfüggesztik. Egy kisebb karakterem fejlődtetem épp és pontosan tudom, hogy a teljes alkímiáját feltölteni még úgy is jelentős kihívást igényel, hogy naponta a felhasználón mind az 5…
  • Nuttika -

Like (Post)
    Az szép baleset lesz, ha a szilánkok kereskedését felfüggesztik. Egy kisebb karakterem fejlődtetem épp és pontosan tudom, hogy a teljes alkímiáját feltölteni még úgy is jelentős kihívást igényel, hogy naponta a felhasználón mind az 5…
  • Perculia -

Posted the thread Speciális ajánlat Nyelv gyűrű és Ördögűző tekercs és Porphyreai csodaláda ~ 10.21..

Thread
    announcement_metin2_it_affe259e6b7fc10ac0c2a271d22c67d4.jpg
    Kedves Játékosok! Október 21-én, egész nap kedvezményesen vásárolhatjátok meg Tárgypiacunkon az alábbi tárgyakat: * KÉP * NÉV *
  • iNervouS -

Like (Post)
  • Lake -

Replied to the thread Kibeszélő Játék 18.4 verzió kibeszélő.

• Amiran -

Quote from Szeder: “Quote from AkiNemVak: “Quote from Szeder: “de így röviden amit te jónak hiszel pet az nem jó :D ” ” Maximum a pet skilleken fogok variálni. Neked meg sok sikert a forgatásokhoz. Naivitásod határtalan, vagy nagyon kevés ideje…
  • AkiNemVak -

Quote from Szeder: “Maximum a pet skilleken fogok variálni. Neked meg sok sikert a forgatásokhoz. Naivitásod határtalan, vagy nagyon kevés ideje játszol GF játékokkal , persze az is lehet rengeteg felesleges kidobandó pénzed van amivel csakis…
  • Elphame -

Liked Szeder’s post in the thread Kibeszélő Játék 18.4 verzió kibeszélő.

Like (Post)
    Quote from AkiNemVak: “Quote from Szeder: “de így röviden amit te jónak hiszel pet az nem jó :D ” ” Maximum a pet skilleken fogok variálni. Neked meg sok sikert a forgatásokhoz. Naivitásod határtalan, vagy nagyon kevés ideje játszol GF…
  • Elphame -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Vállszalag rendszer.

Quote from Kagagi: “Úgy látom félreértettetek... ” Persze, hogy félreértenek, ha olyan bónuszokat írsz le, amik pántban nem lehetnek. Az emberek először arra gondoltak sztem, hogy nem is a pántokról akarsz kérdezni. Quote from Kagagi:…
  • dreamy -

Liked Szeder’s post in the thread Kibeszélő Játék 18.4 verzió kibeszélő.

Like (Post)
    Quote from AkiNemVak: “Quote from Szeder: “de így röviden amit te jónak hiszel pet az nem jó :D ” ” Maximum a pet skilleken fogok variálni. Neked meg sok sikert a forgatásokhoz. Naivitásod határtalan, vagy nagyon kevés ideje játszol GF…
  • Csizkov -

Quote from Szeder: “Na de nem is ez a lényeg. Most már kifejezetten érdekel, hogy most akkor hozzányúlnak az alkímia rendszerhez vagy sem ? Nagyon nem találom fernek , ha elveszik az átadhatóságát és ugyanakkor semmi pluszt nem adnak…
  • Szeder -