Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• PiciiHannah -

Replied to the thread Spam Játékosok vs MOD-ok (120).

• PiciiHannah -

Replied to the thread Spam Férfiak vs. Nők.

• maszatka -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Új egyedi szerver - új kihívás (Lacerta, Hydra run).

sziasztok. Először is gratu azoknak akiknaek sikerült megcsinálni a runt. Másodszor, van valakinek/valakiknek tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy valamilyen elleni erő hat e a mobokra/hidrára, vagy ennyire még nem merült bele senki sem?(addig…
  • maszatka -

Replied to the thread Játék Discordia-Continuum összevonás.

mondjuk azt még meg merném kockáztatni, hogy discordiát is úgy kezelnék mint lecetrat, mármint eventek terén..talán vissza lehetne hozni azt a csomó embert aki x y ok miatt hagyta ott; és nem azért mert nincs ideje és egyéb életbeli okok…
  • Dexs -

Replied to the thread Spam [MULTIMÉDIA] Mit hallgatsz épp most? ~ 2. rész.

Highly Suspect - Wolf Valamiért ( fogalmam sincs, miért) a régi metines emlékek jutottak eszembe erről a számról mikor megtaláltam, szóval évek után beköszönök hozzátok egy dal erejéig! :P elérhetővé tettem. dreamy
  • Dexs -

Replied to the thread Spam [MULTIMÉDIA] Mit hallgatsz épp most? ~ 2. rész.

Highly Suspect - Wolf Valamiért ( fogalmam sincs, miért) a régi metines emlékek jutottak eszembe erről a számról mikor megtaláltam, szóval évek után beköszönök hozzátok egy dal erejéig! :P elérhetővé tettem. dreamy
  • Dexs -

Liked Pendeho22’s post in the thread Spam [MULTIMÉDIA] Mit hallgatsz épp most? ~ 2. rész.

Like (Post)
    . . . . Killpop
  • Perculia -

Posted the thread Tárgypiac SÉ-utalványok a Tárgypiacon - 08.19..

Thread
    announcement_metin2_it_c32545478ca15a29fd8d8c564fc0f922.jpg
    Kedves Játékosok! Augusztus 19-én, egész nap Tárgypiacunkon az alábbi tárgyakat vásárolhatjátok meg: * KÉP * NÉV * IDŐ * board.hu.metin2.gameforge.com/…cbd72292d5684c4a839de4063 *
  • nova1997 -

Liked SunCo’s post in the thread Játék Discordia-Continuum összevonás.

Like (Post)
    Nem kell lacertás összevonás. Nem lenézésből de az egy gagyis szeró. Megnövelt rátákkal, droppal, folyamatos eventekkel meg rengeteg gyengítéssel. Bármi hasonlóért discordián lényegesen többet kell dolgozni. Ez egy másik szerverrel…
  • AkiNemVak -

Replied to the thread Spam Férfiak vs. Nők.

65 - így h azért banolnak h a lányok nyerhessenek ebbe a játékba így van esély ....