Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• szabovalentin -

Replied to the thread Játék Rubinum szerver kibeszélő.

Quote from yetiking: “nem százmilliós azért :D ” Egy konkrét példáról tudok, egyik legismertebb, több kört futott hazai szerver, fénykorában irodával, céggel stb. Akkor tudom (céginfón meg is nézhető), hogy körülbelül 200-250 milliót…
  • threea -

Replied to the thread Játék Karbantartási információk.

Kedves Játékosok! A heti rendszeres karbantartás véget ért. A szerverek újra elérhetőek, és ismét lehet csatlakozni a játékhoz. A Metin2 Csapat
  • yetiking -

Quote from szabovalentin: “Quote from yetiking: “láttam leírva, hogy miket nem lehet kérni a GF-től ” Ebbe sajnos nem látok bele de szerintem hasznos és érdekes infó lenne ha hozzászólna egy team tag aki kompetens ezzel kapcsolatban.…
  • yetiking -

Quote from szabovalentin: “Quote from Shypa: “Félreértés ne essék, a Magyar csapat tagjaival nincs gondom, itt sajnos jóval feljebb vannak gondok. ” Szerencsére ezzel a többség egyetért. Dalvin szavaiban sokszor érezni az ördög…
  • szabovalentin -

Quote from yetiking: “láttam leírva, hogy miket nem lehet kérni a GF-től ” Ebbe sajnos nem látok bele de szerintem hasznos és érdekes infó lenne ha hozzászólna egy team tag aki kompetens ezzel kapcsolatban. Vannak dolgok amiket nem…
  • szlewi -

Liked szabovalentin’s post in the thread Játék Rubinum szerver kibeszélő.

Like (Post)
    Quote from Shypa: “Quote from yetiking: “nem lenne jobb, kisebb összeggel, több játékossal több pénzt keresni? mennyit kéne fizetni, ha normális játékmenetet akar az ember a csiga tempó helyett? havi 50000? ” Nem,mert nem ez a…
  • yetiking -

Quote from Shypa: “Hát... én is értem a Te nézőpontod. Maradjunk annyiban, hogy nem tudjuk mit akar a GameForge. Az elhanyagolást pedig én is érzem. Nem csak eventek tekintetében, hanem a figyelem is hiányzik. Event nekem nem kell,elérem ami…
  • szabovalentin -

Quote from Shypa: “Félreértés ne essék, a Magyar csapat tagjaival nincs gondom, itt sajnos jóval feljebb vannak gondok. ” Szerencsére ezzel a többség egyetért. Dalvin szavaiban sokszor érezni az ördög ügyvédje szerepet (bocsi!) de érti…
  • Shypa -

Hát... én is értem a Te nézőpontod. Maradjunk annyiban, hogy nem tudjuk mit akar a GameForge. Az elhanyagolást pedig én is érzem. Nem csak eventek tekintetében, hanem a figyelem is hiányzik. Event nekem nem kell,elérem ami kell event nélkül…
  • yetiking -

Quote from Shypa: “Szerintem meg pont ezzel a harcal érik el azt, hogy akik nem pár ezer forintot költenek, ne menjenek ezekre a szerverekre. Aki sokat költ, az nem szeretné ha megszűnne, akár holnap, akár 3év múlva...Ha van 1% esélye is…
  • Balizs1 -

Liked szabovalentin’s post in the thread Játék Rubinum szerver kibeszélő.

Like (Post)
    Quote from Shypa: “Quote from yetiking: “nem lenne jobb, kisebb összeggel, több játékossal több pénzt keresni? mennyit kéne fizetni, ha normális játékmenetet akar az ember a csiga tempó helyett? havi 50000? ” Nem,mert nem ez a…
  • szabovalentin -

• szlewi -

Liked Shypa’s post in the thread Játék Rubinum szerver kibeszélő.

Like (Post)
    Szerintem meg pont ezzel a harcal érik el azt, hogy akik nem pár ezer forintot költenek, ne menjenek ezekre a szerverekre. Aki sokat költ, az nem szeretné ha megszűnne, akár holnap, akár 3év múlva...Ha van 1% esélye is hogy a gameforge…
  • Shypa -

Szerintem meg pont ezzel a harcal érik el azt, hogy akik nem pár ezer forintot költenek, ne menjenek ezekre a szerverekre. Aki sokat költ, az nem szeretné ha megszűnne, akár holnap, akár 3év múlva...Ha van 1% esélye is hogy a gameforge…
  • yetiking -

• cyberfly -

Liked yetiking’s post in the thread Játék Rubinum szerver kibeszélő.

Like (Post)
    Quote from szlewi: “Majd megértitek egyszer, hogy ez üzlet. Nem azért vannak a szerverek ,hogy a Ti igényeiteket kielégítsék,hanem hogy a cég bevétele nőjön. Ez mindenhol így van. Rendjén is van. Sajnos addig nem lesztek sikeresek se a…
  • Alma -

Liked szlewi’s post in the thread Játék Rubinum szerver kibeszélő.

Like (Post)
    Quote from kissvakond: “Azt a meglévő 1 szervert nem tudják rendesen karban tartani (majd gondolom lesz megint rendkívüli frissítés , szóval boltot ne nagyon tegyetek), de azért kell mellé még egy. Mi lenne ha egyszer végre kijavítanák…
  • Shypa -

Quote from yetiking: “nem lenne jobb, kisebb összeggel, több játékossal több pénzt keresni? mennyit kéne fizetni, ha normális játékmenetet akar az ember a csiga tempó helyett? havi 50000? ” Nem,mert nem ez a célközönség, hanem a felső…
  • yetiking -

Quote from szlewi: “Majd megértitek egyszer, hogy ez üzlet. Nem azért vannak a szerverek ,hogy a Ti igényeiteket kielégítsék,hanem hogy a cég bevétele nőjön. Ez mindenhol így van. Rendjén is van. Sajnos addig nem lesztek sikeresek se a…
  • yetiking -

Quote from szlewi: “Quote from kissvakond: “Azt a meglévő 1 szervert nem tudják rendesen karban tartani (majd gondolom lesz megint rendkívüli frissítés , szóval boltot ne nagyon tegyetek), de azért kell mellé még egy. Mi lenne ha egyszer…