Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ZEN0X -

Replied to the thread Kibeszélő Játék 18.4 verzió kibeszélő.

Quote from Amiran: “ Az egyik új petkönyv adni fog tp szívást, ez azért érdekes mert jelenleg is van egy petkönyv ami elvileg add tp szívást? ” Az új pet skill fog adni tp visszaálitást, a régi ami volt peddig tp veszt :)
  • Amiran -

Dreamy utolsó elötti nap este teszteltem le mert ismerős szólt hogy változtattak rajta az elejéhez képest. Szokásos teszt forma, Conti vs Béta, és semmilyen változást nem éreztem. De ha a Béta elején lévő verzió jön ide akkor…
  • Nuttika -

Liked Üvegszilánk’s post in the thread Kibeszélő Játék 18.4 verzió kibeszélő.

Like (Post)
    Nos, akkor egy kicsit erről az újításról... Ami holnap(?) érkezik, szerda helyett. Kedvenc életgömb dolog nem igazán érint. Van x db kisállatom különféle kariknál, mind halott. Hát ennyire látszik, mennyire is játszok mostanság. Ha…
  • dreamy -

Quote from Amiran: “a Béta végén a deffek a mostani állapotban voltak ” Legjobb tudomásom szerint nem :) , de majd holnap kiderül. Quote from Üvegszilánk: “Legégetőbb viszont ez a sárkányköves cucc és a frissítés ideje. Sokan akkor érnek…
  • FARNEK -

Liked Üvegszilánk’s post in the thread Kibeszélő Játék 18.4 verzió kibeszélő.

Like (Post)
    Nos, akkor egy kicsit erről az újításról... Ami holnap(?) érkezik, szerda helyett. Kedvenc életgömb dolog nem igazán érint. Van x db kisállatom különféle kariknál, mind halott. Hát ennyire látszik, mennyire is játszok mostanság. Ha…
  • Üvegszilánk -

Replied to the thread Spam Férfiak vs. Nők.

• Üvegszilánk -

• Nuttika -

Quote from Csizkov: “Quote from Nuttika: “Ne mond, hogy te még nem vetted észre, mikor két resi között erősödnek a mobok ” Ez egy városi legenda,ha folyamatosan erősödnének a mobok már a vadkutyákat se lehetne leverni:) ” Ezt azért…
  • Amiran -

Dreamy, a Béta végén a deffek a mostani állapotban voltak. Vagyis ha változtatnak rajta akkor csak rontani tudnak a Béta végéhez képest. Így hogy elolvastam hogy végül csak belenyúlnak a szilibe és az átadhatóságba lényegében a…
  • Csizkov -

Quote from Nuttika: “Ne mond, hogy te még nem vetted észre, mikor két resi között erősödnek a mobok ” Ez egy városi legenda,ha folyamatosan erősödnének a mobok már a vadkutyákat se lehetne leverni:) Quote from Nuttika: “Így pl. én…
  • Reila -

Replied to the thread Spam Férfiak vs. Nők.

• Nuttika -

Dreamy szerintem nem értetted mire utalok: rövid távon ok, így, de hosszútávon ki tudja, mi lesz. A Hdyra-run után amúgy se túl megbízhatóak. Így pl. én nem tartom kizártnak, hogy fél év múlva még is csak bekerül a misztikus alki.…
  • dreamy -

Liked Miren’s post in the thread Karbantartás Keddi karbantartás - 10.23..

Like (Post)
    Kedves Játékosok! A heti karbantartást egy nappal előbbre, keddre tették át. Tehát a következő heti karbantartás Október 23-án kedden 09:00 órakor fog történni. A Metin2 Csapat
  • dreamy -

Quote from Nuttika: “Dreamy az a nagy baj, hogy max látszatra módosítottak ” béta tesztelők szerint érezhető volt a változtatás az első féléhez képest, de holnap kiderül :)
  • Elphame -

@Kory amikor mi írtunk ide, a magyar hírben még nem volt benne ez :) Azóta tették bele, meg az event idejét, és a resi idejét is.
  • Miren -

Posted the thread Karbantartás Keddi karbantartás - 10.23..

Thread
    Kedves Játékosok! A heti karbantartást egy nappal előbbre, keddre tették át. Tehát a következő heti karbantartás Október 23-án kedden 09:00 órakor fog történni. A Metin2 Csapat
  • Kory -

Quote from Csizkov: “Csak én nem találom a sárkánykő szilánkos részt a leírásban? Máshol írják, hogy 5 db lett... ” Link Legalul: " Sárkánykő szilánkok: • A karakterenkénti napi limitet 3-ról 5-re emelték. • Nem kereskedhető, nem dobható…
  • Nuttika -

Dreamy az a nagy baj, hogy max látszatra módosítottak, szépen sunyiban, titokban le fogják tolni a torkunkon a defek módosítását. Ne mond, hogy te még nem vetted észre, mikor két resi között erősödnek a mobok. Ugyan az a felszerelés, de…
  • dreamy -

Quote from Nuttika: “a defek rontása ellen is... ” A béta vége felé ezen módosítottak. Egyes nemzeteknél ma már kiderül, nálunk meg holnap, hogy melyik verzió kerül be.