Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pihiz -

Liked Dalvin’s post in the thread Játék Több ch.

Like (Post)
    Ez egy kicsit olyan mint az amerikai filmeken a közlekedési dugó. Mindenki nyomja ész nélkül a dudát, mintha attól feloszlana... Nem tudom miből gondoljátok, hogy egy a munkáját végző moderátorral való személyeskedés előbbre viszi az
  • Sztiknyo -

Replied to the thread Spam Férfiak vs. Nők.

• Pihiz -

• Sztiknyo -

• Machiavelli -

• Sztiknyo -

• Pihiz -

• Pihiz -

Replied to the thread Kibeszélő Játék A mai napon... (4).

Éjszakai műszak elott egy Okey játék..hopp egy arany láda. 2Aura kk is pottyant.. :hail:
  • Dalvin -

Replied to the thread Játék Több ch.

Ez egy kicsit olyan mint az amerikai filmeken a közlekedési dugó. Mindenki nyomja ész nélkül a dudát, mintha attól feloszlana... Nem tudom miből gondoljátok, hogy egy a munkáját végző moderátorral való személyeskedés előbbre viszi az
  • Sztiknyo -

• Perculia -

Posted the thread Tárgypiac Tolvaj kesztyű ~ 12.12..

Thread
    announcement_metin2_it_affe259e6b7fc10ac0c2a271d22c67d4.jpg
    Kedves Játékosok! December 12-én, egész nap kedvezményesen vásárolhatjátok meg Tárgypiacunkon az alábbi tárgyat: * icon_metin2_it_2ab2fa9b5f08e1b91ef756011f112439.png * Tolvaj kesztyű *
  • Surgat -

Liked Szeder’s post in the thread Kibeszélő Játék Szerverösszevonás 2018/11/19 kibeszélő.

Like (Post)
    Most már több mint 3 hét eltelt az összevonás óta. Nem kéne már végre a céh telkeket vissza rakni? Azért amikor még nem ilyen gyorsan ment az összevonás erre két hét is elegendő volt. Mivel nem tudunk erő oltárokat felépíteni, igen…
  • Nuttika -

Liked Szeder’s post in the thread Kibeszélő Játék Szerverösszevonás 2018/11/19 kibeszélő.

Like (Post)
    Most már több mint 3 hét eltelt az összevonás óta. Nem kéne már végre a céh telkeket vissza rakni? Azért amikor még nem ilyen gyorsan ment az összevonás erre két hét is elegendő volt. Mivel nem tudunk erő oltárokat felépíteni, igen…
  • SlaveEm -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Szerverösszevonás 2018/11/19 kibeszélő.

Nekem is mivel sok a dolgom ezért sokszor autozok sd2 gyorsterembe, a ch ősszevonás óta szinte minden nap összekeveredek emberekkel akik provokálnak és benyúlják a termet mert nagyobbszintuek. Óráim elmennek ezekre a vitákra amiből nincs…
  • Lacrimosa -

Like (Post)
  • AkiNemVak -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Szerverösszevonás 2018/11/19 kibeszélő.

Én így tegnap realizáltam h rip sd2 ... 101es wp autozza a kis kariját nagyterembe meg 3 csopiznak testik ...és akkor menjek én az utolsó előttibe már ha az se foglat :D zseniális jobb ne lett volna hydrás szerónk meg megmaradt volna discordia azt nem…
  • dreamy -

Replied to the thread Játék Több ch.

Igazad van :D én vagyok a fanyar... nem is tudom miért is harcoltam ezért a témáért is... Amennyiben érkezik visszajelzés, úgy írni fognak az illetékesek. A témát pedig zárom, mert ez már provokáció és személyeskedés a semmire...