Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Leewy -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Metin2 Videók - Ezt látnotok kell! 2.rész.

Fogadjátok szeretettel a közeljövőbe megjelenő mixtapem trailerjét! youtube.com/watch?v=nT6fxxedHis&feature=share
  • Sztiknyo -

Replied to the thread Spam Férfiak vs. Nők.

• Alma -

Replied to the thread Spam [MULTIMÉDIA] Mit hallgatsz épp most? ~ 2. rész.

Hosszú szoli után, nyugovóra térek..... :sleeping: youtube.com/watch?v=4oEDnVeYYyM
  • Szeder -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Quote from Dr.Jekyll: “Nekem nem hogy hegyekben nem esett ágas,de még egy buckányi sem. Konkrétan egy sem. Egy órán keresztül próbáltam ütni metinekből és bossokból sikertelenül,kesztyűvel. Később már nem találtam követ sehol…
  • Dr.Jekyll -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Nekem nem hogy hegyekben nem esett ágas,de még egy buckányi sem. Konkrétan egy sem. Egy órán keresztül próbáltam ütni metinekből és bossokból sikertelenül,kesztyűvel. Később már nem találtam követ sehol annyian ütötték.
  • Osydo -

• Pihiz -

• Reila -

Replied to the thread Spam [MULTIMÉDIA] Mit hallgatsz épp most? ~ 2. rész.

• Sztiknyo -

• SWORDICIA -

Liked AkiNemVak’s post in the thread Spam Nosztalgia / Városi legendák.

Like (Post)
    Sziasztok! :) Pár perce egyik ismerősömmel beszélgettünk egy bagatell dologról hogy milyen jó is volt anno és a mostani letört hangulatom nagyon feldobta :D Gondoltam a szerény nem túl pörgő de annál negatívabb fórumunk közösségének se mártana…
  • SWORDICIA -

Liked Traxdata’s post in the thread Spam Nosztalgia / Városi legendák.

Like (Post)
    na ez jó téma énis elmondok párat ami eszembe jut:D már akkoriban se hittem el, de valaki azt mondta hogy ő cápát fogott és 5db kagyló nyilt belőle.. vagy lehet részeg volt a csávó de anno még nagyon sokat ért és ritka volt a…
  • SWORDICIA -

Liked fincs’s post in the thread Spam Nosztalgia / Városi legendák.

Like (Post)
    Sziasztok lányok és srácok! Annak idején mikor még kezdő "zöldfülű" játékos voltam,igencsak hadilábon álltam a kováccsal, mint sokan mások! Csak tört és tört mindet darabokra,egyszer egy valaki azt mondta,ha nem akarod,hogy törjön…
  • SWORDICIA -

Liked Tarajos’s post in the thread Spam Nosztalgia / Városi legendák.

Like (Post)
    Mikor elkezdtem anno,rendületlenül azt hittem hogy én Dracon CH2-őn játszom és a többi CH-ra sosem léptem be,mert azt hittem akkor új karit kell kezdenem.Majdnem abba is hagytam egy hét után,mert nem csináltam meg a lóküldit,hanem egy…
  • SWORDICIA -

Liked Alma’s post in the thread Spam Nosztalgia / Városi legendák.

Like (Post)
    Sziasztok. Nagyon tetszik a téma. Mikor indult a Metin2 Magyarországon, egyik nap hazajött a fiam a suliból. Mondja - Anya van egy új játék. Lassan 10 éve. Gondolkodom, de nem jut eszembe régről semmi. Ami jelentős számomra, hogy 8 év…
  • Perculia -

Posted the thread Karbantartás Karbantartás Dec 13-án.

Thread
    Karbantartás Dec 13-án Kedves Játékosok! Tájékoztatunk titeket, hogy holnap délelőtt (dec 13., 11:00 óra körül) tervezünk karbantartást végezni néhány technikai kérdés megoldására. Azonban elképzelhető, hogy hamarabb kezdődik