Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

• New

- Javításra került egy olyan probléma, amely a kliens összeomlását okozta (az Appaloosa pecsét és a Sebesség itala által).
    - Javításra került egy olyan probléma, amely lehetővé tette a játékosok számára, hogy több alkalommal is elvégezzék a Vadászküldetést, ugyanazon a szinten.
    - Javításra került egy olyan probléma, amely által a játékosok nem kaptak kezdő fegyvereket és új, kezdő küldetéstekercset.
  • New

Kedves Játékosok!

2017. augusztus 15-én, egész nap, speciális ajánlatunk keretében, 25% kedvezménnyel vásárolhatjátok meg Tárgypiacunkon az alábbi tárgyakat:

KÉPNÉV
    Zsugorított fej
    Zsugorított fej
    Kő kézikönyv

Továbbá, 20% kedvezménnyel az alábbiakat:

KÉPNÉV
    Kis kezdőcsomag
    Közepes kezdőcsomag
    Nagy kezdőcsomag

Metin2 HU Csapat

• New

Kedves Játékosok!

2017. augusztus 13-án, egész nap, speciális ajánlatunk keretében vásárolhatjátok meg Tárgypiacunkon az alábbi tárgyakat:

KÉPNÉV
    Királyok ládája
    Erő ládája KK

Party jelmezek és frizurák

NÉVIDŐ
    Muskétás frizura15 nap
    Bogart kalap15 nap
    Rövid indiános15 nap
    Virágos frizura15 nap
    Salsa-konty15 nap
    Szobalány főkötő15 nap

NÉVIDŐ
    Muskétás-kosztüm15 nap
    Szobalány-egyenruha15 nap
    Salsa-öltöny15 nap
    Salsa-ruha15 nap
    Úriember-öltözék15 nap
    Koktél-ruha15 nap

Metin2 HU Csapat

• New

Kedves Játékosok!

A nap könyörtelenül égeti a fejeteket és már ideje lenne kicsavarni a vizet a pólótokból? Akkor itt van, amire szükségetek van:

Augusztus 14., 14:00 és augusztus 31., 14:00 között aktiváljuk a népszerű Okey kártyajáték nyári változatát

... ami biztosan felfrissít a nyári hőségben a nagyszerű jutalmaival!

Így működik:
    ● Vadássz szörnyekre és gyűjts Okey kártyákat.
    ● Ha egyberaksz 24 kártyát, automatikusan kapni fogsz egy Okey kártyaszettet.
    ● Ezt használva tudod indítani a Nyári Okey mini-játékot.

A játék célja csoportok és sorozatok előállítása.

● Egy csoport három azonos értékű kártyából áll (pl. 7, 7, 7). Minél kisebbek a kártyák értékei, annál kevesebb pont jár értük.
    ● Egy sorozatot legalább három egymást követő kártyalap alkot (pl. 6, 7, 8). Minél kisebbek a kártyák értékei, annál kevesebb pont jár értük. Az egy színből összeállított sorozatok több pontot érnek, mint a különböző színekből állók.

Így kell játszani:
    ● Kattints bal egérgombbal a paklidra…

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Nyári Okey event

26

Pipibilijski

Hibaüzenet nélküli ledobálás...

40

dreamy

Számolás 20 000-ig ~ 3. rész

1,929

Reila

20% kedvezmény - Kategóriák: Házasság, Belépési engedélyek, Frizurák

0

Pinned Karbantartási információk

3

Darcoon

Recent Activities

• Pipibilijski -

Replied to the thread Kibeszélő Nyári Okey event.

Quote from Lacrimosa: “Quote from Pipibilijski: “1 óra alatt a 4 pakli igenis jó. Ennyi időt mindenki rá kellene szánjon a játékra ha komolyabb dolgot akar elérni, úgy gondolom ez nem sok. Voltam én 6 órát egyhuzamban gép és metin…
  • dreamy -

Replied to the thread Játék Hibaüzenet nélküli ledobálás....

Általánosan nem jellemző nálam, úgy vettem észre, kizárólag pl. ch5-ről ch1-re történő csatorna váltás után zárja be a játékot minden jelzés nélkül.
  • fincs -

Liked Lacrimosa’s post in the thread Kibeszélő Nyári Okey event.

Like (Post)
    Quote from Pipibilijski: “1 óra alatt a 4 pakli igenis jó. Ennyi időt mindenki rá kellene szánjon a játékra ha komolyabb dolgot akar elérni, úgy gondolom ez nem sok. Voltam én 6 órát egyhuzamban gép és metin előtt folyamatosan csapkodva…
  • Reila -

Replied to the thread Számolás 20 000-ig ~ 3. rész.

• Perculia -

Posted the thread Kedvezmény 20% kedvezmény - Kategóriák: Házasság, Belépési engedélyek, Frizurák.

Thread
    announcement_metin2_it_79c08168dcab9920187b81acc3cccf99.jpg
    Kedves Játékosok! 2017. augusztus 18-án, egész nap, 20% kedvezménnyel vásárolhattok Tárgypiacunkon az alábbi kategóriákban: - Esküvő és házasság - Belépési engedélyek -
  • Lacrimosa -

Replied to the thread Játék Hibaüzenet nélküli ledobálás....

• L3g0las -

Liked Lacrimosa’s post in the thread Kibeszélő Nyári Okey event.

Like (Post)
    Quote from Pipibilijski: “1 óra alatt a 4 pakli igenis jó. Ennyi időt mindenki rá kellene szánjon a játékra ha komolyabb dolgot akar elérni, úgy gondolom ez nem sok. Voltam én 6 órát egyhuzamban gép és metin előtt folyamatosan csapkodva…