Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

• New

Kedves Játékosok/Fórumozók!

2017.10.26-ától a játék azonosítókkal a Gameforge Portálon keresztül nem lehet majd játszani. Attól fogva a böngészős játékok saját oldalát kell használni a belépésre.
    Győződjetek meg arról, hogy a bejelentkezési adatokat elmentettétek, mert az említett időpont után a Gameforge.com e funkciója már nem lesz elérhető.

Adminisztráció
  • New

Kedves Játékosok!

Az éjszakák egyre sötétebbek és hidegebbek, az esték nyirkosabbak és komorabbak, de nincs ok a félelemre! Október 27. 14:00 és november 13. 14:00 között kivilágítjuk a tököket a Metin2-ben. Gyertek és ünnepeljétek velünk a 2017-es Halloweent az alkalomhoz illő tárgyakkal és az izgalmas Yut Nori mini-játékkal:

Halloween tárgyak
    Szerezzetek be mindent, ami kell a vérfagyasztó, félelmetes éjszakák hangulatához! Van számotokra Halloween felszerelésünk, rémisztő lobogónk, ijesztő, de hűséges kis kedvencünk és egy hátas is, amire rátehetitek a kezeteket! Ellenfeleitek ledermednek majd a bónuszoktól, amiket ezek a tárgyak nyújtanak!

Kapjátok magatokra a pokol tüzében kovácsolt démoni páncélt! Azután húzzátok fejetekre a hozzá illő Rémület szarvait és idézzétek meg új, szellemes társaitokat: Huu-t, Boo-t és Rémséget. És már mehettek is rémisztgetni a Láva-gyík hátán!

Yut Nori mini-játék
    Szellemeskedésre fel! Vadásszatok szörnyekre, hogy Nyírfa törzseket…
  • New

Kedves Játékosok!

A mostani 17.5-ös verzióval minden idők egyik legnagyobb frissítését hoztuk el nektek!

Ebben a frissítésben megnyílnak a mesés, új, több-szintű kazamata kapui: a Zodiákus templomé. Egy legfeljebb 8 játékosból álló csoporttal léphettek be és küzdhetitek végig magatokat a 40 szintjén keresztül 12 főszörny ellen, amiknek történetét csak az ősök ismerték. Győzedelmeskedjetek és szerezzétek meg a teljesen új, szinttől függő zsákmányt! A különböző kazamaták csak a hét különböző napjain vannak nyitva, kivéve vasárnaponként, amikor mindegyik nyitva áll.

Az új térképeken kívül néhány új bónuszt is megismerhettek. Szerezzétek be az új felszerelési tárgyakat, a talizmánokat, melyek bónusz sebzést és ellenállást nyújtanak!
    Hogy biztosan mindig áttekinthetőek legyenek a bónuszaitok, a jövőben megjeleníthetitek őket egy új helyen, a karakter ablakban. Itt megnézhetitek a sebzési és védelmi értékeiteket, karakterosztályokkal kapcsolatos bónuszokat és egyebeket.

És ha ez még…
  • New

Kedves Játékosok!

Október 21-én, egész nap speciális ajánlatunk keretében kedvezményesen vásárolhatjátok meg Tárgypiacunkon az alábbi tárgyakat:

KÉPNÉVIDŐ
    Szuverén pánt (alap)
    Szél cipő+
    50 ÓRA

Továbbá, 25% kedvezménnyel az alábbi tárgyak lesznek értékesítve:

KÉPNÉVIDŐ
    Raktár láda
    30 NAP
    Raktár láda
    15 NAP
    Raktár láda
    7 NAP

Metin2 HU Csapat
  • New

Kedves Játékosok!

Az elmúlt évekhez hasonlóan az idén is próbálunk változatos és szórakoztató rendezvényekkel megörvendeztetni titeket az Október 23.-i forradalom évfordulóján. Ezek időrendbe szedve a következők lesznek:

Október 21: 11:00-16:00 Hatszögletű kincsesláda dobás (5h)
    Október 21: 16:00-23:59 50% EXP event (8h)
    Október 21: 20:00-22:00 Fehér oroszlán dobás a metinkövekből és főszörnyekből

Október 22: 15:00-23:00 10%-al növelt tárgy dobási esély (8h)
    Október 22: 15:00-19:00 Holdfény kincsesláda dobás metinkövekből és főszörnyekből (4h)
    Október 22: 19:30-23:30 Zöld ében láda dobás (4h)

Október 23: 17:00-23:00 10%-al növelt tárgy dobási esély (6h)
    Október 23: 19:00-21:00 Manwoo event (2h)

Reméljük valamennyien találtok kedvetekre való eseményt a kínálatban!

Jó szórakozást kívánunk!
    A Metin2 csapat

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

17.5 verzió kibeszélő

17

nova1997

Gameforge.com Játékaim menü nem lesz elérhető

0

Októberi rendezvények

13

Kreativ

Számolás 20 000-ig ~ 3. rész

2,743

Reila

[Kibeszélő] Halloween event 2017

4

Traxdata

Recent Activities

• samanbanya -

Liked MrK85’s post in the thread Kibeszélő Októberi rendezvények.

Like (Post)
    Teljes mértékben egyet értek az elötem szólóhoz ez a szerver kinöte ezt az event rendezvént. Többet vártam tőle.
  • samanbanya -

Liked dreamy’s post in the thread Kibeszélő 17.5 verzió kibeszélő.

Like (Post)
    Quote from DracoInThePast: “jogosan várnánk el mondjuk minden karakter részére legalább egy újra leosztási lehetőséget. ” Mit szeretnél újra osztani? :) Quote from Szeder: “Itt most konkrétan mondjuk a gaya rendszerre gondolok, ami nagyon remek hogy…
  • nova1997 -

Replied to the thread Kibeszélő 17.5 verzió kibeszélő.

Quote from xNymeria: “Sziasztok! Én már várom az új patchet. :D Szerintem jó ötlet volt, hogy egyes skillek erejét más-más státuszpontok növeljék, így változatosabbak lehetnek a karakterek, meg kell gondolni mit maxolsz ki először és így…
  • nova1997 -

Liked Lyria’s post in the thread Kibeszélő 17.5 verzió kibeszélő.

Like (Post)
    Érdekes módon már most elkezdődött a karakterek leépítése. Farkas cuccokat hónapok óta látni kint (hozzáteszem jókat,nem pár millás értékről beszélünk) kb azóta mikor megérkeztek az első balansz hírek. Kis szinten vannak…
  • Perculia -

Posted the thread News Közösség Gameforge.com Játékaim menü nem lesz elérhető.

Thread
    Kedves Játékosok/Fórumozók! 2017.10.26-ától a játék azonosítókkal a Gameforge Portálon keresztül nem lehet majd játszani. Attól fogva a böngészős játékok saját oldalát kell használni a belépésre. Győződjetek meg arról, hogy a
  • Tib68 -

Liked Gwener’s post in the thread Kibeszélő 17.5 verzió kibeszélő.

Like (Post)
    Lehet, nem ártana a statpontokat is megemelni, és nem 90-es szint körül befejezni, elvégre már 120 lvl a max.
  • Kreativ -

Replied to the thread Kibeszélő Októberi rendezvények.

Én is jobban örültem volna egy birodalmi warnak mert már nagyon rég volt. Ezeknek a kis event morzsáknak meg max az új játékosok tudnak örülni. A régi játékosok eléggé tapasztaltak ahoz hogy tudják hogy nem érdemes rajtuk részt venni…
  • DracoInThePast -

Liked Lacrimosa’s post in the thread Kibeszélő Októberi rendezvények.

Like (Post)
    Quote from dreamy: “Ne felejtsétek el, hogy a 23-ai rendezvények csak a mi közösségünké, és szerintem jó dolog, hogy változatos dolgokat próbáltak összeszedni ” Ez így igaz. Viszont október 21-én más közösségek is kapnak abból a…