Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

18.4 verzió kibeszélő

52

Dalvin

Special maintenance 23/10/2018

0

Frissítes hiba

0

Állatpecsét ikonhiba

0

Boltnév bug

0

Recent Activities

• Dalvin -

Replied to the thread Kibeszélő Játék 18.4 verzió kibeszélő.

Quote from Csizkov: “Kiírták már a rendkívüli frissítés időpontját? ” Türelem... mindenre sor kerül :)
  • Darcoon -

Posted the thread Special maintenance 23/10/2018.

Thread
    Dear Community, Due to technical reasons we need to conduct a second maintenance today (Tuesday, Oct 23) at 16:15. We apologize for the inconvenience. Your Metin2 Team
  • Ghosryder -

Rendkívül megjobban el kell rontani a játékot még a mostaninál is, hiszen ahogy láttam, páran még bizakodnak a jóban. Na majd rá jönnek, hogy a GF nemhogy nem értékeli, hogy fizetsz neki a semmiért (nem jutsz vele előrébb), de még a…
  • Csizkov -

Quote from dreamy: “A friss 9-től lesz. Akiknél betették ma, ott 3 óra alatt megvolt. Október 23 csak nálunk munkaszüneti nap. Érdekes, hogy még le se ment a friss, azt se tudjátok meddig fog tartani, de már morogtok ” Megint igazad volt…
  • Lyria -

Sziasztok. Lehet majd lesz belőle egy külön rész a 18.4 bugokról, de a következőt tapasztaltuk: * En-Tai Őr leölése után nem jelent meg a port amivel be lehet jutni Elvarázsolt erdőbe. * A bolt nevei nálam is bugosak és az összes bolt név bal…
  • Nuttika -

Liked Ghosryder’s post in the thread Kibeszélő Játék 18.4 verzió kibeszélő.

Like (Post)
    Nos ki is próbáltam pár dolgot, amit eddig csináltam zökkenőmentesen. Tele van minden buggal, mobokra fele akkorát ütök mint előtte, élvezhetetlenné vált a játék (Y). Ezennel elérte a GF amit szeretett volna, tizedeli a játékosállományt. :) Terveztem event…
  • Ghosryder -

Nos ki is próbáltam pár dolgot, amit eddig csináltam zökkenőmentesen. Tele van minden buggal, mobokra fele akkorát ütök mint előtte, élvezhetetlenné vált a játék (Y). Ezennel elérte a GF amit szeretett volna, tizedeli a játékosállományt. :) Terveztem event…
  • danny71728 -

Posted the thread Fórum Frissítes hiba.

Thread
    Sziasztok , nem szeretném senki idejét rabolni. esetleg ha valaki találkozott frissítési hibával (hibaüzenet) frissítes közben és talált rá megoldást , ha lenne olyan kedves és megosztaná. Ztenksz.