Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Steam accountok

0

Sárkány medálja

1

HopeGirl

Autopotik hatásjelzése leltárban

1

bencepall

Változások jegyzéke 19.1 (új horgászás, rendezvény áttekintés)

114

HopeGirl

Új Sárkány kerék!

0

Recent Activities

• sztorno -

Posted the thread Csapat Steam accountok.

Thread
    Mikor lesznek jók a steam.es metin accountok? Eléggé idegesítő, hogy x órát beleteszel, és mindig rossz valamiért...
  • HopeGirl -

Replied to the thread Játék Sárkány medálja.

Quote from HopeGirl: “Mért nem lehet egybe tenni a Sárkány medálokat 200 eddig engedte már jó ideje nem engedi sajnos hogy ebbe lehessen rakni. ”
  • bencepall -

Replied to the thread Játék Autopotik hatásjelzése leltárban.

A gf ahogy sokan írták már,csak az itemshopot istápolja,ingame hasznos dolgokat évek óta nem tettek be.
  • MxCool -

Posted the thread Játék Autopotik hatásjelzése leltárban.

Thread
    Helló szia, sziasztok. Nem tudom találkoztatok-e már a hibával, lett-e jelentve stb, de ahogy korábban jelezte a Hold és Nap elixíreknél, hogy aktív, illetve hány % van még hátra, mára ez idejétmúlt információ. Most zsákbamacska alapon vegyünk boltból?
  • HopeGirl -

Posted the thread Játék Sárkány medálja.

Thread
    Mértnem lehet eggybe táncok Sárkány medálokat 200 főiskolai előadás már jó ideje nem engedi sajnos.
  • HopeGirl -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Változások jegyzéke 19.1 (új horgászás, rendezvény áttekintés).

Hát nem tudom hogy más is észre vette de nem lehet halládákat full leltáraal kinyitni már 2 szabad helyett kér szerintem ez resi előtt még nem volt így most meg igen lehet bugg lehet nem.
  • threea -

Posted the thread Új Sárkány kerék!.

Thread
    announcement_metin2_de_01fa17087132c256305f39bba3a8a0c3.jpg Forgasd meg a Sárkánykereket, és egy kis szerencsével megnyerheted a Magma sárkányt, az Aura öltözéket és még sok mást! (1 forgatás = 25 SÉ) A Metin2 Csapat