Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

• New

Kedves Játékosok!

Üdvözlünk a Villám aukcióban! Az idő telik, az ár csökken – csapjatok le rá, amint számotokra megfelelő az ár! De a készlet véges, ezért ne várjatok túl sokáig, különben valaki más elhappolhatja az utolsó tárgyat az orrotok elől!

A Villám aukció indulása:
    2018. december 14. (péntek) 18:00 órától a Tárgypiacon.

Minden aukción 15 perc áll rendelkezésre egy ritka és értékes tárgy megszerzésére elképesztő áron, mint például Holdkő, Wayne vagy Élet elszívás könyv... minden csak azon múlik, meddig mertek várni! A kínált ár automatikusan csökken bizonyos időközönként, amíg le nem jár az idő vagy el nem fogy a készlet. A tárgy a tiétek, amint a "Szerezd meg most" gombra kattintotok.

Kellemes licitálást!
    A Metin2 Csapat
  • New

Karbantartás Dec 13-án

Kedves Játékosok!

Tájékoztatunk titeket, hogy holnap délelőtt (dec 13., 11:00 óra körül) tervezünk karbantartást végezni néhány technikai kérdés megoldására.

Azonban elképzelhető, hogy hamarabb kezdődik vagy el is húzódik a folyamat. Jelenleg sajnos nem tudunk konkrétabb adatokkal szolgálni, mivel még mindig várjuk a Webzen új verzióját. Elnézést kérünk a kellemetlenségért.

Köszönjük a türelmet!

A Metin2 Csapat

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Villám aukció kibeszélő

10

MoonFighter

Tüntetésre való felhívás a jobb játékélmény és a több ch érdekében

23

Perculia

Férfiak vs. Nők

5,528

ninnalany

Titokzatos láda a tárgypiacon ~ 12.15.

0

Bejelentkezés Hiba

1

Andasszfneunio

Recent Activities

• MoonFighter -

Replied to the thread Kérdés Játék Villám aukció kibeszélő.

Sziasztok! Kövezzetek meg ha én vagyok a vaksi, de nem látom az aukció végét.. Csak a kezdeti időpontot. Lehet ha befejeződne az aukció vissza állna úgy ahogy a tárgypiac. Amúgy mintha nekem rémlene egy thread az aukciós házról, ami…
  • Perculia -

Replied to the thread Visszajelzés Játék Tüntetésre való felhívás a jobb játékélmény és a több ch érdekében.

A további offolást és egyéb, nem ide való hozzászólást elkerülendő, a témát zárom. Minden mást PM-ben vagy ingame meg lehet beszélni.
  • ninnalany -

Replied to the thread Spam Férfiak vs. Nők.

39 - az nem jó :( de inkább gépről kell írni ^^
  • ninnalany -

Liked Alma’s post in the thread Spam Férfiak vs. Nők.

Like (Post)
    38, Befejeztem. Teló ismét nem frissitett, roppant kellemetlen... :(
  • Surgat -

Ez valami botrányos, hogy megnyitni se lehet a tárgypiacot, itt ülök felette fél órája és se a honlapon se a játékban nem történik semmi....
  • Surgat -

Liked Tsuyoidesu’s post in the thread Visszajelzés Játék Tüntetésre való felhívás a jobb játékélmény és a több ch érdekében.

Like (Post)
    Fehér Karácsony, fehér tárgypiac. GOOD JOB GF, good job my friend. Off. Dreamy
  • Alma -

Replied to the thread Spam Férfiak vs. Nők.

38, Befejeztem. Teló ismét nem frissitett, roppant kellemetlen... :(
  • Tomi9612 -

hát ez valami zseniális :D eddig is kifagyott a tárgypiac ha volt egy -egy népszerűbb óra, erre most uszítsuk fel egyszerre az összes játékost, és tuti gond nélkül fog működni :D gg GF
  • DiesIrae -

Egy kikapcsolás/elrejtés funkciót igazán beépíthettek volna, mert kicsit zavaró minden teleportálás, karicsere után ki X-elni az egészet.
  • Night -

Az aukció miatti tárgypiac kiakadás és fehér képernyő miatt elveszett tombolás jegyek, amikért FIZETTÜNK, hogy lesznek KÁRPÓTOLVA? MIKOR? Bár ha jól tudom a hibát javították 2-3 napja.. Vagy MÉGSEM? Jó a még jobb játékélmény! Jah az NINCS! KÖSZI Night