Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Férfiak vs. Nők

5,519

Lyria

Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő

126

Dr.Jekyll

Itemshop: tombola tickets for next day

1

GF-Localization

Metin2 Videók - Ezt látnotok kell! 2.rész

1,075

Leewy

[MULTIMÉDIA] Mit hallgatsz épp most? ~ 2. rész

• nagydarab
  • Alma
165

Alma

Recent Activities

• Lyria -

Replied to the thread Spam Férfiak vs. Nők.

• ninnalany -

• Andasszfneunio -

Liked Tuborg86’s post in the thread Kibeszélő Játék Szerverösszevonás 2018/11/19 kibeszélő.

Like (Post)
    Sziasztok! Pár év kihagyás után a Lacertán kezdtem újra a metin2-t, rossznak nem mondható eredményekkel zártam. Az összevonás után teljesen elmúlt a lelkesedésem a versengés iránt, de végülis örülök neki, mert több pénz marad a zsebembe :)
  • Andasszfneunio -

Liked Szeder’s post in the thread Kibeszélő Játék Szerverösszevonás 2018/11/19 kibeszélő.

Like (Post)
    Most már több mint 3 hét eltelt az összevonás óta. Nem kéne már végre a céh telkeket vissza rakni? Azért amikor még nem ilyen gyorsan ment az összevonás erre két hét is elegendő volt. Mivel nem tudunk erő oltárokat felépíteni, igen…
  • Dr.Jekyll -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Quote from Dr.Jekyll: “Nem kell bocsánatot kérni,nem te tehetsz róla,csak úgy írtam :) A felajánlást köszönöm :) Quote from AkiNemVak: “Quote from Dr.Jekyll: “ágas ” ez egyébként mi ? :D már mit sima beválthatós tanúsítvány v van fix ideje + értéke…
  • Lacko137 -

Liked Szeder’s post in the thread Kibeszélő Játék Szerverösszevonás 2018/11/19 kibeszélő.

Like (Post)
    Körbe néztem kicsit más nemzetek fórumán. Van ahol már volt az összevonás, és van ahol jövőhéten lesz, mint nekünk is , csak nekik más napokon. Egy viszont közös volt mindenhol amit meglestem. Mindenhol 6 csatorna lett és nem 3 , mint…
  • psvzsoltiyt -

• Pihiz -

• Lacko137 -

Liked ShaoKahn’s post in the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Like (Post)
    Csak a szokásos a GF-től... Butított tombola.... Csökkentett ch-k... (Minden négyzetméteren egy játékos... az élvezet faktor nulla) Okey kártya alig esik... A legrosszabb karácsony a metinen a 10 év alatt... Bármennyire is a szeretet…
  • Machiavelli -