Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Férfiak vs. Nők

5,488

AkiNemVak

Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő

114

SlaveEm

Több ch

108

Nuttika

A mai napon... (4)

740

AkiNemVak

Ősz a Metin2 világában Szavazás

2

Tifa

Recent Activities

• AkiNemVak -

Replied to the thread Spam Férfiak vs. Nők.

• SlaveEm -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Rendezvény szerver - Karácsonyi event kibeszélő.

Sziasztok! Kicsit eltérő hozzászolás: 40 tárgydroppal, kesztyűvel ütök 2 napja hátast és semmi, olyan dolgokat hallottam, hogy a karácsonyi event miatt nem dob hátast az event végéig. Csak játszani akartak velem, mert nem olvastam ezt…
  • Nuttika -

Replied to the thread Játék Több ch.

Quote from cyberfly: “Na de folytatom, Oda merészeltem parkolni a 21-es Sárga karimmal, Sárga map2 elejére a fehér eskükhöz Auto támadással, hogy gyűjtsem a Zoknikat, és azt kellett megélnem, hogy nem az ellenséges birodalom játékosai, hanem a saját
  • Nuttika -

Liked cyberfly’s post in the thread Játék Több ch.

Like (Post)
    Bocsi ha OFF lesz, de úgy gondolom helyénvaló a történetem... Egy érdekesség a mai napról: Ugyebár megy nagyba a Karácsonyi Event, többek között olyan egyszerű, általában békés dolgokkal, mint a Zokni ütés és a Tombola…
  • Surgat -

Liked cyberfly’s post in the thread Játék Több ch.

Like (Post)
    Bocsi ha OFF lesz, de úgy gondolom helyénvaló a történetem... Egy érdekesség a mai napról: Ugyebár megy nagyba a Karácsonyi Event, többek között olyan egyszerű, általában békés dolgokkal, mint a Zokni ütés és a Tombola…
  • ninnalany -

Replied to the thread Spam Férfiak vs. Nők.