Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Nyári Okey event

37

Dalvin

Pinned Játékos kérdez Team válaszol!

1,185

Dalvin

Rendezvények a nemzeti ünnep alkalmából!

0

[MULTIMÉDIA] Mit hallgatsz épp most? ~ 2. rész

131

Pendeho22

Tűzijáték csomag - Speciális ajánlat

0

Recent Activities

• Dalvin -

Replied to the thread Kibeszélő Nyári Okey event.

Mikor ezt az event lebutítást emlegetitek akkor csak a ritkábban eső kártya, illetve a játék megemelt pontszámai zavarnak, vagy a kibővített nyereménylista is ami a ládákból nyitható? Persze tudom, nyílik yang is a holdkő, a mágikus kő
  • collie -

Liked Dalvin’s post in the thread Rendezvények a nemzeti ünnep alkalmából!.

Like (Post)
    Kedves Játékosok, Tartsatok velünk Augusztus 20-21-én is a nemzeti ünnepünk alkalmából szervezett eseményeinken! Augusztus 20. Vasárnap: 17:00-19:00 Szupermetinkő event (2h) 20:00-22:00 Holdfény Kincsesláda dobás (2h) Augusztus 21.
  • Pipibilijski -

Bezzeg az a szánalmas felújított haloween event 2 éve annyira tetszett mindenkinek mer tökmetin meg minden dekor, közben meg annyi hasznot sem tudtál belőle kisajtolni mint egy sima metinkő leütésből kesztyű nélkül...De komolyan! Nem…
  • Üvegszilánk -

Ezek szerint nem is olyan nagy gond, hogy nem nagyon töröm magam a kártyákért. Eddig esett 17 vagy mennyi, de nem erőltettem meg magam. És ha az sd3-ban nagy keservek árán hullik ki óránként 4... Lehet, valaki számára nem nagy…
  • Nuttika -

Liked Pipibilijski’s post in the thread Kibeszélő Nyári Okey event.

Like (Post)
    Quote from Lacrimosa: “Ezzel tapintottál a lényegre. Itt van pontosan a baj ” Ezzel csak arra céloztam, hogy te panaszkodsz h 1óra alatt csak 4 pakli, ők meg egésznap egyet sem ütnek. De részemről ez a vita lezárva.
  • Lacrimosa -

Liked Dalvin’s post in the thread Rendezvények a nemzeti ünnep alkalmából!.

Like (Post)
    Kedves Játékosok, Tartsatok velünk Augusztus 20-21-én is a nemzeti ünnepünk alkalmából szervezett eseményeinken! Augusztus 20. Vasárnap: 17:00-19:00 Szupermetinkő event (2h) 20:00-22:00 Holdfény Kincsesláda dobás (2h) Augusztus 21.
  • Dalvin -

Replied to the thread Játékos kérdez Team válaszol!.

Quote from Lacrimosa: “Augusztus 20-ra nem sikerült semmit lobbizni a GF-nél? Mindenki örült volna mondjuk egy 2-3 órás Holdfény kincsesláda dobásnak. Talán az Esemény segítő map1-en, a mai 25% Boldog óra, a kedvezményes Tűzijáték…