Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Öltözék fejdíszek átalakításának megoldása

10

AkiNemVak

Férfiak vs. Nők

3,116

AkiNemVak

Game: Wrong info message

1

GF-Localization

Tőr vs Testi

0

Megbűvölő tárgy, Cor Draconis, Megáldó márvány, Kovács köve és Szél cipő - 05.27.

0

Recent Activities

• AkiNemVak -

Replied to the thread Játék Öltözék fejdíszek átalakításának megoldása.

mikor bekerült ez a rendszer már akkor hiányoltam a hajas részét.... viszont ennek is mint az összes többi dolognak 2 oldala van , itt sokak írják hogy elmenteni az új hajakat ...pfff vagy inkább ha valaki forgat (villám,szél,mágia+demi…
  • AkiNemVak -

Replied to the thread Férfiak vs. Nők.

• Üvegszilánk -

Támogatom.:) Igazság szerint nincs mit hozzáfűzni- ha lehet vértet, fegyvert átalakítani, akkor itt az ideje a fejdísznek-hajnak is.... és farkasoknak időszerű lenne, ha már végre lennének választható végleges hajak számukra.
  • Üvegszilánk -

56 - jöttem láttam, meg el is megyek. :D Jó idő: ilyenkor bent kéne lenni hűvösben, gyárban/üzemben ahol nincs kondi, potyogni fognak az emberek.
  • GF-Localization -

Replied to the thread Game: Wrong info message.

Thank you very much for sending this report. Our QA will look into this. Cheers, Wollok
  • Lyria -

55. Nekem még a 30 fok+ sok...egész nyár 25 fok körül lenne az lenne a jó világ.
  • AkiNemVak -

• ninnalany -

• Nuttika -

Ezen már én is régóta gondolkoztam, hogy elviselnék egy-két egyedi hajat. Ahogy Lyrianak, úgy nekem is a kobra az egyik nagy kedvencem, a salsát nem láttam sámánon - vagy csak nem rémlik - , így arról nem tudok nyilatkozni. De a szamuráj…