Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Új szerver kibeszélő

9

Balizs1

Új szerver

3

threea

19.4 kibeszélő

7

dreamy

Steam fiók leválasztása?

2

Perculia

Titokzatos láda a tárgypiacon ~ 07.16.

0

Recent Activities

• Balizs1 -

Replied to the thread Játék Új szerver kibeszélő.

Sokaknak olyan érzésük lehetett a legutóbbi kiírás alapján, hogy nem látták rendesen, mi van odaírva. :D Nekem is kétszer kellett megnézni. Igen, tényleg Rubinum lesz a szerver neve és igen, nyíltan elismerik, hogy meglovagolják a valódi Rubinum…
  • threea -

Replied to the thread Új szerver.

Az új szerver tervezett rendezvényei: * Dátum * Event 17:00-21:00 * 21:00-23:00 * 07.17. * Zöld sárkány-bab * Dragor * 07.18. * Kék sárkány-bab * Moa * 07.19. * Cor Draconis * Tiger * 07.20. * Holdfényláda dobás…
  • Nuttika -

Liked Night’s post in the thread Játék Új szerver kibeszélő.

Like (Post)
    Ezt már én sem tudom szó nélkül hagyni. Sajnos elérkeztünk oda, hogy nyíltan felvállalja a Gf azt hogy nem érdeklik a játékosok. Ahelyett hogy jobb szolgáltatás és élményt nyújtson, mint egy konkurense(legális vagy nem, konkurens)!…
  • Night -

Ezt már én sem tudom szó nélkül hagyni. Sajnos elérkeztünk oda, hogy nyíltan felvállalja a Gf azt hogy nem érdeklik a játékosok. Ahelyett hogy jobb szolgáltatás és élményt nyújtson, mint egy konkurense(legális vagy nem, konkurens)!…
  • Nuttika -

Quote from threea: “Új szerver, új név: Rubinum ” Nem hittem volna, hogy a GF képes magát alul múlni ocsmányságban, de szerencsére bizonyította, hogy valamiben mindig képes fejlődni. Már egyetlen büdös percig sem tagadják, hogy bizony…
  • AkiNemVak -

@dreamy ás akkor itt irjam le hogy a tájékoztatás és 07.17.-vel életbe lévő patchel miért nem kaptunk legalább az új szerverről leírást ? ezzel nem keverném a témákat ? ide különösebben h ne legyek off annyit tudnék írni: ha…
  • dreamy -

Replied to the thread Kibeszélő Játék 19.4 kibeszélő.

Mod megjegyzés: Quote from AkiNemVak: “-új szerverről leírás ? ” Kérlek, ne keverjük a témákat :) Új szerver kibeszélője itt van: Új szerver kibeszélő köszi
  • AkiNemVak -

Replied to the thread Kibeszélő Játék 19.4 kibeszélő.

nagy vonalakba mindenki leszűrheti h ez is miről fog szólni.... 1000+1 olyan kérdésem van ami fixen nem körvonalazódott senki tudatában, nem fogom leírni most mert el se jutna oda, de mindegy is ez az új Aura stb öltözék csak füst lesz…
  • threea -

Replied to the thread Új szerver.

Új szerver, új név: Rubinum Kedves Játékosok! Amint azt már mindenki tudja, az elmúlt hetekben sikerült egy határozott, döntő csapást mérni a p-szerverek ellen. Annak jeleként, hogy tudják, nem fogunk visszakozni az illegális p-szerverek…
  • Alma -

Liked Dalvin’s post in the thread Birodalmi Harc [Július 7].

Like (Post)
    A birodalmi harc eredményei a következők: * * 15-39 * 40-64 * 65-84 * 85-120 * Összesítés * Shinsoo * 8 * 4 * 12 * 4 * 28 * Chunjo * 12 * 8 * 8 * 8 * 36 * Jinno * * 12 * 4 * 12 * 28 A kiharcolt exp jutalmak egy