Metin2 HU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

• New

Kedves Játékosok!

Június 23-án, egész nap Tárgypiacunkon az alábbi tárgyak lesznek elérhetőek:

Nyár-penge+30NAP99SÉ
    Nyár-tőr+30NAP99SÉ
    Nyár-íj+30NAP99SÉ
    Nyár-glefe+30NAP99SÉ
    Nyár-harang+30NAP99SÉ
    Nyár-legyező+30NAP99SÉ
    Nyár-karom+30NAP99SÉ

Használjátok ki ezt a nagyszerű lehetőséget, és töltsétek fel raktáraitokat ezekkel a tárgyakkal most!

A Metin2 Csapat
  • New

Kincsvadászok, figyelem!

A keresésnek vége! 2019. június 21. 14:00 órától felfedezhetitek Tárgypiacunkon a titokzatos Babiloni kincset és megszerezhetitek a felbecsülhetetlen értékű tartalmát:
    - Megvilágosodás-kő
    - Megvilágosodás kódex
    - Fegyver-kinéz. utalvány+
    - Szuper erősítő
    - Sárkánytűz
    - Nirvana sárkány
    és még sok mást!

De a titkainak megszerzése nem lesz könnyű... A legnagyobb jutalomra – egy Lezárt adamantin ládára és a kulcsára annak felbecsülhetetlen értékű tartalmával együtt – csak akkor tehettek szert, ha lépésről lépésre felfejlesztettétek a Babiloni kincset a legmagasabb szintre. A fejlesztési folyamat nem teljesen kockázatmentes, mivel van esély rá, hogy a kincs megsérül, de bármi is történjék, nem fogtok üres kézzel maradni! Ha a fejlesztés sikertelen, abban az esetben is garantáltan megkapjátok az aktuális szintért járó jutalmat. Ha a szerencse rátok mosolyog, még egy Lezárt adamantin ládát szerezhettek!

Figyelem, fontos: Kérjük, nyissátok ki a Babiloni…
  • New

Kedves Játékosok!

Üdvözlünk a Villám aukcióban! Az idő telik, az ár csökken – csapjatok le rá, amint számotokra megfelelő az ár! De a készlet véges, ezért ne várjatok túl sokáig, különben valaki más elhappolhatja az utolsó tárgyat az orrotok elől!

A Villám aukció indulása:
    2019. június 20. (csütörtök) 18:00 és 23:00 óra között a Tárgypiacon.

Minden aukción 15 perc áll rendelkezésre egy ritka és értékes tárgy megszerzésére elképesztő áron, mint például Öröm gyűrűje, Áhítat, Ellie vagy Bruce... minden csak azon múlik, meddig mertek várni! A kínált ár automatikusan csökken bizonyos időközönként, amíg le nem jár az idő vagy el nem fogy a készlet. A tárgy a tiétek, amint a "Szerezd meg most" gombra kattintotok.

Kellemes licitálást!
    A Metin2 Csapat

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Kérdés-válasz videó-interjú a M2 termékcsoporttól és 19.3 verzó kibeszélő

38

Amiran

Fedezzétek fel a Babiloni kincset! Hiba van a kiírásban?

10

Amiran

teleport gyűrű hiba

1

Demi

A mai napon... (5)

16

Üvegszilánk

Alkimia hiba

1

dreamy

Recent Activities

• Amiran -

Replied to the thread Kibeszélő Játék Kérdés-válasz videó-interjú a M2 termékcsoporttól és 19.3 verzó kibeszélő.

Én most is arra lennék kíváncsi hogy a jegyzékben leírt 92-94-es biológus újra adásának lehetőségére szolgáló tárgy merre található? Mert sehol nincs leírva hogy majd egyszer lesz, ha pedig már van akkor mégis mi az?
  • Amiran -

Replied to the thread Játék Fedezzétek fel a Babiloni kincset! Hiba van a kiírásban?.

Szóval hétvége elmúlt de érdemi változás még a kiírásban sem történt, így megállapíthatjuk hogy nem elírás történt hanem ez szándékosan ilyen. Nem vagyok benne biztos hogy nem-e az az eset áll fent amit fentebb leírtak, hogy mivel…
  • Demi -

Replied to the thread Játék teleport gyűrű hiba.

Csatlakozom. Tegnap este vegyi után pont így jártam én is.
  • Csizkov -

Posted the thread Játék teleport gyűrű hiba.

Thread
    Sziasztok Raktározás után túl korán próbáltam teleport gyűrűvel portolni kiírta a szokásos várj 10 mp de levonta a portolást és 30 percig nem is lehetett újra használni a gyűrűt..
  • Sasori95 -

Liked Üvegszilánk’s post in the thread Játék Fedezzétek fel a Babiloni kincset! Hiba van a kiírásban?.

Like (Post)
    Végre van valaki, aki észrevette,hogy van babilon és témát nyitott róla. Tudom, én is nyithattam volna... Azt hittem én is, hogy olyan, mint tavaly(vagy mikor) volt, hogy ingyenes. Naponta belépsz, kapsz egy ládát. De nem. Beléptem olyan…
  • Sasori95 -

Liked Dalvin’s post in the thread Játék Fedezzétek fel a Babiloni kincset! Hiba van a kiírásban?.

Like (Post)
    Véleményem szerint az ilyenekkel az a fő probléma, hogy valamiért pénteken szeretik aktiválni a dolgokat. Gondolom, hogy a hétvége új, izgalmas event jegyében teljen. Viszont ha légy kerül a palacsintába, javítani sincs már nagyon idejük.